Brieversweg
8310 Sint-Kruis Male
050 35 62 22

jongMALEvv

Rechtsvorm: vzw
Stamnr KBVB: 7951
Kleuren: groen - wit

HOME Sponsors Trainers &
 begeleiders
Trainings
dagen
Ploegfoto Kalender   Mededelingen
en selecties
 

Gewestelijke U9

2017-2018

 

Sponsor

< Top >

Trainers en begeleiders

< Top >

Trainer
Anthony Stellamans
Oliemolenstraat 1, 8310 Sint-Kruis
0476 71 53 08

Trainer
Franky Kinsabil
St-Pietersnoordstraat 6, 8000 Brugge
0479 56 01 24

Begeleider
Tony Dumon
Felix Timmermansstr 12, 8310 Assebroek
0476 60 44 30
Begeleider
Jurgen Himpe
Oude Hoogweg 124, 8310 St. Kruis
0494 53 56 10

VERANTWOORDELIJKE ONDERBOUW
Carlos De Rock

Malehoeklaan 17, 8310 Brugge Sint-Kruis
0472 22 50 52
carlos.de.rock@telenet.be
   

Trainingsdagen

< Top >

Training Terrein: Jong Male Maandag
Woensdag
18u00 - 19u00

< Help >

Mededelingen en selecties

< Top >

 

Ploegfoto

< Top >

 

 

< OfficiŽel >

Kalender

< Top >

 
 
U9-Wit - Reeks S
Zaterdag 02/09/2017 11:00 U9-Wit HO OEDELEM 
Zaterdag 09/09/2017 10:30 K. FC MOERKERKE  U9-Wit
Zaterdag 16/09/2017 11:00 U9-Wit K.V.C.S.V. OOSTKAMP C 
Zaterdag 23/09/2017 9:30 K. SK STEENBRUGGE C  U9-Wit
Zaterdag 07/10/2017 11:00 U9-Wit K. FC SINT-JORIS SP. 
Zaterdag 14/10/2017 9:15 K. SV JABBEKE  U9-Wit
Woensdag 18/10/2017 18:00 SV JABBEKE U9-Wit
Zaterdag 21/10/2017 10:15 HO OEDELEM  U9-Wit
Zaterdag 28/10/2017 11:00 U9-Wit K. FC MOERKERKE 
Zaterdag 04/11/2017 11:15 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C  U9-Wit
Zaterdag 11/11/2017 11:00 U9-Wit K. SK STEENBRUGGE C 
Zaterdag 25/11/2017 9:00 K. FC SINT-JORIS SP.  U9-Wit
Zaterdag 02/12/2017 11:00 U9-Wit K. SV JABBEKE 
U9-Groen - Reeks H
Zaterdag 02/09/2017 11:00 U9-Groen K. SV BREDENE C 
Zaterdag 09/09/2017 10:30 DAR. BRUGGE B  U9-Groen
Zaterdag 16/09/2017 11:00 U9-Groen SV LOPPEM A 
Zaterdag 23/09/2017 9:30 K. E. DE HAAN  U9-Groen
Zaterdag 30/09/2017 11:00 U9-Groen K. EXC. ZEDELGEM 
Zaterdag 07/10/2017 11:00 U9-Groen K. FC HEIST 
Zaterdag 14/10/2017 9:30 SKD HERTSBERGE  U9-Groen
Woensdag 18/10/2007 18:00 SV JABBEKE U9-Groen
Zaterdag 21/10/2017 9:00 K. SV BREDENE C  U9-Groen
Woensdag 25/10/2017 18:00 U9-Groen SV JABBEKE
Zaterdag 28/10/2017 11:00 U9-Groen DAR. BRUGGE B 
Zaterdag 04/11/2017 9:15 SV LOPPEM A  U9-Groen
Zaterdag 11/11/2017 11:00 U9-Groen K. E. DE HAAN 
Zaterdag 18/11/2017 10:30 K. EXC. ZEDELGEM  U9-Groen
Zaterdag 25/11/2017 10:00 K. FC HEIST  U9-Groen
Zaterdag 02/12/2017 11:00 U9-Groen SKD HERTSBERGE 
Woensdag 14/02/2018 18:00 Eendracht Wervik U9-Groen