Brieversweg
8310 Sint-Kruis Male
050 35 62 22

jongMALEvv

Rechtsvorm: vzw
Stamnr KBVB: 7951
Kleuren: groen - wit

HOME Sponsors Trainers &
 begeleiders
Trainings
dagen
Ploegfoto Kalender   Mededelingen
en selecties
 

Gewestelijke U8

2017-2018

 

Sponsor

< Top >

Trainers en begeleiders

< Top >

 

Trainer
Dieter Devooght
Houtzagerijstraat 10, 8310 St. Kruis
0485 55 13 55
Begeleider
Iris Vandousselaere
Maalse Steenweg 297, 8310 St. Kruis
0477 32 42 58

 

  Trainer
Jonas Maes
Oudezakstraat 25, 8730 Oedelem
0494 20 96 32

Begeleider
De Graeve Pieter
Beukenlaan 68, 8310 St. Kruis
0473 39 20 38

 

VERANTWOORDELIJKE ONDERBOUW
Carlos De Rock

Malehoeklaan 17, 8310 Brugge Sint-Kruis
0472 22 50 52
carlos.de.rock@telenet.be
Begeleider
Vermeire Amaury
Rainer Maria Rilkestraat 20, 8000 Brugge
0477 46 49 80
 

Trainingsdagen

< Top >

Training Terrein: Jong Male Maandag
Woensdag
18u00 - 19u00

< Help >

Mededelingen en selecties

< Top >

 

Ploegfoto

< Top >

 

 

< OfficiŽel >

Kalender

< Top >

 
 
U8-Blauw - Reeks N
Zaterdag 20/01/2018 9:00 K. FC SINT-JORIS SP. B  U8-Blauw
Zaterdag 27/01/2018 11:00 U8-Blauw K. EXC. ZEDELGEM A 
Zaterdag 03/02/2018 11:00 U8-Blauw FC VELDEGEM 
Zaterdag 10/02/2018 9:30 K. DAR. RUDDERVOORDE  U8-Blauw
Zaterdag 17/02/2018 11:00 U8-Blauw K.V.C.S.V. OOSTKAMP C 
Zaterdag 24/02/2018 10:45 SV LOPPEM B  U8-Blauw
Zaterdag 03/03/2018 11:00 U8-Blauw TORHOUT 1992 KM C 
Zaterdag 10/03/2018 11:00 U8-Blauw K. FC SINT-JORIS SP. B 
Zaterdag 17/03/2018 10:30 K. EXC. ZEDELGEM A  U8-Blauw
Zaterdag 24/03/2018 9:15 FC VELDEGEM  U8-Blauw
Zaterdag 07/04/2018 11:00 U8-Blauw K. DAR. RUDDERVOORDE 
Zaterdag 14/04/2018 11:15 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C  U8-Blauw
Zaterdag 21/04/2018 11:00 U8-Blauw SV LOPPEM B 
Zaterdag 28/04/2018 11:15 TORHOUT 1992 KM C  U8-Blauw
U8-Wit - Reeks M
Zaterdag 20/01/2018 11:00 J.V.V.SINT-ANDRIES/BRUGGE  U8-Wit
Zaterdag 03/02/2018 11:00 U8-Wit K. FC HEIST B 
Zaterdag 10/02/2018 11:00 K. SP. CLUB BLANKENBERGE C  U8-Wit
Zaterdag 17/02/2018 11:00 U8-Wit VK DUDZELE 
Zaterdag 24/02/2018 9:30 Z. ZEEBRUGGE  U8-Wit
Zaterdag 03/03/2018 11:00 U8-Wit K. SV BREDENE B 
Zaterdag 10/03/2018 11:00 U8-Wit J.V.V.SINT-ANDRIES/BRUGGE 
Zaterdag 24/03/2018 10:00 K. FC HEIST B  U8-Wit
Zaterdag 07/04/2018 11:00 U8-Wit K. SP. CLUB BLANKENBERGE C 
Zaterdag 14/04/2018 9:30 VK DUDZELE  U8-Wit
Zaterdag 21/04/2018 11:00 U8-Wit Z. ZEEBRUGGE 
Zaterdag 28/04/2018 11:30 K. SV BREDENE B  U8-Wit
U8-Groen - Reeks G
Zaterdag 20/01/2018 9:15 K. FC MOERKERKE  U8-Groen
Zaterdag 27/01/2018 11:00 U8-Groen K. FC SINT-JORIS SP. A 
Zaterdag 03/02/2018 11:00 U8-Groen S.V.V. DAMME 
Zaterdag 10/02/2018 9:15 HO OEDELEM  U8-Groen
Zaterdag 17/02/2018 11:00 U8-Groen K. SK STEENBRUGGE C 
Zaterdag 24/02/2018 10:45 SKD HERTSBERGE  U8-Groen
Zaterdag 03/03/2018 11:00 U8-Groen V.V. TIELT B 
Zaterdag 10/03/2018 11:00 U8-Groen K. FC MOERKERKE 
Zaterdag 17/03/2018 10:30 K. FC SINT-JORIS SP. A  U8-Groen
Zaterdag 24/03/2018 9:15 S.V.V. DAMME  U8-Groen
Zaterdag 07/04/2018 11:00 U8-Groen HO OEDELEM 
Zaterdag 14/04/2018 9:00 K. SK STEENBRUGGE C  U8-Groen
Zaterdag 21/04/2018 11:00 U8-Groen SKD HERTSBERGE 
Zaterdag 28/04/2018 9:00 V.V. TIELT B  U8-Groen