Brieversweg
8310 Sint-Kruis Male
050 35 62 22

jongMALEvv

Rechtsvorm: vzw
Stamnr KBVB: 7951
Kleuren: groen - wit

HOME Sponsor Trainers &
 begeleiders
Trainings
dagen
Ploegfoto Klassement Kalender Mededelingen
en selecties
 

GU21D

Gewestelijke U21

2017-2018

 

Sponsor

< Top >

Meester Jan DEKERSGIETER 
ADVOCAAT 

Tempelhof 68, 8000 Brugge 
Baanderheerstraat 14, 8310 Brugge Sint-Kruis Male

050 31 47 94

Trainers en begeleiders

< Top >

Trainer
Jannick D'Hondt
Kamerheerstraat 3, 8310 Sint-Kruis
050 36 23 00 - 0478 73 57 54

Keeperstrainer
Matthias Van Acker
Pijpeweg, 8310 Sint-Kruis
0473 70 89 00

Begeleider
Lieve Mille
Kamerheerstraat 3, 8310 Sint-Kruis
050 36 23 00 - 0477 55 33 73

Verantwoordelijke bovenbouw
Guido Vandille
Malehoeklaan 1, 8310 Brugge Sint-Kruis
050 35 62 64

Trainingsdagen

< Top >

Training Rust Roest
Koude Keuken
Maandag
Woensdag
19u30 - 21u00
19u30 - 21u00
Keepertraining Gulden Kamer Dinsdag 19u30 - 21u00

< Help >

Mededelingen en selecties

< Top >

 

Ploegfoto

< Top >

 

 

 

Klassement

< Top >

 
 
1 K. FC HEIST  6 5 0 1 15 15
2 K. EXC. ZEDELGEM  6 4 2 0 14 14
3 K. SV JABBEKE  6 4 1 1 8 13
3 K. SV BREDENE  5 4 1 0 7 13
5 K. FC VARSENARE  6 3 2 1 6 11
6 K. WS OUDENBURG  6 3 1 2 1 10
6 VV WESTKAPELLE  6 3 1 2 -3 10
8 K. DAR. RUDDERVOORDE  5 3 0 2 6 9
9 K.S.K. SNAASKERKE  5 2 0 3 4 6
10 K. E. DE HAAN  7 1 3 3 -1 6
11 U21 6 1 0 5 -10 3
12 K. FC MOERKERKE  7 0 3 4 -11 3
13 SV LOPPEM  6 0 1 5 -17 1
13 DAR. BRUGGE  7 0 1 6 -29 1
 

< OfficiŽel >

Kalender

< Top >

 
 
Gewestelijke U21 - Reeks D
Zondag 03/09/2017 9:15  EXC. ZEDELGEM U21 4 - 0 Competitie
Zondag 10/09/2017 9:30 U21  SV JABBEKE 1 - 3 Competitie
Zondag 17/09/2017 10:00  FC VARSENARE U21 3 - 2 Competitie
Zondag 24/09/2017 9:30 U21 VV WESTKAPELLE 0 - 1 Competitie
Zondag 01/10/2017 9:30  WS OUDENBURG U21 0 - 1 Competitie
Zondag 15/10/2017 9:30 U21  E. DE HAAN 0 - 3 Competitie
Zondag 22/10/2017 9:15  FC MOERKERKE U21   -   Competitie
Zondag 29/10/2017 9:30 U21 DAR. BRUGGE   -   Competitie
Zondag 12/11/2017 9:30 U21 SV LOPPEM   -   Competitie
Zaterdag 18/11/2017 18:00  DAR. RUDDERVOORDE U21   -   Competitie
Zondag 26/11/2017 9:30 U21 S. SNAASKERKE   -   Competitie
Zondag 03/12/2017 9:15  SV BREDENE U21   -   Competitie
Zondag 10/12/2017 9:30 U21  FC HEIST   -   Competitie
Zondag 17/12/2017 9:30 U21  EXC. ZEDELGEM   -   Competitie
Zondag 07/01/2018 9:15  SV JABBEKE U21   -   Competitie
Zondag 14/01/2018 9:30 U21  FC VARSENARE   -   Competitie
Zondag 21/01/2018 9:15 VV WESTKAPELLE U21   -   Competitie
Zondag 28/01/2018 9:30 U21  WS OUDENBURG   -   Competitie
Zondag 11/02/2018 9:15  E. DE HAAN U21   -   Competitie
Zondag 18/02/2018 9:30 U21  FC MOERKERKE   -   Competitie
Zondag 25/02/2018 9:15 DAR. BRUGGE U21   -   Competitie
Zondag 18/03/2018 9:15 SV LOPPEM U21   -   Competitie
Zondag 25/03/2018 9:30 U21  DAR. RUDDERVOORDE   -   Competitie
Zondag 08/04/2018 9:15 S. SNAASKERKE U21   -   Competitie
Zondag 15/04/2018 9:30 U21  SV BREDENE   -   Competitie
Zondag 22/04/2018 9:15  FC HEIST U21   -   Competitie