Brieversweg
8310 Sint-Kruis Male
050 35 62 22

jongMALEvv

Rechtsvorm: vzw
Stamnr KBVB: 7951
Kleuren: groen - wit

HOME Sponsor Trainers &
 begeleiders
Trainings
dagen
Ploegfoto Kalender   Mededelingen
en selecties
 

GU13

Gewestelijke U13

2017-2018

 

Sponsor

< Top >

Trainers en begeleiders

< Top >

Trainer
Tom Goossens
Montpellier 48,  8310 St-Kruis
0479 65 99 60

Trainer
Bram De Rock
Zuiderakker 35, 8310 Assebroek
0486 90 99 06
 

Begeleider
Christophe Lagast
Raadsherenlaan 9/1, 8310 Sint-Kruis
0491 74 58 15

Keeperstrainer

   

Verantwoordelijke middenbouw
Franky Van Belleghem
Avignonlaan 20, 8310 Sint-Kruis
050 35 72 36 - 0478 61 95 13
franky.van.belleghem@telenet.be

Trainingsdagen

< Top >

Training Gulden Kamer
Van Goethem
Dinsdag
Donderdag
18u00 - 19u15
Keepertraining      

< Help >

Mededelingen en selecties

< Top >

 

Ploegfoto

< Top >

 

 

< OfficiŽel >

Kalender

< Top >

 
 
Gewestelijke U13-Groen  - Reeks F
Zaterdag 13/01/2018 13:40 U13-Groen K. FC MOERKERKE  Competitie
Zaterdag 20/01/2018 13:40 U13-Groen K. FC SINT-JORIS SP. A  Competitie
Zaterdag 27/01/2018 13:45 K. SK STEENBRUGGE B  U13-Groen Competitie
Zaterdag 03/02/2018 13:45 K. DOSKO SINT-KRUIS B  U13-Groen Competitie
Woensdag 07/02/2018 18:00 U13-Groen VV TIELT Jeugdcup
Zaterdag 17/02/2018 13:45 J.V.V.SINT-ANDRIES/BRUGGE  U13-Groen Competitie
Woensdag 21/02/2018 18:00 VV TIELT U13-Groen Jeugdcup
Zaterdag 24/02/2018 13:40 U13-Groen SV LOPPEM  Competitie
Zaterdag 03/03/2018 15:15 FC VELDEGEM A  U13-Groen Competitie
Zaterdag 10/03/2018 13:30 K. FC SINT-JORIS SP. A  U13-Groen Competitie
Zaterdag 17/03/2018 13:40 U13-Groen K. SK STEENBRUGGE B  Competitie
Zaterdag 24/03/2018 13:40 U13-Groen K. DOSKO SINT-KRUIS B  Competitie
Zaterdag 07/04/2018 13:30 K. FC MOERKERKE  U13-Groen Competitie
Zaterdag 14/04/2018 13:40 U13-Groen J.V.V.SINT-ANDRIES/BRUGGE  Competitie
Zaterdag 21/04/2018 13:30 SV LOPPEM  U13-Groen Competitie
Woensdag 25/04/2018 19:00 DOSKO SINT-KRUIS U13 Vriendsch
Zaterdag 28/04/2018 13:40 U13-Groen FC VELDEGEM A  Competitie
Gewestelijke U13-Wit - Reeks L
Zaterdag 13/01/2018 13:45 U13-Wit K. E. DE HAAN B  Competitie
Zaterdag 20/01/2018 13:45 U13-Wit K. EXC. ZEDELGEM B  Competitie
Zaterdag 27/01/2018 13:00 SKD HERTSBERGE A  U13-Wit Competitie
Zaterdag 03/02/2018 15:15 FC VELDEGEM B  U13-Wit Competitie
Zaterdag 17/02/2018 13:45 VV WESTKAPELLE  U13-Wit Competitie
Zaterdag 24/02/2018 13:45 U13-Wit Z. ZEEBRUGGE  Competitie
Zaterdag 03/03/2018 13:45 UN. ZANDVOORDE A  U13-Wit Competitie
Zaterdag 10/03/2018 13:45 K. EXC. ZEDELGEM B  U13-Wit Competitie
Zaterdag 17/03/2018 13:45 U13-Wit SKD HERTSBERGE A  Competitie
Zaterdag 24/03/2018 13:45 U13-Wit FC VELDEGEM B  Competitie
Woensdag 11/04/2018 18:30 K. E. DE HAAN B  U13-Wit Competitie
Zaterdag 21/04/2018 13:45 Z. ZEEBRUGGE  U13-Wit Competitie
Woensdag 25/04/2018 18:30 U13-Wit VV WESTKAPELLE  Competitie
Zaterdag 28/04/2018 13:45 U13-Wit UN. ZANDVOORDE A  Competitie