Brieversweg
8310 Sint-Kruis Male
050 35 62 22

jongMALEvv

Rechtsvorm: vzw
Stamnr KBVB: 7951
Kleuren: groen - wit

HOME Sponsor Trainers &
 begeleiders
Trainings
dagen
Ploegfoto Kalender   Mededelingen
en selecties
 

Reeks E - L

Gewestelijke U13

2016-2017

 

Sponsor

< Top >

Trainers en begeleiders

< Top >

Trainer
Patrick Geldhof
Oude Dosweg 3, 8340 Sijsele
050 37 30 05 - 0477 06 74 32

Keeperstrainer
Jonathan De Seranno
Rijsestraat 26, 9880 Aalter
0477 02 79 17

Begeleider
Marc Raeman
Akkerstraat 54, 8310 Sint-Kruis
0474 98 16 90

Verantwoordelijke middenbouw
Franky Van Belleghem
Avignonlaan 20, 8310 Sint-Kruis
050 35 72 36 - 0478 61 95 13
franky.van.belleghem@telenet.be

Trainingsdagen

< Top >

Training Gulden Kamer
Van Goethem
Dinsdag
Donderdag
18u00 - 19u15
18u00 - 19u15
Keepertraining Jong Male Donderdag 18u30 - 19u30

< Help >

Mededelingen en selecties

< Top >

 

Ploegfoto

< Top >

 

 

< OfficiŽel >

Kalender

< Top >

 
 
Gewestelijke U13  - Reeks E
Zaterdag 03/09/2016 13:45 U13  TORHOUT 1992 KM A  2 - 8 Competitie
Zaterdag 10/09/2016 13:30 S.V.V. DAMME  U13  10 - 2 Competitie
Zaterdag 17/09/2016 13:45 U13  VVC BEERNEM  3 - 6 Competitie
Zaterdag 24/09/2016 14:00 DAR. BRUGGE B  U13  10 - 2 Competitie
Zaterdag 01/10/2016 13:45 U13  K. SK STEENBRUGGE  0 - 2 Competitie
Zaterdag 08/10/2016 13:15 K. SV JABBEKE  U13  6 - 2 Competitie
Zaterdag 15/10/2016 13:45 U13  K. FC MOERKERKE  2 - 4 Competitie
Zaterdag 22/10/2016 14:00 TORHOUT 1992 KM A  U13  6 - 1 Competitie
Woensdag 26/10/2016 18:00 SV NIEUWPOORT U13  2 - 1 Jeugdcup
Zaterdag 29/10/2016 13:45 U13  S.V.V. DAMME  0 - 3 Competitie
Zaterdag 05/11/2016 15:00 VVC BEERNEM  U13  3 - 4 Competitie
Woensdag 09/11/2016 18:00 U13 SV NIEUWPOORT 0 - 5 Jeugdcup
Zaterdag 12/11/2016 13:45 U13  DAR. BRUGGE B  1 - 11 Competitie
Zaterdag 19/11/2016 13:15 K. SK STEENBRUGGE  U13  3 - 3 Competitie
Zaterdag 26/11/2016 13:45 U13  K. SV JABBEKE  1 - 5 Competitie
Zaterdag 03/12/2016 13:00 K. FC MOERKERKE  U13  4 - 7 Competitie
 
 
Gewestelijke U13  - Reeks L
Zaterdag 07/01/2017 14:30 K. FC HEIST B NIV.1 U13 2 - 8 Competitie
Zaterdag 14/01/2017 13:45 U13 K. FC SINT-JORIS SP. NIV.1 2 - 3 Competitie
Vrijdag 20/01/2017 18:00 K. FC MOERKERKE B NIV.1 U13 3 - 11 Competitie
Zaterdag 28/01/2017 13:45 U13 K. SK STEENBRUGGE NIV.1 5 - 1 Competitie
Zaterdag 04/02/2017 13:45 J.V.V.SINT-ANDRIES NIV.1 U13 4 - 5 Competitie
Zaterdag 18/02/2017 13:45 U13 VVC BEERNEM NIV.1 5 - 1 Competitie
Woensdag 22/02/2017 17:00 Z. ZEEBRUGGE NIV.1 U13 1 - 9 Competitie
Zaterdag 11/03/2017 15:00 K. FC SINT-JORIS SP. NIV.1 U13 4 - 4 Competitie
Woensdag 15/03/2017 18:00 U13 K. FC HEIST B NIV.1 0 - 4 Competitie
Zaterdag 18/03/2017 13:45 U13 K. FC MOERKERKE B NIV.1 4 - 5 Competitie
Zaterdag 25/03/2017 13:15 K. SK STEENBRUGGE NIV.1 U13 5 - 4 Competitie
Zaterdag 01/04/2017 13:45 U13 J.V.V.SINT-ANDRIES NIV.1 5 - 0 ff Competitie
Zaterdag 08/04/2017 13:45 U13 Z. ZEEBRUGGE NIV.1 5 - 0 ff Competitie
Zaterdag 22/04/2017 15:00 VVC BEERNEM NIV.1 U13 5 - 4 Competitie