Brieversweg
8310 Sint-Kruis Male
050 35 62 22

jongMALEvv

Rechtsvorm: vzw
Stamnr KBVB: 7951
Kleuren: groen - wit

HOME Sponsor Trainers &
 begeleiders
Trainings
dagen
Ploegfoto Kalender   Mededelingen
en selecties
 

GU13B-R

Gewestelijke U13 Groen & Wit

2017-2018

 

Sponsor

< Top >

Trainers en begeleiders

< Top >

Trainer
Tom Goossens
Montpellier 48,  8310 St-Kruis
0479 65 99 60

Trainer
Bram De Rock
Zuiderakker 35, 8310 Assebroek
0486 90 99 06
 

Begeleider
Christophe Lagast
Raadsherenlaan 9/1, 8310 Sint-Kruis
0491 74 58 15

Keeperstrainer

   

Verantwoordelijke middenbouw
Franky Van Belleghem
Avignonlaan 20, 8310 Sint-Kruis
050 35 72 36 - 0478 61 95 13
franky.van.belleghem@telenet.be

Trainingsdagen

< Top >

Training Gulden Kamer
Van Goethem
Dinsdag
Donderdag
18u00 - 19u15
Keepertraining      

< Help >

Mededelingen en selecties

< Top >

 

Ploegfoto

< Top >

 

 

< OfficiŽel >

Kalender

< Top >

 
 
Gewestelijke U13-Groen  - Reeks B
Zaterdag 02/09/2017 13:45 U13-Groen  SV BREDENE A 1 - 2 Competitie
Zaterdag 09/09/2017 13:45  DOSKO SINT-KRUIS B U13-Groen 1 - 4 Competitie
Zaterdag 16/09/2017 13:45 U13-Groen S.V.V. DAMME 4 - 7 Competitie
Zaterdag 23/09/2017 13:45 U13-Groen DAR. BRUGGE A 1 - 7 Competitie
Zaterdag 30/09/2017 13:45 U13-Groen  FC MOERKERKE 2 - 0 Competitie
Zaterdag 07/10/2017 13:45 U13-Groen VV WESTKAPELLE 2 - 1 Competitie
Zaterdag 14/10/2017 13:00

R. KNOKKE FC A

U13-Groen 4 - 3 Competitie
Woensdag 18/10/2017 18:00 KE DE HAAN B U13-Groen 2 - 2 Jeugdcup
Zaterdag 21/10/2017 14:00  SV BREDENE A U13-Groen 2 - 2 Competitie
Woensdag 25/10/2017 18;00 U13-Groen KE DE HAAN B 3 - 1 Jeugdcup
Zaterdag 28/10/2017 13:45 U13-Groen  DOSKO SINT-KRUIS B 2 - 2 Competitie
Zaterdag 04/11/2017 13:30 S.V.V. DAMME U13-Groen 5 - 3 Competitie
Woensdag 08/11/2017 18:00 U13-Groen SK STEENBRUGGE 4 - 0 Jeugdcup
Zaterdag 11/11/2017 13:15 DAR. BRUGGE A U13-Groen 3 - 4 Competitie
Zaterdag 18/11/2017 15:00  FC MOERKERKE U13-Groen   -   Competitie
Zaterdag 25/11/2017 13:45 VV WESTKAPELLE U13-Groen   -   Competitie
Woensdag 29/11/2017 18:00 SK STEENBRUGGE U13-Groen - Jeugdcup
Zaterdag 02/12/2017 13:45 U13-Groen R. KNOKKE FC A   -   Competitie
 
 
Gewestelijke U13-Wit - Reeks R
Zaterdag 02/09/2017 13:45 U13-Wit  FC SINT-JORIS SP. B 0 - 14 Competitie
Zaterdag 09/09/2017 13:00 SKD HERTSBERGE B U13-Wit 2 - 5 Competitie
Zaterdag 16/09/2017 13:45 U13-Wit HO OEDELEM 3 - 5 Competitie
Zaterdag 23/09/2017 13:45 U13-Wit J.V.V.SINT-ANDRIES/BRUGGE 0 - 11 Competitie
Zaterdag 30/09/2017 15:15 FC VELDEGEM A U13-Wit 1 - 4 Competitie
Zaterdag 14/10/2017 13:45  SK STEENBRUGGE A U13-Wit 5 - 1 Competitie
Zaterdag 21/10/2017 13:30  FC SINT-JORIS SP. B U13-Wit 5 - 1 Competitie
Zaterdag 28/10/2017 13:45 U13-Wit SKD HERTSBERGE B 6 - 0 Competitie
Zaterdag 04/11/2017 13:30 HO OEDELEM U13-Wit 4 - 5 Competitie
Zaterdag 11/11/2017 13:45 J.V.V.SINT-ANDRIES/BRUGGE U13-Wit 7 - 1 Competitie
Zaterdag 18/11/2017 13:45 U13-Wit FC VELDEGEM A   -   Competitie
Zaterdag 02/12/2017 13:45 U13-Wit  SK STEENBRUGGE A   -   Competitie