Brieversweg
8310 Sint-Kruis Male
050 35 62 22

jongMALEvv

Rechtsvorm: vzw
Stamnr KBVB: 7951
Kleuren: groen - wit

HOME Sponsor Trainers &
 begeleiders
Trainings
dagen
Ploegfoto Kalender   Mededelingen
en selecties
 

Reeks C, D, B & E

Gewestelijke U12A - U12B

2016-2017

 

Sponsor

< Top >

Trainers en begeleiders

< Top >

Trainer
Tom Goossens
Montpellier 48,  8310 St-Kruis
0479 65 99 60

Trainer
Bram De Rock
Zuiderakker 35, 8310 Assebroek
0486 90 99 06
 

Begeleider
Christophe Lagast
Raadsherenlaan 9/1, 8310 Sint-Kruis
0491 74 58 15

Keeperstrainer
Jonathan De Seranno
Rijsestraat 26, 9880 Aalter
0477 02 79 17

   

Verantwoordelijke middenbouw
Franky Van Belleghem
Avignonlaan 20, 8310 Sint-Kruis
050 35 72 36 - 0478 61 95 13
franky.van.belleghem@telenet.be

Trainingsdagen

< Top >

Training Gulden Kamer
Van Goethem
Dinsdag
Donderdag
18u00 - 19u15
18u00 - 19u15
Keepertraining Jong Male Donderdag 18u30 - 19u30

< Help >

Mededelingen en selecties

< Top >

 

Ploegfoto

< Top >

 

 

12A                                                                                                                       12B

 

< OfficiŽel >

Kalender

< Top >

 
 
Gewestelijke U12A - Reeks C
Zaterdag 03/09/2016 13:15 DAVO WESTENDE B  U12A  6 - 1 Competitie
Zaterdag 10/09/2016 15:30 U12A  K. FC HEIST  2 - 4 Competitie
Zaterdag 17/09/2016 13:45 VV WESTKAPELLE  U12A  1 - 11 Competitie
Zaterdag 24/09/2016 13:45 U12A  K. E. DE HAAN B  10 - 4 Competitie
Zaterdag 01/10/2016 15:30 U12A  R. KNOKKE FC  0 - 6 Competitie
Zaterdag 08/10/2016 13:30 K. SV BREDENE B  U12A  4 - 4 Competitie
Zaterdag 15/10/2016 15:30 U12A  SK SPERMALIE-MIDDELKERKE B  1 - 6 Competitie
Zaterdag 22/10/2016 13:45 U12A  DAVO WESTENDE B  5 - 9 Competitie
Zaterdag 29/10/2016 14:30 K. FC HEIST  U12A  4 - 4 Competitie
Zaterdag 05/11/2016 13:45 U12A  VV WESTKAPELLE  4 - 0 Competitie
Zaterdag 12/11/2016 13:45 K. E. DE HAAN B  U12A  6 - 2 Competitie
Zaterdag 19/11/2016 13:00 R. KNOKKE FC  U12A  1 - 5 Competitie
Woensdag 23/11/2016 18:00 U12A KE DE HAAN 1 - 7 Jeugdcup
Zaterdag 26/11/2016 15:30 U12A  K. SV BREDENE B  5 - 0 Competitie
Zaterdag 03/12/2016 14:00 SK SPERMALIE-MIDDELKERKE B  U12A  4 - 6 Competitie
Woensdag 07/12/2016 18:00 KE DE HAAN U12A 3 - 2 Jeugdcup
 
 
Gewestelijke U12A - Reeks B
Zaterdag 07/01/2017 13:45 U12A R. KNOKKE FC NIV.2 5 - 0 ff Competitie
Zaterdag 14/01/2017 13:45 K. E. DE HAAN A NIV.3 U12A Afg Competitie
Donderdag 26/01/2017 18:45 U12A VV WESTKAPELLE A NIV.2 5 - 1 Competitie
Zaterdag 28/01/2017 13:30 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.3 U12A 5 - 1 Competitie
Zaterdag 04/02/2017 13:45 U12A DAVO WESTENDE B NIV.3 3 - 2 Competitie
Zaterdag 11/02/2017 13:45 U12A K. EXC. ZEDELGEM A NIV.3 0 - 11 Competitie
Zaterdag 18/02/2017 13:45 K. WS OUDENBURG NIV.2 U12A 5 - 6 Competitie
Woensdag 08/03/2017 18:30 R. KNOKKE FC NIV.2 U12A 5 - 7 Competitie
Zaterdag 11/03/2017 13:45 U12A K. E. DE HAAN A NIV.3 1 - 10 Competitie
Zaterdag 18/03/2017 12:45 VV WESTKAPELLE A NIV.2 U12A 3 - 0 Competitie
Zaterdag 25/03/2017 13:45 U12A K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.3 3 - 0 Competitie
Zaterdag 01/04/2017 13:00 DAVO WESTENDE B NIV.3 U12A ? - ? Competitie
Zaterdag 08/04/2017 13:45 K. EXC. ZEDELGEM A NIV.3 U12A ? - ? Competitie
Zaterdag 22/04/2017 13:45 U12A K. WS OUDENBURG NIV.2 8 - 3 Competitie
 
 
 
Gewestelijke U12B - Reeks D
Zaterdag 03/09/2016 13:45 U12B  SKD HERTSBERGE  3 - 11 Competitie
Zaterdag 10/09/2016 13:30 S.V.V. DAMME  U12B  10 - 2 Competitie
Zaterdag 17/09/2016 13:45 U12B  VVC BEERNEM  3 - 2 Competitie
Zaterdag 24/09/2016 13:30 DAR. BRUGGE  U12B  ? - ? Competitie
Zaterdag 01/10/2016 13:45 U12B  SV LOPPEM 4 - 4 Competitie
Zaterdag 08/10/2016 13:45 K. DOSKO SINT-KRUIS  U12B  1 - 5 Competitie
Zaterdag 15/10/2016 13:45 U12B  K. FC SINT-JORIS SP. A  1 - 5 Competitie
Zaterdag 22/10/2016 13:30 SKD HERTSBERGE  U12B  5 - 2 Competitie
Zaterdag 29/10/2016 13:45 U12B  S.V.V. DAMME  0 - 3 Competitie
Zaterdag 05/11/2016 13:30 VVC BEERNEM  U12B  2 - 0 Competitie
Zaterdag 12/11/2016 13:45 U12B  DAR. BRUGGE  2 - 3 Competitie
Zaterdag 19/11/2016 15:30 SV LOPPEM U12B  ? - ? Competitie
Zaterdag 26/11/2016 13:45 U12B  K. DOSKO SINT-KRUIS  4 - 3 Competitie
Zaterdag 03/12/2016 13:30 K. FC SINT-JORIS SP. A  U12B  5 - 4 Competitie
 
 
Gewestelijke U12B - Reeks E
Zaterdag 07/01/2017 13:45 U12B S.V.V. DAMME NIV.2 3 - 4 Competitie
Zaterdag 14/01/2017 13:30 SKD HERTSBERGE NIV.2 U12B 1 - 3 Competitie
Zaterdag 21/01/2017 13:45 U12B K. E. DE HAAN B NIV.2 7 - 1 Competitie
Zaterdag 28/01/2017 13:30 DAR. BRUGGE NIV.2 U12B 6 - 2 Competitie
Zaterdag 04/02/2017 13:45 U12B K. SKV ZWEVEZELE NIV.2 1 - 6 Competitie
Zaterdag 11/02/2017 13:45 U12B K. DOSKO SINT-KRUIS NIV.2 2 - 4 Competitie
Zaterdag 18/02/2017 13:30 SK TORHOUT NIV.2 U12B 2 - 8 Competitie
Zaterdag 04/03/2017 13:30 S.V.V. DAMME NIV.2 U12B 1 - 5 Competitie
Zaterdag 11/03/2017 13:45 U12B SKD HERTSBERGE NIV.2 1 - 5 Competitie
Zaterdag 18/03/2017 13:45 K. E. DE HAAN B NIV.2 U12B ? - ? Competitie
Zaterdag 25/03/2017 13:45 U12B DAR. BRUGGE NIV.2 0 - 4 Competitie
Zaterdag 01/04/2017 13:30 K. SKV ZWEVEZELE NIV.2 U12B 8 - 1 Competitie
Dinsdag 11/04/2017 19:15 K. DOSKO SINT-KRUIS NIV.2 U12B ? - ? Competitie
Zaterdag 22/04/2017 13:45 U12B SK TORHOUT NIV.2 5 - 0 ff Competitie