2 -

Brieversweg
8310 Sint-Kruis Male
050 35 62 22

jongMALEvv

Rechtsvorm: vzw
Stamnr KBVB: 7951
Kleuren: groen - wit

HOME Sponsors Trainers &
 begeleiders
Trainings
dagen
Ploegfoto Klassementen Kalender Mededelingen
en selecties
 

Reeks O - E

Gewestelijke U15A

2016 - 2017

 

Sponsor

< Top >

Trainers en begeleiders

< Top >

Trainer
Sebastien van Mullem
Moerkerkse Steenweg 561,
8310 Sint Kruis
0472 66 20 11

Keeperstrainer
Jonathan De Seranno
Rijsestraat 26, 9880 Aalter
0477 02 79 17

Begeleider
Carl Dobbelaere
Raadsherenlaan 41/1, 8310 Sint-Kruis
0498 65 96 25
Verantwoordelijke middenbouw
Franky Van Belleghem
Avignonlaan 20, 8310 Sint-Kruis
050 35 72 36 - 0478 61 95 13
franky.van.belleghem@telenet.be

Trainingsdagen

< Top >

Training Van Goethem Maandag
Woensdag
19u00 - 20u15
Keepertraining Jong Male Donderdag 18u30 - 19u30

< Help >

Mededelingen en selecties

< Top >

 

Ploegfoto

< Top >

 

 

Klassement

< Top >

 
 
1 K. FC VARSENARE NIV.2 14 14 0 0 78 42
2 DAR. BRUGGE B NIV.2 14 11 0 3 51 33
3 K. DOSKO SINT-KRUIS NIV.2 14 7 0 7 -18 21
4 K. SK STEENBRUGGE A NIV.2 14 6 1 7 9 19
4 U15A 14 6 1 7 -21 19
6 K. FC MOERKERKE NIV.2 14 4 2 8 -7 14
6 VVC BEERNEM B NIV.2 14 4 2 8 -19 14
8 E. BRUGGE NIV.2 14 1 0 13 -73 3
 
 
1 DAR. BRUGGE B NIV.2 14 11 0 3 63 33
2 K. SK STEENBRUGGE NIV.2 13 9 1 3 19 28
3 SV LOPPEM NIV.2 14 9 0 5 22 27
4 DAVO WESTENDE NIV.2 14 8 1 5 24 25
5 K. DOSKO SINT-KRUIS NIV.2 14 7 0 7 9 21
6 K. EG GISTEL NIV.2 14 5 2 7 -6 17
7 U15A 13 3 0 10 -67 9
8 S.V.V. DAMME NIV.2 14 1 0 13 -64 3
 

< OfficiŽel >

Kalender

< Top >

 
 
Gewestelijke U15A - Reeks O
Zaterdag 03/09/2016 15:15 K. FC MOERKERKE  U15A  1 - 4 Competitie
Zaterdag 10/09/2016 15:30 U15A  K. FC VARSENARE  1 - 8 Competitie
Zaterdag 17/09/2016 15:15 K. DOSKO SINT-KRUIS  U15A  8 - 6 Competitie
Zaterdag 24/09/2016 15:30 U15A  VVC BEERNEM  5 - 4 Competitie
Zaterdag 01/10/2016 13:00 K. SK STEENBRUGGE A  U15A  9 - 2 Competitie
Zaterdag 08/10/2016 15:30 U15A  E. BRUGGE  6 - 1 Competitie
Zaterdag 15/10/2016 14:00 DAR. BRUGGE B  U15A  8 - 2 Competitie
Zaterdag 22/10/2016 15:30 U15A  K. FC MOERKERKE  6 - 4 Competitie
Zaterdag 29/10/2016 13:00 K. FC VARSENARE  U15A  13 - 2 Competitie
Zaterdag 05/11/2016 15:30 U15A  K. DOSKO SINT-KRUIS  3 - 4 Competitie
Zaterdag 12/11/2016 15:00 VVC BEERNEM  U15A  1 - 1 Competitie
Zaterdag 19/11/2016 15:30 U15A  K. SK STEENBRUGGE A  4 - 6 Competitie
Zaterdag 26/11/2016 15:15 E. BRUGGE  U15A  1 - 4 Competitie
Zaterdag 03/12/2016 15:30 U15A  DAR. BRUGGE B  3 - 2 Competitie
 
 
Gewestelijke U15A - Reeks E
Zaterdag 07/01/2017 15:30 U15A S.V.V. DAMME NIV.2 7 - 1 Competitie
Zaterdag 21/01/2017 15:30 U15A K. EG GISTEL NIV.2 4 - 3 Competitie
Zaterdag 28/01/2017 13:00 DAVO WESTENDE NIV.2 U15A 5 - 0 ff Competitie
Zaterdag 04/02/2017 15:30 U15A SV LOPPEM NIV.2 1 - 5 Competitie
Zaterdag 11/02/2017 15:30 U15A K. DOSKO SINT-KRUIS NIV.2 1 - 5 Competitie
Zaterdag 18/02/2017 14:00 DAR. BRUGGE B NIV.2 U15A 14 - 2 Competitie
Zaterdag 04/03/2017 15:00 S.V.V. DAMME NIV.2 U15A 1 - 3 Competitie
Zaterdag 11/03/2017 15:30 U15A K. SK STEENBRUGGE NIV.2 1 - 9 Competitie
Zaterdag 18/03/2017 14:30 K. EG GISTEL NIV.2 U15A 9 - 2 Competitie
Zaterdag 25/03/2017 15:30 U15A DAVO WESTENDE NIV.2 1 - 11 Competitie
Zaterdag 01/04/2017 13:30 SV LOPPEM NIV.2 U15A 12 - 0 Competitie
Zaterdag 08/04/2017 15:15 K. DOSKO SINT-KRUIS NIV.2 U15A 9 - 4 Competitie
Zaterdag 22/04/2017 15:30 U15A DAR. BRUGGE B NIV.2 0 - 9 Competitie
Woensdag 26/04/2017 19:30 K. SK STEENBRUGGE NIV.2 U15A ? - ? Competitie