Brieversweg
8310 Sint-Kruis Male
050 35 62 22

jongMALEvv

Rechtsvorm: vzw
Stamnr KBVB: 7951
Kleuren: groen - wit

HOME Sponsors Trainers &
 begeleiders
Trainings
dagen
Ploegfoto Kalender   Mededelingen
en selecties
 

Gewestelijke U8

2017-2018

 

Sponsor

< Top >

Trainers en begeleiders

< Top >

 

Trainer
Guido Vandousselaere
Toekomststraat 59/0101, 8310 St. Kruis
0477 32 42 58
Begeleider
Iris Vandousselaere
Maalse Steenweg 297, 8310 St. Kruis
0477 32 42 58

 

  Trainer
Dieter Devooght
Houtzagerijstraat 10, 8310 St. Kruis
0485 55 13 55

Begeleider
De Graeve Pieter
Beukenlaan 68, 8310 St. Kruis
0473 39 20 38

 

VERANTWOORDELIJKE ONDERBOUW
Carlos De Rock

Malehoeklaan 17, 8310 Brugge Sint-Kruis
0472 22 50 52
carlos.de.rock@telenet.be
Begeleider
Vermeire Amaury
Rainer Maria Rilkestraat 20, 8000 Brugge
0477 46 49 80
 

Trainingsdagen

< Top >

Training Terrein: Jong Male Maandag
Woensdag
18u00 - 19u00

< Help >

Mededelingen en selecties

< Top >

 

Ploegfoto

< Top >

 

 

< OfficiŽel >

Kalender

< Top >

 
 
U8-Blauw - Reeks L
Zaterdag 02/09/2017 9:00 K. VC ARDOOIE A  U8-Blauw
Zaterdag 09/09/2017 11:00 U8-Blauw K.V.C.S.V. OOSTKAMP C 
Zaterdag 16/09/2017 10:45 SKD HERTSBERGE  U8-Blauw
Zaterdag 23/09/2017 11:00 U8-Blauw HO OEDELEM 
Zaterdag 30/09/2017 10:30 K. SKV ZWEVEZELE A  U8-Blauw
Zaterdag 07/10/2017 11:00 U8-Blauw K. SV BREDENE B 
Zaterdag 14/10/2017 9:00 K. FC SINT-JORIS SP. A  U8-Blauw
Zaterdag 21/10/2017 11:00 U8-Blauw K. VC ARDOOIE A 
Zaterdag 28/10/2017 11:15 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C  U8-Blauw
Zaterdag 04/11/2017 11:00 U8-Blauw SKD HERTSBERGE 
Zaterdag 11/11/2017 9:15 HO OEDELEM  U8-Blauw
Zaterdag 18/11/2017 11:00 U8-Blauw K. SKV ZWEVEZELE A 
Zaterdag 25/11/2017 9:00 K. SV BREDENE B  U8-Blauw
Zaterdag 02/12/2017 11:00 U8-Blauw K. FC SINT-JORIS SP. A 
U8-Wit - Reeks J
Zaterdag 02/09/2017 11:00 J.V.V.SINT-ANDRIES/BRUGGE  U8-Wit
Zaterdag 09/09/2017 11:00 U8-Wit K. FC HEIST 
Zaterdag 16/09/2017 10:45 Z. ZEEBRUGGE  U8-Wit
Zaterdag 23/09/2017 10:00 DAR. BRUGGE  U8-Wit
Zaterdag 30/09/2017 11:00 U8-Wit S.V.V. DAMME 
Zaterdag 07/10/2017 9:30 VV WESTKAPELLE  U8-Wit
Zaterdag 14/10/2017 11:00 U8-Wit VK DUDZELE 
Zaterdag 21/10/2017 11:00 U8-Wit J.V.V.SINT-ANDRIES/BRUGGE 
Zaterdag 28/10/2017 10:00 K. FC HEIST  U8-Wit
Zaterdag 04/11/2017 11:00 U8-Wit Z. ZEEBRUGGE 
Zaterdag 11/11/2017 11:00 U8-Wit DAR. BRUGGE 
Zaterdag 18/11/2017 10:00 S.V.V. DAMME  U8-Wit
Zaterdag 25/11/2017 11:00 U8-Wit VV WESTKAPELLE 
Zaterdag 02/12/2017 9:30 VK DUDZELE  U8-Wit
U8-Groen - Reeks B
Zaterdag 02/09/2017 10:00 K. WS OUDENBURG A  U8-Groen
Zaterdag 09/09/2017 10:45 SV LOPPEM B  U8-Groen
Zaterdag 16/09/2017 11:00 U8-Groen K. E. DE HAAN 
Zaterdag 23/09/2017 9:15 KV OOSTENDE B  U8-Groen
Zaterdag 30/09/2017 11:00 U8-Groen K. SV JABBEKE 
Zaterdag 07/10/2017 9:15 K. FC MOERKERKE  U8-Groen
Zaterdag 14/10/2017 11:00 U8-Groen K. SV BREDENE A 
Zaterdag 21/10/2017 11:00 U8-Groen K. WS OUDENBURG A 
Zaterdag 28/10/2017 11:00 U8-Groen SV LOPPEM B 
Zaterdag 04/11/2017 10:00 K. E. DE HAAN  U8-Groen
Woensdag 08/11/2017 18:00 RC BISSEGEM U8-Groen
Zaterdag 11/11/2017 11:00 U8-Groen KV OOSTENDE B 
Zaterdag 18/11/2017 9:15 K. SV JABBEKE  U8-Groen
Woensdag 22/11/2017 18:00 U8-Groen RC BISSEGEM
Zaterdag 25/11/2017 11:00 U8-Groen K. FC MOERKERKE 
Zaterdag 02/12/2017 11:30 K. SV BREDENE A  U8-Groen