Brieversweg
8310 Sint-Kruis Male
050 35 62 22

jongMALEvv

Rechtsvorm: vzw
Stamnr KBVB: 7951
Kleuren: groen - wit

HOME Sponsor Trainers &
 begeleiders
Trainings
dagen
Ploegfoto Kalender   Mededelingen
en selecties
 

GU12

Gewestelijke U12

2018-2019

 

Sponsor

< Top >

Trainers en begeleiders

< Top >

Trainer
Tom Goossens
Montpellier 48  8310 St-Kruis,
0479 65 99 60

Begeleider
Stefan Bouché
Baljuwlaan 16 8310 St Kruis
0477 96 41 02

Keepertrainer
Stefan Bouché
Baljuwlaan 16 8310 St Kruis,
0477 96 41 02

Begeleider
Niki Pieters
Wagenmakersstraat 25 8310 St. Kruis
0474 28 27 75

 

Verantwoordelijke middenbouw
Franky Van Belleghem
Avignonlaan 20, 8310 Sint-Kruis
050 35 72 36 - 0478 61 95 13
franky.van.belleghem@telenet.be

   

Trainingsdagen

< Top >

Training      
Keepertraining      

< Help >

Mededelingen en selecties

< Top >

 

Ploegfoto

< Top >

 

 

< Officiëel >

Kalender

< Top >

 

U12-Groen - Reeks F

 
12-01-2019 13:00 K. FC MOERKERKE A U12-Groen  
19-01-2019 13:45 U12-Groen DAR. BRUGGE  
02-02-2019 14:00 K. FC HEIST U12-Groen Afg
09-02-2019 13:45 U12-Groen S.V.V. DAMME  
16-02-2019 13:00 R. KNOKKE FC B U12-Groen  
23-02-2019 13:45 U12-Groen J.V.V.SINT-ANDRIES/BRUGGE A  
02-03-2019 13:45 U12-Groen K. E. DE HAAN  
16-03-2019 13:00 DAR. BRUGGE U12-Groen  
23-03-2019 14:30 K. E. DE HAAN U12-Groen   -  
26-03-2019 18:30 U12-Groen K. FC MOERKERKE A   -  
30-03-2019 13:45 U12-Groen K. FC HEIST   -  
06-04-2019 16:00 S.V.V. DAMME U12-Groen   -  
13-04-2019 13:45 U12-Groen R. KNOKKE FC B   -  
27-04-2019 13:30 J.V.V.SINT-ANDRIES/BRUGGE A U12-Groen   -  
 

U12-Wit - Reeks M

 
12-01-2019 14:00 VK ZERKEGEM U12-Wit  
19-01-2019 13:45 U12-Wit K. VV AARTRIJKE  
02-02-2019 14:30 K. EG GISTEL B U12-Wit Afg
09-02-2019 13:45 U12-Wit VK DUDZELE  
23-02-2019 13:45 U12-Wit K. SV BREDENE B  
02-03-2019 13:45 U12-Wit VC VAMOS ZANDVOORDE  
09-03-2019 13:45 U12-Wit VK ZERKEGEM  
16-03-2019 13:45 K. VV AARTRIJKE U12-Wit  
23-03-2019 13:45 VC VAMOS ZANDVOORDE U12-Wit   -  
30-03-2019 13:45 U12-Wit K. EG GISTEL B   -  
06-04-2019 13:00 VK DUDZELE U12-Wit   -  
27-04-2019 14:00 K. SV BREDENE B U12-Wit   -  

 



U12 - Jeugdcup

 
06-02-2019 18:00 U12 KSV RUMBEKE 1/8 Finales Jeugdcup
13-02-2019 18:00 KSV RUMBEKE U12
20-02-2019 18:00 U12 KSK GELUWE 1/4 Finales Jeugdcup
27-02-2019 18:00 KSK GELUWE U12
13-03-2019 18:00 VV TIELT U12 1/2 Finales Jeugdcup
20-03-2019 18:00 U12 VV TIELT