Brieversweg
8310 Sint-Kruis Male
050 35 62 22

jongMALEvv

Rechtsvorm: vzw
Stamnr KBVB: 7951
Kleuren: groen - wit

HOME Sponsors Trainers &
 begeleiders
Trainings
dagen
Ploegfoto Klassementen Kalender Mededelingen
en selecties
 

Reeks E - M

Gewestelijke U15B

2016 - 2017

 

Sponsor

< Top >

Trainers en begeleiders

< Top >

Trainer - Sportief coŲrdinator middenbouw
Mario Neyens
Vossensteert 157, 8310 Sint-Kruis
04
86 98 41 02

Keeperstrainer
Jonathan De Seranno
Rijsestraat 26, 9880 Aalter
0477 02 79 17

Begeleider
Jeroen Misschaert
Lod van Malestraat 56, 8310 Sint-Kruis
050 67 34 64 - 0495 90 49 69
 

 

Begeleider
Fanny Christiaen
Doornstraat 101, 8200 Sint-Andries
0476 31 06 24
Verantwoordelijke middenbouw
Franky Van Belleghem
Avignonlaan 20, 8310 Sint-Kruis
050 35 72 36 - 0478 61 95 13
franky.van.belleghem@telenet.be

Trainingsdagen

< Top >

Training Van Goethem Maandag
Dinsdag
19u30 - 21u00
Keepertraining Jong Male Donderdag 18u30 - 19u30

< Help >

Mededelingen en selecties

< Top >

 

Ploegfoto

< Top >

 

 

 

Klassement

< Top >

 

 

1 SV LOPPEM NIV.1 13 11 0 2 41 33
2 Z. ZEEBRUGGE NIV.1 13 9 2 2 46 29
3 K. SK STEENBRUGGE B NIV.1 14 9 1 4 33 28
4 U15B 14 8 0 6 15 24
5 K. SV JABBEKE B NIV.1 14 7 1 6 2 22
6 VK DUDZELE NIV.1 14 4 3 7 -17 15
7 J.V.V.SINT-ANDRIES NIV.1 14 3 1 10 -32 10
8 K. FC SINT-JORIS SP. NIV.1 14 0 0 14 -88 0
 
 
1 K. FC MOERKERKE NIV.1 14 11 2 1 64 35
2 Z. ZEEBRUGGE NIV.1 14 11 1 2 55 34
3 UN. ZANDVOORDE A NIV.1 13 8 0 5 36 24
4 U15B 14 7 2 5 20 23
5 E. BRUGGE NIV.1 14 6 0 8 -6 18
6 K. WS OUDENBURG R 13 4 1 8 -16 13
7 J.V.V.SINT-ANDRIES NIV.1 13 4 0 9 -27 12
8 K. SK WENDUINE NIV.1 13 0 0 13 -126 0
 

< OfficiŽel >

Kalender

< Top >

 
 
Gewestelijke U15B - Reeks E
Zaterdag 03/09/2016 15:30 U15B  SV LOPPEM  1 - 3 Competitie
Zaterdag 10/09/2016 15:00 K. SV JABBEKE B  U15B  5 - 1 Competitie
Zaterdag 17/09/2016 15:30 U15B  K. FC SINT-JORIS SP.  8 - 3 Competitie
Zaterdag 24/09/2016 15:15 J.V.V.SINT-ANDRIES  U15B  3 - 5 Competitie
Zaterdag 01/10/2016 15:30 U15B  K. SK STEENBRUGGE B  5 - 4 Competitie
Zaterdag 08/10/2016 15:15 VK DUDZELE  U15B  5 - 7 Competitie
Zaterdag 15/10/2016 15:30 U15B  Z. ZEEBRUGGE  2 - 3 Competitie
Zaterdag 22/10/2016 14:30 SV LOPPEM  U15B  1 - 2 Competitie
Dinsdag 25/10/2016 19:30 U15B SK SNAASKERKE 0 - 6 Jeugdcup
Zaterdag 05/11/2016 15:00 K. FC SINT-JORIS SP.  U15B  1 - 8 Competitie
Woensdag 09/11/2016 19:00 SK SNAASKERKE U15B  2 - 2 Jeugdcup
Zaterdag 12/11/2016 15:30 U15B  J.V.V.SINT-ANDRIES 7 - 1 Competitie
Dinsdag 15/11/2016 19:30 U15B  K. SV JABBEKE B  2 - 3 Competitie
Zaterdag 19/11/2016 13:00 K. SK STEENBRUGGE B  U15B  6 - 3 Competitie
Zaterdag 26/11/2016 15:30 U15B  VK DUDZELE  6 - 3 Competitie
Zaterdag 03/12/2016 15:15 Z. ZEEBRUGGE  U15B  2 - 1 Competitie
 
 
Gewestelijke U15B - Reeks M
Zaterdag 07/01/2017 15:15 UN. ZANDVOORDE A NIV.1 U15B 9 - 3 Competitie
Zaterdag 14/01/2017 15:30 U15B J.V.V.SINT-ANDRIES NIV.1 5 - 0 Competitie
Vrijdag 20/01/2017 19:00 K. FC MOERKERKE NIV.1 U15B 4 - 2 Competitie
Zaterdag 28/01/2017 15:30 U15B E. BRUGGE NIV.1 4 - 3 Competitie
Zaterdag 04/02/2017 15:30 K. WS OUDENBURG R U15B 5 - 5 Competitie
Zaterdag 18/02/2017 15:30 U15B K. SK WENDUINE NIV.1 10 - 0 Competitie
Woensdag 22/02/2017 19:00 Z. ZEEBRUGGE NIV.1 U15B 5 - 2 Competitie
Woensdag 08/03/2017 19:00 U15B UN. ZANDVOORDE A NIV.1 1 - 5 Competitie
Zaterdag 11/03/2017 15:15 J.V.V.SINT-ANDRIES NIV.1 U15B 4 - 3 Competitie
Zaterdag 18/03/2017 15:30 U15B K. FC MOERKERKE NIV.1 1 - 1 Competitie
Zaterdag 25/03/2017 15:15 E. BRUGGE NIV.1 U15B 0 - 6 Competitie
Woensdag 29/03/2017 19:00 U15B Z. ZEEBRUGGE NIV.1 3 - 2 Competitie
Zaterdag 01/04/2017 15:30 U15B K. WS OUDENBURG R 3 - 1 Competitie
Zaterdag 22/04/2017 15:00 K. SK WENDUINE NIV.1 U15B 2 - 13 Competitie