Brieversweg
8310 Sint-Kruis Male
050 35 62 22

jongMALEvv

Rechtsvorm: vzw
Stamnr KBVB: 7951
Kleuren: groen - wit

HOME Sponsors Trainers &
 begeleiders
Trainings
dagen
Ploegfoto Kalender   Mededelingen
en selecties
 

Gewestelijke U9

2018-2019

 

Sponsors

< Top >

Trainers en begeleiders

< Top >

 

Trainer
Dieter Devooght
Houtzagerijstraat 10, 8310 St. Kruis
0485 55 13 55

Trainer
Carl Dobbelaere
Raadsherenlaan 41/1, 8310 Sint-Kruis
0498 65 96 25

  Trainer
Jonas Maes
Oudezakstraat 25, 8730 Oedelem
0494 20 96 32
Begeleider
Iris Vandousselaere
Maalse Steenweg 297, 8310 St. Kruis
0477 32 42 58

 

  Begeleider
 Amaury Vermeire
R. Maria Rilkestraat 20, 8000 Brugge
0477 46 49 80
Begeleider
Pieter De Graeve
Beukenlaan 68, 8310 St. Kruis
0473 39 20 38
 
VERANTWOORDELIJKE ONDERBOUW
Carlos De Rock

Malehoeklaan 17, 8310 Brugge Sint-Kruis
0472 22 50 52
carlos.de.rock@telenet.be
   

Trainingsdagen

< Top >

Training      

< Help >

Mededelingen en selecties

< Top >

 

Ploegfoto

< Top >

 

 

< OfficiŽel >

Kalender

< Top >

 

U9-Groen - Reeks F

 
01-09-2018 10:30 DAR. BRUGGE U9-Groen  
08-09-2018 09:30 U9-Groen K. FC SINT-JORIS SP.  
15-09-2018 09:15 K. E. DE HAAN A U9-Groen  
22-09-2018 09:30 U9-Groen VK DUDZELE  
29-09-2018 11:00 S.V.V. DAMME U9-Groen
0 - 5 ff
06-10-2018 10:45 SV LOPPEM B U9-Groen  
13-10-2018 09:30 U9-Groen K. FC HEIST B  
20-10-2018 09:30 U9-Groen DAR. BRUGGE  
27-10-2018 09:00 K. FC SINT-JORIS SP. U9-Groen  
03-11-2018 09:30 U9-Groen K. E. DE HAAN A  
10-11-2018 09:30 VK DUDZELE U9-Groen  
17-11-2018 09:30 U9-Groen S.V.V. DAMME
5 - 0 ff
24-11-2018 09:30 U9-Groen SV LOPPEM B
  -  
01-12-2018 10:30 K. FC HEIST B U9-Groen
  -  
 

U9-Wit - Reeks K

 
01-09-2018 09:30 K. WS OUDENBURG A U9-Wit  
08-09-2018 11:00 U9-Wit K. SV BREDENE C  
15-09-2018 09:15 K. SV JABBEKE B U9-Wit  
22-09-2018 11:00 U9-Wit K. SK STEENBRUGGE C  
29-09-2018 09:00 K. EXC. ZEDELGEM A U9-Wit  
06-10-2018 09:15 SV LOPPEM A U9-Wit  
13-10-2018 11:00 U9-Wit K. E. DE HAAN B  
20-10-2018 11:00 U9-Wit K. WS OUDENBURG A  
27-10-2018 11:30 K. SV BREDENE C U9-Wit  
03-11-2018 11:00 U9-Wit K. SV JABBEKE B  
10-11-2018 10:30 K. SK STEENBRUGGE C U9-Wit  
17-11-2018 11:00 U9-Wit K. EXC. ZEDELGEM A
  -  
24-11-2018 11:00 U9-Wit SV LOPPEM A
  -  
01-12-2018 10:30 K. E. DE HAAN B U9-Wit
  - 
 

U9-Blauw - Reeks P

 
01-09-2018 09:30 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C U9-Blauw  
08-09-2018 11:00 U9-Blauw K. FC HEIST A  
15-09-2018 09:30 U9-Blauw  J.V.V.SINT-ANDRIES/BRUGGE  
22-09-2018 11:00 U9-Blauw VVC BEERNEM C  
29-09-2018 09:00 K. FC VARSENARE C U9-Blauw  
06-10-2018 10:45 Z. ZEEBRUGGE U9-Blauw  
13-10-2018 11:00 U9-Blauw K. SP. CLUB BLANKENBERGE C  
20-10-2018 11:00 U9-Blauw K.V.C.S.V. OOSTKAMP C  
27-10-2018 10:30 K. FC HEIST A U9-Blauw  
03-11-2018 09:30 J.V.V.SINT-ANDRIES/BRUGGE U9-Blauw  
10-11-2018 10:00 VVC BEERNEM C U9-Blauw  
17-11-2018 11:00 U9-Blauw K. FC VARSENARE C
  -  
24-11-2018 11:00 U9-Blauw Z. ZEEBRUGGE
  -  
01-12-2018 11:00 K. SP. CLUB BLANKENBERGE C U9-Blauw
  -  
 
 

U9 - Jeugdcup

 
10-10-2018 18:00 U9 KSV VEURNE  
08-11-2018 18:00 KSV VEURNE U9