Brieversweg
8310 Sint-Kruis Male
050 35 62 22

jongMALEvv

Rechtsvorm: vzw
Stamnr KBVB: 7951
Kleuren: groen - wit

HOME Sponsors Trainers &
 begeleiders
Trainings
dagen
Ploegfoto Kalender   Mededelingen
en selecties
 

Gewestelijke U9

2018-2019

 

Sponsors

< Top >

Trainers en begeleiders

< Top >

 

Trainer
Dieter Devooght
Houtzagerijstraat 10, 8310 St. Kruis
0485 55 13 55

Trainer
Carl Dobbelaere
Raadsherenlaan 41/1, 8310 Sint-Kruis
0498 65 96 25

  Trainer
Jonas Maes
Oudezakstraat 25, 8730 Oedelem
0494 20 96 32
Begeleider
Iris Vandousselaere
Maalse Steenweg 297, 8310 St. Kruis
0477 32 42 58

 

  Begeleider
 Amaury Vermeire
R. Maria Rilkestraat 20, 8000 Brugge
0477 46 49 80
Begeleider
Pieter De Graeve
Beukenlaan 68, 8310 St. Kruis
0473 39 20 38
 
VERANTWOORDELIJKE ONDERBOUW
Carlos De Rock

Malehoeklaan 17, 8310 Brugge Sint-Kruis
0472 22 50 52
carlos.de.rock@telenet.be
   

Trainingsdagen

< Top >

Training      

< Help >

Mededelingen en selecties

< Top >

 

Ploegfoto

< Top >

 

 

< OfficiŽel >

Kalender

< Top >

 

U9-Groen - Reeks A

 
12-01-2019 09:30 VK DUDZELE U9-Groen
0 - 5 ff
19-01-2019 09:30 U9-Groen K. EXC. ZEDELGEM A  
02-02-2019 11:00 VVC BEERNEM C U9-Groen
Afg
09-02-2019 09:30 U9-Groen K. FC SINT-JORIS SP. A  
16-02-2019 09:15 K. SV JABBEKE A U9-Groen  
23-02-2019 09:30 U9-Groen DAR. BRUGGE A  
02-03-2019 11:00 U9-Groen K. FC HEIST A  
09-03-2019 09:30 U9-Groen VK DUDZELE
5 - 0 ff
16-03-2019 09:00 K. EXC. ZEDELGEM A U9-Groen  
23-03-2019 10:30 K. FC HEIST A U9-Groen
  -  
30-03-2019 09:30 U9-Groen VVC BEERNEM C
  -  
06-04-2019 10:30 K. FC SINT-JORIS SP. A U9-Groen
  -  
13-04-2019 09:30 U9-Groen K. SV JABBEKE A
  -  
27-04-2019 11:00 DAR. BRUGGE A U9-Groen
  -  
 

U9-Wit - Reeks H

 
12-01-2019 09:15 K. EG GISTEL B U9-Wit  
19-01-2019 11:00 U9-Wit K. FC VARSENARE C  
02-02-2019 09:00 K. FC SINT-JORIS SP. A U9-Wit
Afg
09-02-2019 11:00 U9-Wit SV LOPPEM A  
16-02-2019 09:15 K. SV JABBEKE B U9-Wit  
23-02-2019 11:00 U9-Wit K. E. DE HAAN A  
02-03-2019 11:00 U9-Wit K. WS OUDENBURG B  
09-03-2019 11:00 U9-Wit K. EG GISTEL B  
16-03-2019 09:00 K. FC VARSENARE C U9-Wit  
23-03-2019 09:30 K. WS OUDENBURG B U9-Wit
  -  
30-03-2019 11:00 U9-Wit K. FC SINT-JORIS SP. A
  -  
06-04-2019 09:15 SV LOPPEM A U9-Wit
  -  
13-04-2019 11:00 U9-Wit K. SV JABBEKE B
  -  
27-04-2019 09:15 K. E. DE HAAN A U9-Wit
  -  
 

U9-Blauw - Reeks Q

 
12-01-2019 11:00 K. SP. CLUB BLANKENBERGE C U9-Blauw  
02-02-2019 09:30 SKD HERTSBERGE U9-Blauw
Afg
09-02-2019 11:00 U9-Blauw K. FC HEIST B  
16-02-2019 09:30 K. SV BREDENE C U9-Blauw  
23-02-2019 11:00 U9-Blauw K.V.C.S.V. OOSTKAMP C  
02-03-2019 11:00 U9-Blauw K. SK STEENBRUGGE A  
09-03-2019 11:00 U9-Blauw K. SP. CLUB BLANKENBERGE C  
23-03-2019 10:30 K. SK STEENBRUGGE A U9-Blauw
  -  
30-03-2019 11:00 U9-Blauw SKD HERTSBERGE
  -  
06-04-2019 10:30 K. FC HEIST B U9-Blauw
  -  
13-04-2019 11:00 U9-Blauw K. SV BREDENE C
  -  
27-04-2019 09:00 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C U9-Blauw
  -  
 
 

U9-Zwart - Reeks V

 
12-01-2019 11:00 FUSION OOSTENDE U9-Zwart  
19-01-2019 09:30 U9-Zwart J.V.V.SINT-ANDRIES/BRUGGE  
02-02-2019 10:00 VC VAMOS ZANDVOORDE B U9-Zwart
0 - 5 ff
09-02-2019 09:30 U9-Zwart K. SP. CLUB BLANKENBERGE D  
13-02-2019 18:30 VK DUDZELE U9-Zwart  
23-02-2019 09:30 U9-Zwart K. SV BREDENE D  
02-03-2019 09:30 U9-Zwart VK ZERKEGEM  
09-03-2019 09:30 U9-Zwart FUSION OOSTENDE  
16-03-2019 09:30 J.V.V.SINT-ANDRIES/BRUGGE U9-Zwart  
23-03-2019 09:30 VK ZERKEGEM U9-Zwart
  -  
30-03-2019 09:30 U9-Zwart VC VAMOS ZANDVOORDE B
5 - 0 ff
06-04-2019 11:00 K. SP. CLUB BLANKENBERGE D U9-Zwart
  -  
13-04-2019 09:30 U9-Zwart VK DUDZELE

-

27-04-2019 09:30 K. SV BREDENE D U9-Zwart
  -