Brieversweg
8310 Sint-Kruis Male
050 35 62 22

jongMALEvv

Rechtsvorm: vzw
Stamnr KBVB: 7951
Kleuren: groen - wit

HOME Sponsors Trainers &
 begeleiders
Trainings
dagen
Ploegfoto Kalender   Mededelingen
en selecties
 

Gewestelijke U7

2016-2017

 

Sponsor

< Top >

Trainers en begeleiders

< Top >

Trainer
Serge Van Hulle
Vossensteert 237,  8310 Sint-Kruis
0492 40 85 91
 

Begeleider
Sofie Desmarets
Sparrenstraat 61, 8310 Assebroek
 0499 53 35 13

Trainer
Bryan Van Hulle
Vossensteert 237,  8310 Sint-Kruis
 

Begeleider
Kim Casteleyn
Vossensteert 7, 8310 Sint Kruis
 0485 31 29 59

 

VERANTWOORDELIJKE ONDERBOUW
Carlos De Rock

Malehoeklaan 17, 8310 Brugge Sint-Kruis
0472 22 50 52
carlos.de.rock@telenet.be
 

 

Trainingsdagen

< Top >

Training Terrein: Jong Male Maandag
Woensdag
17u30 - 18u30

< Help >

Mededelingen en selecties

< Top >

 

Ploegfoto

< Top >

 

 

U7-Wit                                                                                                         U7-Groen

 

< OfficiŽel >

Kalender

< Top >

 
 
U7A - Reeks F
Zaterdag 03/09/2016 11:00 U7-Wit DAR. BRUGGE 
Zaterdag 10/09/2016 10:45 SKD HERTSBERGE  U7-Wit
Zaterdag 17/09/2016 11:00 U7-Wit K. FC MOERKERKE 
Zaterdag 24/09/2016 11:00 K. DOSKO SINT-KRUIS A  U7-Wit
Zaterdag 01/10/2016 11:00 U7-Wit KSC BLANKENBERGE
Zaterdag 08/10/2016 11:00 U7-Wit VVC BEERNEM A 
Zaterdag 15/10/2016 10:00 R. KNOKKE FC  U7-Wit
Zaterdag 22/10/2016 9:30 DAR. BRUGGE  U7-Wit
Zaterdag 29/10/2016 11:00 U7-Wit SKD HERTSBERGE 
Zaterdag 05/11/2016 9:15 K. FC MOERKERKE  U7-Wit
Zaterdag 12/11/2016 11:00 U7-Wit K. DOSKO SINT-KRUIS A 
Zaterdag 19/11/2016 11:00 KSC BLANKENBERGE U7-Wit
Zaterdag 26/11/2016 9:15 VVC BEERNEM A  U7-Wit
Zaterdag 03/12/2016 11:00 U7-Wit R. KNOKKE FC 
U7B - Reeks P
Zaterdag 03/09/2016 11:00 U7-Groen K. FC SINT-JORIS SP. 
Zaterdag 10/09/2016 9:30 Z. ZEEBRUGGE  U7-Groen
Zaterdag 17/09/2016 11:00 U7-Groen K. SK STEENBRUGGE B 
Zaterdag 24/09/2016 10:30 SV LOPPEM  U7-Groen
Zaterdag 01/10/2016 11:00 U7-Groen S.K. EERNEGEM
Zaterdag 08/10/2016 11:00 U7-Groen VVC BEERNEM B 
Woensdag 12/10/2016 18:15 HO OEDELEM  U7-Groen
Zaterdag 22/10/2016 10:30 K. FC SINT-JORIS SP.  U7-Groen
Zaterdag 29/10/2016 11:00 U7-Groen Z. ZEEBRUGGE 
Zaterdag 05/11/2016 9:00 K. SK STEENBRUGGE B  U7B
Woensdag 12/11/2016 11:00 U7-Groen SV LOPPEM 
Zaterdag 19/11/2016 10:30 S.K. EERNEGEM U7-Groen
Zaterdag 26/11/2016 9:15 VVC BEERNEM B  U7-Groen
Zaterdag 03/12/2016 11:00 U7-Groen HO OEDELEM 
 
 
U7-Wit - Reeks Q
Zaterdag 04/02/2017 9:30 VV WESTKAPELLE  U7-Wit
Zaterdag 11/02/2017 11:00 U7-Wit K. SV BREDENE C 
Zaterdag 18/02/2017 11:00 K. SV BREDENE C  U7-Wit
Zaterdag 04/03/2017 11:00 J.V.V.SINT-ANDRIES  U7-Wit
Zaterdag 11/03/2017 11:00 U7-Wit K. FC MOERKERKE 
Zaterdag 18/03/2017 11:00 U7-Wit Z. ZEEBRUGGE 
Zaterdag 25/03/2017 10:45 Z. ZEEBRUGGE  U7-Wit
Zaterdag 01/04/2017 11:00 U7-Wit VV WESTKAPELLE 
Zaterdag 08/04/2017 10:30 K. FC MOERKERKE  U7-Wit
Zaterdag 22/04/2017 11:00 U7-Wit J.V.V.SINT-ANDRIES 
U7-Groen - Reeks T
Zaterdag 04/02/2017 11:00 U7-Groen K. FC HEIST 
Zaterdag 11/02/2017 11:00 K. SP. CLUB BLANKENBERGE B  U7-Groen
Zaterdag 18/02/2017 11:00 U7-Groen K. SP. CLUB BLANKENBERGE B 
Zaterdag 04/03/2017 11:00 U7-Groen Z. ZEEBRUGGE 
Zaterdag 11/03/2017 9:30 VK ZERKEGEM  U7-Groen
Zaterdag 18/03/2017 9:00 K. WS OUDENBURG B  U7-Groen
Zaterdag 25/03/2017 11:00 U7-Groen K. WS OUDENBURG B 
Zaterdag 01/04/2017 11:00 K. FC HEIST  U7-Groen
Zaterdag 08/04/2017 11:00 U7-Groen VK ZERKEGEM 
Zaterdag 22/04/2017 9:30 Z. ZEEBRUGGE  U7-Groen