Brieversweg
8310 Sint-Kruis Male
050 35 62 22

jongMALEvv

Rechtsvorm: vzw
Stamnr KBVB: 7951
Kleuren: groen - wit

HOME Sponsors Trainers &
 begeleiders
Trainings
dagen
Ploegfoto Klassementen Kalender Mededelingen
en selecties
 

GU17

Gewestelijke U17

2017 - 2018

 

Sponsor

< Top >

Trainers en begeleiders

< Top >

Trainer
Serge Van Hulle
Vossensteert 237,  8310 Sint-Kruis
0492 40 85 91

 

 

Begeleider
Jeroen Misschaert
Lod van Malestraat 56, 8310 Sint-Kruis
050 67 34 64 - 0495 90 49 69
Verantwoordelijke middenbouw
Franky Van Belleghem
Avignonlaan 20, 8310 Sint-Kruis
050 35 72 36 - 0478 61 95 13
franky.van.belleghem@telenet.be

Trainingsdagen

< Top >

Training Van Goethem
Daverlo
Maandag
Woensdag
19u30 - 21u00
20u00 - 21u30
Keepertraining      

< Help >

Mededelingen en selecties

< Top >

 

Ploegfoto

< Top >

 

 

Klassement

< Top >

 
 
1 K. DOSKO SINT-KRUIS B  12 10 0 2 43 30
2 DOSKO KANEGEM  10 8 1 1 26 25
3 U17 9 5 1 3 7 16
4 V.V. TIELT  9 4 0 5 2 12
5 K. FC HEIST  9 3 1 5 -2 10
6 VV WESTKAPELLE  10 1 1 8 -27 4
7 GL RUISELEDE  9 0 0 9 -59 0
 

< OfficiŽel >

Kalender

< Top >

 
 
Gewestelijke U17 - Reeks J
Zaterdag 13/01/2018 9:15 VV WESTKAPELLE  U17 9 - 2 Competitie
Zaterdag 20/01/2018 9:30 K. DOSKO SINT-KRUIS B  U17 1 - 6 Competitie
Woensdag 24/01/2018 19:00 U17 Z. ZEEBRUGGE R  6 - 4 Competitie
Vrijdag 02/02/2018 20:00 U17 K. FC HEIST  Afg Competitie
Zaterdag 17/02/2018 9:15 U17 GL RUISELEDE  3 - 0 Competitie
Zaterdag 24/02/2018 9:15 DOSKO KANEGEM  U17 2 - 0 Competitie
Vrijdag 02/03/2018 20:00 U17 V.V. TIELT  Afg Competitie
Vrijdag 09/03/2018 20:00 U17 K. DOSKO SINT-KRUIS B  0 - 2 Competitie
Woensdag 14/03/2018 19:00 Z. ZEEBRUGGE R  U17 4 - 16 Competitie
Zaterdag 24/03/2018 9:15 K. FC HEIST  U17 2 - 4 Competitie
Zaterdag 07/04/2018 9:15 U17 VV WESTKAPELLE  7 - 4 Competitie
Zaterdag 14/04/2018 9:15 GL RUISELEDE  U17 1 - 6 Competitie
Vrijdag 20/04/2018 20:00 U17 DOSKO KANEGEM  4 - 4 Competitie
Zaterdag 28/04/2018 9:15 V.V. TIELT  U17   -   Competitie