Brieversweg
8310 Sint-Kruis Male
050 35 62 22

jongMALEvv

Rechtsvorm: vzw
Stamnr KBVB: 7951
Kleuren: groen - wit

HOME Sponsors Trainers &
 begeleiders
Trainings
dagen
Ploegfoto Kalender   Mededelingen
en selecties
 

Gewestelijke U9

2017-2018

 

Sponsor

< Top >

Trainers en begeleiders

< Top >

Trainer
Anthony Stellamans
Oliemolenstraat 1, 8310 Sint-Kruis
0476 71 53 08

Trainer
Franky Kinsabil
St-Pietersnoordstraat 6, 8000 Brugge
0479 56 01 24

Begeleider
Tony Dumon
Felix Timmermansstr 12, 8310 Assebroek
0476 60 44 30
Begeleider
Jurgen Himpe
Oude Hoogweg 124, 8310 St. Kruis
0494 53 56 10

VERANTWOORDELIJKE ONDERBOUW
Carlos De Rock

Malehoeklaan 17, 8310 Brugge Sint-Kruis
0472 22 50 52
carlos.de.rock@telenet.be
   

Trainingsdagen

< Top >

Training Terrein: Jong Male Maandag
Woensdag
18u00 - 19u00

< Help >

Mededelingen en selecties

< Top >

 

Ploegfoto

< Top >

 

 

< OfficiŽel >

Kalender

< Top >

 
 
U9-Wit - Reeks S
Zaterdag 20/01/2018 11:00 U9-Wit K. FC SINT-JORIS SP. 
Zaterdag 27/01/2018 10:00 K. FC HEIST  U9-Wit
Zaterdag 03/02/2018 9:00 K. DAR. RUDDERVOORDE B  U9-Wit
Zaterdag 10/02/2018 11:00 U9-Wit K.V.C.S.V. OOSTKAMP C 
Zaterdag 17/02/2018 11:00 J.V.V.SINT-ANDRIES/BRUGGE  U9-Wit
Zaterdag 24/02/2018 11:00 U9-Wit VV WESTKAPELLE 
Zaterdag 03/03/2018 10:00 S.V.V. DAMME  U9-Wit
Zaterdag 10/03/2018 9:00 K. FC SINT-JORIS SP.  U9-Wit
Zaterdag 17/03/2018 11:00 U9-Wit K. FC HEIST 
Zaterdag 24/03/2018 11:00 U9-Wit K. DAR. RUDDERVOORDE B 
Zaterdag 07/04/2018 11:15 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C  U9-Wit
Zaterdag 14/04/2018 11:00 U9-Wit J.V.V.SINT-ANDRIES/BRUGGE 
Zaterdag 21/04/2018 9:30 VV WESTKAPELLE  U9-Wit
Zaterdag 28/04/2018 11:00 U9-Wit S.V.V. DAMME 
U9-Groen - Reeks E
Zaterdag 20/01/2018 11:00 U9-Groen K. SV BREDENE A 
Zaterdag 27/01/2018 10:15 HO OEDELEM  U9-Groen
Zaterdag 03/02/2018 11:00 U9-Groen SKD HERTSBERGE 
Zaterdag 10/02/2018 10:45 SV LOPPEM B  U9-Groen
Zaterdag 17/02/2018 9:15 FC VELDEGEM  U9-Groen
Zaterdag 24/02/2018 11:00 U9-Groen K. SV JABBEKE A 
Zaterdag 03/03/2018 11:00 DAR. BRUGGE A  U9-Groen
Zaterdag 10/03/2018 9:00 K. SV BREDENE A  U9-Groen
Zaterdag 17/03/2018 11:00 U9-Groen HO OEDELEM 
Zaterdag 24/03/2018 9:30 SKD HERTSBERGE  U9-Groen
Zaterdag 07/04/2018 11:00 U9-Groen SV LOPPEM B 
Zaterdag 14/04/2018 11:00 U9-Groen FC VELDEGEM 
Zaterdag 21/04/2018 9:15 K. SV JABBEKE A  U9-Groen
Zaterdag 28/04/2018 11:00 U9-Groen DAR. BRUGGE A