Brieversweg
8310 Sint-Kruis Male
050 35 62 22

jongMALEvv

Rechtsvorm: vzw
Stamnr KBVB: 7951
Kleuren: groen - wit

HOME Sponsor Trainers &
 begeleiders
Trainings
dagen
Ploegfoto Klassement Kalender Mededelingen
en selecties
 

Reeks C

Gewestelijke U21

2016-2017

 

Sponsor

< Top >

Meester Jan DEKERSGIETER 
ADVOCAAT 

Tempelhof 68, 8000 Brugge 
Baanderheerstraat 14, 8310 Brugge Sint-Kruis Male

050 31 47 94

Trainers en begeleiders

< Top >

Trainer en TVJO
Rudy D'Hondt
Kamerheerstraat 3, 8310 Sint-Kruis
050 - 36 23 00 - 0485 58 43 59

Keeperstrainer
Bram Paepe
Brieversweg 274, 8310 Sint-Kruis
0496 15 80 61

Begeleider
Lieve Mille
Kamerheerstraat 3, 8310 Sint-Kruis
050 36 23 00 - 0477 55 33 73

Verantwoordelijke bovenbouw
Guido Vandille
Malehoeklaan 1, 8310 Brugge Sint-Kruis
050 35 62 64

Trainingsdagen

< Top >

Training Rust Roest
Rust Roest / Koude Keuken
Maandag
Woensdag
19u30 - 21u00
19u30 - 21u00
Keepertraining Van Goethem Woensdag 19u30 - 21u00

< Help >

Mededelingen en selecties

< Top >

 

Ploegfoto

< Top >

 

 

Klassement

< Top >

 
 
1 K. FC MOERKERKE NIV.3 11 8 2 1 14 26
2 K. FC VARSENARE NIV.2 12 7 1 4 1 22
3 U21 11 6 3 2 17 21
4 S.V.V. DAMME NIV.2 12 6 2 4 3 20
5 K. E. DE HAAN NIV.2 12 3 3 6 -8 12
6 VVC BEERNEM A NIV.3 12 3 1 8 -5 10
7 VV WESTKAPELLE NIV.2 12 1 2 9 -22 5
 

 

1 U21 14 7 5 2 30 26
2 K. SV JABBEKE NIV.2 13 6 3 4 -1 21
2 K. FC VARSENARE NIV.2 14 6 3 5 -2 21
4 S.V.V. DAMME NIV.2 13 6 2 5 2 20
5 K. FC MOERKERKE NIV.3 13 5 3 5 6 18
6 UN. ZANDVOORDE NIV.2 14 5 1 8 -15 16
7 K. E. DE HAAN NIV.2 12 4 2 6 -9 14
8 VV WESTKAPELLE NIV.2 13 3 1 9 -21 10
 

< OfficiŽel >

Kalender

< Top >

 
 
Gewestelijke U21 - Reeks C
Zondag 04/09/2016 9:15 K. E. DE HAAN U21 2 - 2 Competitie
Zondag 11/09/2016 9:30 U21 K. FC VARSENARE 2 - 3 Competitie
Zondag 25/09/2016 9:30 U21 K. FC MOERKERKE 1 - 1 Competitie
Zondag 02/10/2016 9:15 VV WESTKAPELLE U21 1 - 5 Competitie
Zondag 09/10/2016 9:30 U21 S.V.V. DAMME 6 - 3 Competitie
Zondag 16/10/2016 9:15 VVC BEERNEM A U21 4 - 1 Competitie
Zondag 23/10/2016 9:30 U21 K. E. DE HAAN 4 - 4 Competitie
Zondag 30/10/2016 10:00 K. FC VARSENARE U21 0 - 4 Competitie
Zondag 13/11/2016 9:15 K. FC MOERKERKE U21 2 - 2 Competitie
Zondag 27/11/2016 9:15 S.V.V. DAMME U21 0 - 2 Competitie
Woensdag 30/11/2016 19:30 U21 VV WESTKAPELLE 7 - 0 Competitie
Zondag 04/12/2016 9:30 U21 VVC BEERNEM A 4 - 3 Competitie
 
 
Gewestelijke U21 - Reeks C
Zondag 08/01/2017 9:15 K. E. DE HAAN NIV.2 U21 2 - 2 Competitie
Zaterdag 21/01/2017 17:00 K. SV JABBEKE NIV.2 U21 3 - 3 Competitie
Zondag 29/01/2017 9:30 U21 UN. ZANDVOORDE NIV.2 3 - 3 Competitie
Zondag 05/02/2017 9:15 VV WESTKAPELLE NIV.2 U21 0 - 9 Competitie
Zondag 12/02/2017 9:15 K. FC MOERKERKE NIV.3 U21 0 - 1 Competitie
Zondag 19/02/2017 9:30 U21 S.V.V. DAMME NIV.2 2 - 1 Competitie
Zaterdag 25/02/2017 17:00 U21 K. FC VARSENARE NIV.2 5 - 0 Competitie
Zondag 05/03/2017 9:00 U21 K. E. DE HAAN NIV.2 6 - 0 Competitie
Zaterdag 11/03/2017 17:00 K. FC VARSENARE NIV.2 U21 2 - 1 Competitie
Zondag 19/03/2017 9:30 U21 K. SV JABBEKE NIV.2 1 - 2 Competitie
Zondag 26/03/2017 9:15 UN. ZANDVOORDE NIV.2 U21 1 - 7 Competitie
Zondag 02/04/2017 9:30 U21 VV WESTKAPELLE NIV.2 5 - 1 Competitie
Zondag 09/04/2017 9:30 U21 K. FC MOERKERKE NIV.3 3 - 3 Competitie
Zondag 23/04/2017 9:15 S.V.V. DAMME NIV.2 U21 2 - 2 Competitie