Brieversweg
8310 Sint-Kruis Male
050 35 62 22

jongMALEvv

Rechtsvorm: vzw
Stamnr KBVB: 7951
Kleuren: groen - wit

HOME Sponsors Trainers &
 begeleiders
Trainings
dagen
Ploegfoto Kalender   Mededelingen
en selecties
 

Gewestelijke U9

2016-2017

 

Sponsor

< Top >

Trainers en begeleiders

< Top >

Trainer - Sportief coŲrdinator onderbouw
Ludwig Sevenhant
Boomkwekerstraat 12, 8310 Sint-Kruis
050 67 89 41 -
0472 99 76 08

Trainer
Carl Dobbelaere
Raadsherenlaan 41/1, 8310 Sint-Kruis
0498 65 96 25

    VERANTWOORDELIJKE ONDERBOUW
Carlos De Rock

Malehoeklaan 17, 8310 Brugge Sint-Kruis
0472 22 50 52
carlos.de.rock@telenet.be

Trainingsdagen

< Top >

Training Terrein: Jong Male Dinsdag
Donderdag
18u00 - 19u00

< Help >

Mededelingen en selecties

< Top >

 

Ploegfoto

< Top >

 

 

< OfficiŽel >

Kalender

< Top >

 
 
U9A - Reeks D
Zaterdag 03/09/2016 9:30 U9A K. FC HEIST 
Zaterdag 10/09/2016 9:30 VV WESTKAPELLE  U9A
Zaterdag 17/09/2016 9:30 U9A K. SK STEENBRUGGE 
Zaterdag 24/09/2016 11:00 VK DUDZELE  U9A
Zaterdag 01/10/2016 9:30 U9A K. SV BREDENE B 
Zaterdag 08/10/2016 9:30 U9A S.V.V. DAMME B 
Zaterdag 15/10/2016 10:30 DAR. BRUGGE A  U9A
Zaterdag 22/10/2016 9:30 K. FC HEIST  U9A
Woensdag 26/11/2016 18:00 U9A SK GELUWE
Zaterdag 29/10/2016 9:30 U9A VV WESTKAPELLE 
Zaterdag 05/11/2016 9:00 K. SK STEENBRUGGE  U9A
Woensdag 09/11/2016 18:00 SK GELUWE U9A
Zaterdag 12/11/2016 9:30 U9A VK DUDZELE 
Zaterdag 19/11/2016 9:00 K. SV BREDENE B  U9A
Zaterdag 26/11/2016 10:00 S.V.V. DAMME B  U9A
Zaterdag 03/12/2016 9:30 U9A DAR. BRUGGE A 
U9B - Reeks Q
Zaterdag 03/09/2016 9:30 U9B  J.V.V.SINT-ANDRIES/BRUGGE 
Zaterdag 10/09/2016 9:00 TORHOUT 1992 KM  U9B 
Zaterdag 17/09/2016 9:30 U9B  SK WENDUINE
Zaterdag 24/09/2016 11:00 K. SP. CLUB BLANKENBERGE  U9B 
Zaterdag 01/10/2016 9:30 U9B  Z. ZEEBRUGGE 
Zaterdag 08/10/2016 9:30 U9B  VVC BEERNEM A 
Zaterdag 15/10/2016 10:00 K. VV AARTRIJKE  U9B 
Zaterdag 22/10/2016 11:00 J.V.V.SINT-ANDRIES/BRUGGE  U9B 
Zaterdag 29/10/2016 9:30 U9B  TORHOUT 1992 KM 
Zaterdag 05/11/2016 10:00 SK WENDUINE U9B 
Zaterdag 12/11/2016 9:30 U9B  K. SP. CLUB BLANKENBERGE 
Zaterdag 19/11/2016 9:30 Z. ZEEBRUGGE  U9B 
Zaterdag 26/11/2016 10:30 VVC BEERNEM A  U9B 
Zaterdag 03/12/2016 9:30 U9B  K. VV AARTRIJKE 
 
 
U9A - Reeks H
Zaterdag 04/02/2017 9:30 U9A VK DUDZELE 
Zaterdag 11/02/2017 10:00 K. E. DE HAAN  U9A
Zaterdag 18/02/2017 9:30 U9A K. E. DE HAAN 
Dinsdag 07/03/2017 18:00 U9A S.V.V. DAMME B 
Zaterdag 11/03/2017 10:30 DAR. BRUGGE C  U9A
Zaterdag 18/03/2017 9:30 VV WESTKAPELLE  U9A
Zaterdag 25/03/2017 9:30 U9A VV WESTKAPELLE 
Zaterdag 01/04/2017 11:00 VK DUDZELE  U9A
Woensdag 08/04/2017 9:30 U9A DAR. BRUGGE C 
Zaterdag 22/04/2017 10:00 S.V.V. DAMME B  U9A
U9B - Reeks R
Zaterdag 04/02/2017 9:30 U9B HO OEDELEM 
Zaterdag 11/02/2017 11:00 SV LOPPEM A  U9B
Zaterdag 18/02/2017 9:30 U9B SV LOPPEM A 
Zaterdag 04/03/2017 9:30 U9B K. VV AARTRIJKE A 
Zaterdag 11/03/2017 9:30 VVC BEERNEM A  U9B
Zaterdag 18/03/2017 9:15 K. FC MOERKERKE B  U9B
Zaterdag 25/03/2017 9:30 U9B K. FC MOERKERKE B 
Zaterdag 01/04/2017 10:30 HO OEDELEM  U9B
Zaterdag 08/04/2017 9:30 U9B VVC BEERNEM A 
Zaterdag 22/04/2017 10:00 K. VV AARTRIJKE A  U9B