Brieversweg
8310 Sint-Kruis Male
050 35 62 22

jongMALEvv

Rechtsvorm: vzw
Stamnr KBVB: 7951
Kleuren: groen - wit

HOME Sponsors Trainers &
 begeleiders
Trainings
dagen
Ploegfoto Klassementen Kalender Mededelingen
en selecties
 

Reeks E - D

Gewestelijke U17

2016 - 2017

 

Sponsor

< Top >

Trainers en begeleiders

< Top >

Trainer
Jannick D'Hondt
Kamerheerstraat 3, 8310 Sint-Kruis
050 36 23 00 - 0478 73 57 54

Keeperstrainer
Jonathan De Seranno
Rijsestraat 26, 9880 Aalter
0477 02 79 17

Begeleider
Lieve Mille
Kamerheerstraat 3, 8310 Sint-Kruis
050 36 23 00 - 0477 55 33 73
 

 

Begeleider
Jeroen Misschaert
Lod van Malestraat 56, 8310 Sint-Kruis
050 67 34 64 - 0495 90 49 69
Verantwoordelijke middenbouw
Franky Van Belleghem
Avignonlaan 20, 8310 Sint-Kruis
050 35 72 36 - 0478 61 95 13
franky.van.belleghem@telenet.be

Trainingsdagen

< Top >

Training Rust Roest
Rust Roest / Koude Keuken
Maandag
Woensdag
19u30 - 21u00
19u30 - 21u00
Keepertraining Jong Male Donderdag 18u30 - 19u30

< Help >

Mededelingen en selecties

< Top >

 

Ploegfoto

< Top >

 

 

Klassement

< Top >

 
 
1 K. FC HEIST A NIV.2 14 13 1 0 84 40
2 K. FC MOERKERKE NIV.2 14 10 1 3 26 31
3 R. KNOKKE FC NIV.2 14 7 3 4 10 24
4 U17 14 7 2 5 6 23
5 K. DOSKO SINT-KRUIS NIV.2 14 6 1 7 -6 19
6 VVC BEERNEM NIV.2 14 6 0 8 -7 18
7 VV WESTKAPELLE NIV.2 14 3 0 11 -13 9
8 E. BRUGGE NIV.2 14 0 0 14 -100 0
 
 
1 DAR. BRUGGE NIV.2 13 9 3 1 16 30
2 K. FC MOERKERKE NIV.2 11 6 4 1 8 22
3 K. DOSKO SINT-KRUIS NIV.2 13 4 5 4 0 17
3 K. SK STEENBRUGGE NIV.2 14 4 5 5 -3 17
5 VV WESTKAPELLE NIV.2 13 5 1 7 -8 16
6 K. FC HEIST A NIV.3 14 4 4 6 1 16
7 R. KNOKKE FC NIV.2 14 3 6 5 -9 15
8 U17 14 3 2 9 -5 11
 

< OfficiŽel >

Kalender

< Top >

 
 
Gewestelijke U17 - Reeks E
Zaterdag 03/09/2016 9:15 U17  K. DOSKO SINT-KRUIS  3 - 1 Competitie
Zaterdag 10/09/2016 9:15 VVC BEERNEM  U17  0 - 2 Competitie
Zaterdag 17/09/2016 9:15 K. FC MOERKERKE  U17  1 - 1 Competitie
Zaterdag 24/09/2016 9:15 U17  R. KNOKKE FC  2 - 2 Competitie
Zaterdag 01/10/2016 9:15 K. FC HEIST A  U17  3 - 0 Competitie
Zaterdag 08/10/2016 9:15 U17  VV WESTKAPELLE  3 - 2 Competitie
Zaterdag 15/10/2016 10:00 E. BRUGGE  U17  0 - 5 Competitie
Zaterdag 22/10/2016 9:30 K. DOSKO SINT-KRUIS  U17  1 - 0 Competitie
Woensdag 26/10/2016 19:30 U17 SP BOEZINGE 2 - 3 Jeugdcup
Zaterdag 29/10/2016 9:15 U17  VVC BEERNEM  1 - 0 Competitie
Zaterdag 05/11/2016 9:15 U17  K. FC MOERKERKE  0 - 2 Competitie
Zaterdag 12/11/2016 9:15 R. KNOKKE FC  U17  3 - 1 Competitie
Woensdag 16/11/2016 19:30 SP BOEZINGE U17 6 - 0 Jeugdcup
Zaterdag 19/11/2016 9:15 U17  K. FC HEIST A  0 - 5 Competitie
Zaterdag 26/11/2016 9:15 VV WESTKAPELLE  U17  1 - 2 Competitie
Zaterdag 03/12/2016 9:15 U17  E. BRUGGE  7 - 0 Competitie
 
 
Gewestelijke U17 - Reeks D
Zaterdag 07/01/2017 9:30 U17 R. KNOKKE FC NIV.2 0 - 1 Competitie
Zaterdag 14/01/2017 9:15 K. FC HEIST A NIV.3 U17 4 - 3 Competitie
Zaterdag 28/01/2017 9:15 VV WESTKAPELLE NIV.2 U17 1 - 0 Competitie
Zaterdag 04/02/2017 9:30 U17 DAR. BRUGGE NIV.2 1 - 1 Competitie
Zaterdag 11/02/2017 9:30 U17 K. DOSKO SINT-KRUIS NIV.2 2 - 1 Competitie
Zaterdag 18/02/2017 9:15 K. FC MOERKERKE NIV.2 U17 2 - 1 Competitie
Zaterdag 25/02/2017 9:30 U17 K. SK STEENBRUGGE NIV.2 2 - 1 Competitie
Zaterdag 04/03/2017 11:00 R. KNOKKE FC NIV.2 U17 2 - 1 Competitie
Zaterdag 11/03/2017 9:30 U17 K. FC HEIST A NIV.3 3 - 0 Competitie
Zaterdag 18/03/2017 9:30 K. SK STEENBRUGGE NIV.2 U17 6 - 4 Competitie
Zaterdag 25/03/2017 9:30 U17 VV WESTKAPELLE NIV.2 1 - 2 Competitie
Zaterdag 01/04/2017 9:15 DAR. BRUGGE NIV.2 U17 3 - 2 Competitie
Zaterdag 08/04/2017 9:30 K. DOSKO SINT-KRUIS NIV.2 U17 3 - 2 Competitie
Zaterdag 22/04/2017 9:30 U17 K. FC MOERKERKE NIV.2 2 - 2 Competitie