Brieversweg
8310 Sint-Kruis Male
050 35 62 22

jongMALEvv

Rechtsvorm: vzw
Stamnr KBVB: 7951
Kleuren: groen - wit

HOME Sponsor Trainers &
 begeleiders
Trainings
dagen
Ploegfoto Kalender   Mededelingen
en selecties
 

GU12

Gewestelijke U12

2018-2019

 

Sponsor

< Top >

Trainers en begeleiders

< Top >

Trainer
Tom Goossens
Montpellier 48  8310 St-Kruis,
0479 65 99 60

Begeleider
Stefan Bouché
Baljuwlaan 16 8310 St Kruis
0477 96 41 02

Keepertrainer
Stefan Bouché
Baljuwlaan 16 8310 St Kruis,
0477 96 41 02

Begeleider
Niki Pieters
Wagenmakersstraat 25 8310 St. Kruis
0474 28 27 75

 

Verantwoordelijke middenbouw
Franky Van Belleghem
Avignonlaan 20, 8310 Sint-Kruis
050 35 72 36 - 0478 61 95 13
franky.van.belleghem@telenet.be

   

Trainingsdagen

< Top >

Training      
Keepertraining      

< Help >

Mededelingen en selecties

< Top >

 

Ploegfoto

< Top >

 

 

< Officiëel >

Kalender

< Top >

 

U12-Groen - Reeks F

 
12-01-2019 13:00 K. FC MOERKERKE A U12-Groen  
19-01-2019 13:45 U12-Groen DAR. BRUGGE   -  
26-01-2019 13:45 U12-Groen K. E. DE HAAN   -  
02-02-2019 14:00 K. FC HEIST U12-Groen   -  
09-02-2019 13:45 U12-Groen S.V.V. DAMME   -  
16-02-2019 13:00 R. KNOKKE FC B U12-Groen   -  
23-02-2019 13:45 U12-Groen J.V.V.SINT-ANDRIES/BRUGGE A   -  
09-03-2019 13:45 U12-Groen K. FC MOERKERKE A   -  
16-03-2019 13:00 DAR. BRUGGE U12-Groen   -  
23-03-2019 14:30 K. E. DE HAAN U12-Groen   -  
30-03-2019 13:45 U12-Groen K. FC HEIST   -  
06-04-2019 16:00 S.V.V. DAMME U12-Groen   -  
13-04-2019 13:45 U12-Groen R. KNOKKE FC B   -  
27-04-2019 13:30 J.V.V.SINT-ANDRIES/BRUGGE A U12-Groen   -  
 

U12-Wit - Reeks M

 
12-01-2019 14:00 VK ZERKEGEM U12-Wit  
19-01-2019 13:45 U12-Wit K. VV AARTRIJKE   -  
26-01-2019 13:45 U12-Wit VC VAMOS ZANDVOORDE   -  
02-02-2019 14:30 K. EG GISTEL B U12-Wit   -  
09-02-2019 13:45 U12-Wit VK DUDZELE   -  
23-02-2019 13:45 U12-Wit K. SV BREDENE B   -  
09-03-2019 13:45 U12-Wit VK ZERKEGEM   -  
16-03-2019 13:45 K. VV AARTRIJKE U12-Wit   -  
23-03-2019 13:45 VC VAMOS ZANDVOORDE U12-Wit   -  
30-03-2019 13:45 U12-Wit K. EG GISTEL B   -  
06-04-2019 13:00 VK DUDZELE U12-Wit   -  
27-04-2019 14:00 K. SV BREDENE B U12-Wit   -  

 



U12 - Jeugdcup

 
23-01-2019 18:00 U12 KSV RUMBEKE -
30-01-2019 18:00 KSV RUMBEKE U12 -