Brieversweg
8310 Sint-Kruis Male
050 35 62 22

jongMALEvv

Rechtsvorm: vzw
Stamnr KBVB: 7951
Kleuren: groen - wit

Algemeen Bestuur & Contact Ligging terreinen Medisch Adressen clubs Aanduidingen Afgelastingen Tornooien
Fanions U21 U15-Groen U13 - U11 U9 U7
Beloften U17 U15-Wit U12 - U10 U8 U6
Trainingsschema Krantenartikels Wedstrijdverslagen Wedstrijdballen Foto's Sponsors & PR Links Geschiedenis
 

Home

Laatste bijwerking:
Maandag 16/10/2017 om
20:20

Bijwerkingsinfo


- "Geen greintje meeval (Arne Maertens)" in Brughs Handelsblad van 13/10/2017 (zie "Krantenartikels")
- Uitslagen en klassementen
- Eerstvolgende wedstrijden
- Foto matchbal schenkers afgelopen zondag
 


Nieuwsbrief 04/2017                                        Tornooien
 

Nieuwe spelers die wensen aan te sluiten bij Jong Male V.V. kunnen zich wenden tot Gerechtigd Correspondent Franky Van Belleghem.
Aansluiten kan in de kantine van Jong Male, Brieversweg 377, 8310 Sint Kruis. Na eerst telefonisch een afspraak te maken op het nr. 0478/619.513
Spelers jonger dan 18 jaar moeten vergezeld zijn van één van de ouders, de identiteitskaart of kids-id van de aan te sluiten speler meebrengen.

 


   Activiteiten en info

 

- 28/10/2017: Halloweentocht (info)
- 01/11/2017: start pralineverkoop (info volgt later)
- 24/03/2018: Dance Diner (info volgt later)
 


- Artikels over jeugdvoetbal (Artikel 1) (Artikel 2)
-
info jeugdopleiding (Klik hier)
- Regeling of afspraken wedstrijdleiding met eigen referees (Info)
- Organiseren van "Feestjes" (Info)
- Preventieve sportmedische screening (Info)
- Sportkledij aankopen via Jong Male vv  (Info)
- Prijslijst publiciteit Jong Male vv
(Info)

 

Matchbalschenkers van de week

Eerstvolgende wedstrijden en uitslagen Boven- en Tussenbouw

  Afdrukken
 
  Woensdag 18/10/2017 18:00 KE DE HAAN B U13-Groen - Jeugdcup
  Woensdag 18/10/2017 19:30 KFC MANDEL UTD U15-Wit - Jeugdcup
 
  Donderdag 19/10/2017 19:00 FC MARKE U12 - Jeugdcup
 
  Vrijdag 20/10/2017 20:00 BELOFTEN  FC HEIST A   -   Competitie
 
  Zaterdag 21/10/2017 9:15 U17 J.V.V.SINT-ANDRIES/BRUGGE   -   Competitie
 
  Zaterdag 21/10/2017 13:30  FC SINT-JORIS SP. B U13-Wit   -   Competitie
  Zaterdag 21/10/2017 13:45 U12  VC WINGENE B   -   Competitie
  Zaterdag 21/10/2017 14:00  SV BREDENE A U13-Groen   -   Competitie
  Zaterdag 21/10/2017 15:15 DAR. BRUGGE B U15-Wit   -   Competitie
  Zaterdag 21/10/2017 15:30 U15-Groen S.V.V. DAMME   -   Competitie
 
  Zondag 22/10/2017 9:15  FC MOERKERKE U21   -   Competitie
 
  Zondag 22/10/2017 15:00 SP. KEIEM JONG MALE VV - Speeldag  8
 

Eerstvolgende wedstrijden Onderbouw

  Afdrukken
 
  Woensdag 18/10/2017 18:00 U11-Groen SV ANZEGEM
  Woensdag 18/10/2017 18:00 SV JABBEKE U9-Wit
  Woensdag 18/10/2017 18:00 SV JABBEKE U9-Groen
  Woensdag 18/10/2017 19:00 FC PASSENDALE U10
 
  Zaterdag 21/10/2017 9:00 DAR. BRUGGE B  U10
  Zaterdag 21/10/2017 9:00 K. SV BREDENE C  U9-Groen
  Zaterdag 21/10/2017 9:15 DARING BRUGGE V.V. A U7
  Zaterdag 21/10/2017 9:30 U11-Wit SV LOPPEM A 
  Zaterdag 21/10/2017 9:30 U11-Groen DAR. BRUGGE 
  Zaterdag 21/10/2017 10:15 HO OEDELEM  U9-Wit
  Zaterdag 21/10/2017 11:00 U8-Blauw K. VC ARDOOIE A 
  Zaterdag 21/10/2017 11:00 U8-Wit J.V.V.SINT-ANDRIES/BRUGGE 
  Zaterdag 21/10/2017 11:00 U8-Groen K. WS OUDENBURG A 
 

Happt Halloween 2017

< Top >


< Download hier de flyer >
 

Trainingsschema 2017 - 2018

< Top >

VERANTWOORDELIJKE ONDERBOUW
Carlos De Rock

Malehoeklaan 17, 8310 Brugge Sint-Kruis
0472 22 50 52    carlos.de.rock@telenet.be

U6 Trainer
Carl Dobbelaere

Raadsherenlaan 41/1
8310 Sint-Kruis

0498 65 96 25
 
 
Woensdag 16u30 - 17u30 Jong Male
U7   Trainer   Begeleider  Maandag

Woensdag

18u00 - 19u00 Jong Male
U8 Blauw   Trainer
Guido Vandousselaere

Toekomststraat 59/0101
8310 St. Kruis

0477/32.42.58
  Begeleider
Iris Vandousselaere
Maalse Steenweg 297
8310 St. Kruis

0477/32.42.58
Maandag

Woensdag

18u00 - 19u00 Jong Male
U8 Groen
U8 Wit
U9 Groen Trainer
Anthony Stellamans

Oliemolenstraat 1
8310 Sint-Kruis

0476 71 53 08
Begeleider
Tony Dumon

Felix Timmermansstr 12
8310 Assebroek

0476 60 44 30
Maandag

Woensdag

18u00 - 19u00 Jong Male
U9 Wit Trainer
Franky Kinsabil


St-Pietersnoordstraat 6
8000 Brugge

0479 56 01 24
Begeleider
Jurgen Himpe

Oude Hoogweg 124
8310 St. Kruis

0494 53 56 10
Maandag

Woensdag

18u00 - 19u00 Jong Male
U10 Trainer
Carl Dobbelaere

Raadsherenlaan 41/1
8310 Sint-Kruis

0498 65 96 25
    Maandag

Woensdag

19u00 - 20u00 Jong Male
U11 Groen Trainer
Ludwig Sevenhant

Boomkwekerstraat 12
8310 Sint-Kruis

050 67 89 41
0472 99 76 08
    Maandag

Woensdag

19u00 - 20u00 Jong Male
U11 Wit Trainer
Stefan Bouché

Baljuwlaan 16
8310 St Kruis

0477 96 41 02
    Maandag

Woensdag

19u00 - 20u00 Jong Male

VERANTWOORDELIJKE MIDDENBOUW
Franky Van Belleghem
Avignonlaan 20, 8310 Brugge Sint-Kruis
0478 61 95 13    franky.van.belleghem@telenet.be
U12 Trainer
Patrick Geldhof

Oude Dosweg 3
8340 Sijsele

050 37 30 05
0477 06 74 32
Begeleider
Saskia Dewitte

Damse Vaart Zuid 41
8310 Sint-Kruis

0486 23 24 89
Dinsdag

Donderdag
18u00 - 19u15 Gulden Kamer

Van Goethem
Trainer
Bryan Van Hulle

Vossensteert 237
 8310 Sint-Kruis
U13 Groen Trainer
Tom Goossens

Montpellier 48
 8310 St-Kruis

0479 65 99 60
Begeleider
Christophe Lagast

Raadsherenlaan 9/1
8310 Sint-Kruis

0491 74 58 15
Dinsdag

Donderdag
18u00 - 19u15 Gulden Kamer

Van Goethem
U13 Wit Trainer
Bram De Rock

Zuiderakker 35
8310 Assebroek

0486 90 99 06
U15 Groen Trainer
Paul Anseeuw
Begeleider
Marc Raeman

Akkerstraat 54
8310 Sint-Kruis

0474 98 16 90
Maandag

Woensdag
18u30 - 19u45 Van Goethem
U15 Wit Trainer
Mario Neyens

Vossensteert 157
8310 Sint-Kruis

04
86 98 41 02
Begeleider
Fanny Christiaen

Doornstraat 101
8200 Sint-Andries

0476 31 06 24
Dinsdag

Donderdag
18u30 - 20u00

19u00 - 20u30
Rust Roest
U17 Trainer
Serge Van Hulle

Vossensteert 237
 8310 Sint-Kruis

0492 40 85 91
Begeleider
Jeroen Misschaert

Lod van Malestraat 56
8310 Sint-Kruis

050 67 34 64
0495 90 49 69
Maandag

Woensdag
19u30 - 21u00

20u00 - 21u30
Van Goethem

Daverlo

VERANTWOORDELIJKE BOVENBOUW
Guido Vandille
Malehoeklaan 1, 8310 Brugge Sint-Kruis
050 35 62 64
U21 Trainer
Jannick D'Hondt

Kamerheerstraat 3
8310 Sint-Kruis

050 36 23 00
0478 73 57 54
Begeleider
Lieve Mille

Kamerheerstraat 3
8310 Sint-Kruis

050 36 23 00
0477 55 33 73
Maandag

Woensdag
19u30 - 21u00 Rust Roest

Koude Keuken
Beloften Trainer
Rudy D'Hondt

Kamerheerstraat 3
8310 Sint-Kruis

050 36 23 00
0485 58 43 59
Begeleider
Lieve Mille

Kamerheerstraat 3
8310 Sint-Kruis

050 36 23 00
0477 55 33 73
Maandag

Woensdag

19u30 - 21u00 Rust Roest

Koude Keuken

Fanions Trainer
Martin Monbaliu

 
Weidepenningstraat 9
 8340 Sijsele

0494/39.71.60

Begeleider
Peter Vandewiele

Assebroeklaan 51
8310 Assebroek

050 35 84 11
0478 26 60 65

Dinsdag

Donderdag
19u30 - 21u00 Gulden Kamer

Cercle Ladies
Trainer 2
David Haers

Urseldorp 32
 9910 Knesselare

0474 23 89 86
   
Trainer 3
Etienne Degrande

Astridlaan 307 Bus 201
 8310 Assebroek

050 35 90 03
0476 65 65 20
Verzorger
Franky Van Belleghem

Avignonlaan 20
8310 Sint-Kruis

050 35 72 36
0478 61 95 13
Doelmannen Middenbouw       18u30 - 19u30  
Bovenbouw Keeperstrainer
Matthias Van Acker

Pijpeweg
8310 Sint-Kruis

0473 70 89 00

Dinsdag 19u30 - 21u00 Gulden Kamer
  Kinesist
Kurt De Fauw

Zwinstraat 7
8310 Sijsele-Damme

0486 33 16 45

Ploegdokter
Steve Devlieger

Malehoeklaan 21
8310 Sint-Kruis

050 36 31 36