Brieversweg
8310 Sint-Kruis Male
050 35 62 22

jongMALEvv

Rechtsvorm: vzw
Stamnr KBVB: 7951
Kleuren: groen - wit

HOME Sponsor Trainers &
 begeleiders
Trainings
dagen
Ploegfoto Klassement Kalender Mededelingen
en selecties
 

GU21

Gewestelijke U21

2018-2019

 

Sponsor

< Top >

Trainers en begeleiders

< Top >

Trainer
Rudy D'Hondt
Kamerheerstraat 3, 8310 Sint-Kruis
050 36 23 00 - 0485 58 43 59

Begeleider
Bart Tierenteyn
Guido Gezellestraat 13, 8020 Oostkamp
0476 55 89 92

 

Begeleider
Lieve Mille
Kamerheerstraat 3, 8310 Sint-Kruis
050 36 23 00 - 0477 55 33 73

Keeperstrainer
Jonathan De Seranno
Rijsestraat 26 9880 Aalter,
 0477 02 79 17

Verantwoordelijke bovenbouw
Guido Vandille
Malehoeklaan 1, 8310 Brugge Sint-Kruis
050 35 62 64

 

 

Trainingsdagen

< Top >

Training      
Keepertraining      

< Help >

Mededelingen en selecties

< Top >

 

Ploegfoto

< Top >

 

 

Klassement

< Top >

 
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 K.W.S. Oudenburg 20 16 1 3 78 19 59 51
2 K.S.V. Jabbeke 20 15 3 2 73 28 45 47
3 Stormvogels Loppem 20 11 7 2 61 42 19 35
4 V.V. Westkapelle 20 10 6 4 66 53 13 34
5 U21 20 9 6 5 50 45 5 32
6 D.A.V.O. Westende 20 7 9 4 49 58 -9 25
6 K.S.K. Voorwaarts Zwevezele 20 7 9 4 38 49 -11 25
8 K.D.C. Ruddervoorde 20 6 13 1 30 61 -31 19
9 S.K. Torhout 20 5 13 2 44 64 -20 17
10 V.V. Koekelare 20 4 14 2 36 76 -40 14
11 V.V. Groene Leeuwen Ruiselede 20 4 15 1 31 71 -40 13
12 V.V. Eendracht Brugge 0 0 0 0 0 0 0 0
12 K.V.C. Ichtegem 0 0 0 0 0 0 0 0
12 F.C. Union Zandvoorde 0 0 0 0 0 0 0  
 

< OfficiŽel >

Kalender

< Top >

 

U21 Reeks E

 
02-09-2018 09:30 U21 K. SKV ZWEVEZELE
0 - 5 ff
08-09-2018 18:00 SK TORHOUT U21
3 - 3
16-09-2018 09:30 U21 K. DAR. RUDDERVOORDE
2 - 0
23-09-2018 09:30 K. WS OUDENBURG U21
2 - 1
29-09-2018 17:00 SV LOPPEM U21
2 - 2
05-10-2018 19:30 U21 VV WESTKAPELLE
5 - 3
21-10-2018 09:15 GL RUISELEDE U21
0 - 4
26-10-2018 19:30 U21 VV KOEKELARE
5 - 0 ff
04-11-2018 09:30 K. SV JABBEKE U21
4 - 0
11-11-2018 09:30 U21 K.V.C ICHTEGEM
6 - 1
16-11-2018 19:30 DAVO WESTENDE U21
3 - 3
25-11-2018 09:30 U21 VC VAMOS ZANDVOORDE
5 - 0 ff
02-12-2018 09:30 E. BRUGGE U21
0 - 11
08-12-2018 17:00 K. SKV ZWEVEZELE U21
1 - 4
16-12-2018 09:30 U21 SK TORHOUT
4 - 2
20-01-2019 09:15 K. DAR. RUDDERVOORDE U21
1 - 3
17-02-2019 09:30 U21 GL RUISELEDE
4 - 1
24-02-2019 09:15 VV KOEKELARE U21
3 - 2
10-03-2019 09:30 U21 K. WS OUDENBURG
1 - 7
16-03-2019 20:00 U21 K. SV JABBEKE
0 - 2
24-03-2019 09:15 K.V.C ICHTEGEM U21
1 - 9
31-03-2019 09:30 U21 DAVO WESTENDE
1 - 1
07-04-2019 09:15 VC VAMOS ZANDVOORDE U21
0 - 5 ff
12-04-2019 19:30 U21 E. BRUGGE
5 - 0 ff
26-04-2019 19:30 VV WESTKAPELLE U21
4 - 4
28-04-2019 09:15 U21 SV LOPPEM
2 - 1