Brieversweg
8310 Sint-Kruis Male
050 35 62 22

jongMALEvv

Rechtsvorm: vzw
Stamnr KBVB: 7951
Kleuren: groen - wit

HOME Sponsors Trainers &
 begeleiders
Trainings
dagen
Ploegfoto Kalender   Mededelingen
en selecties
  

Gewestelijke U11

2017-2018

 

Sponsor

< Top >

Trainers en begeleiders

< Top >

 

Trainer
Carpentier Jurgen

0477 52 90 00

Trainer
Stefan Bouchť
Baljuwlaan 16, 8310 St Kruis
0477 96 41 02

  Begeleider
Pieters Niki
Wagenmakersstraat 25, 8310 St. Kruis
0474 28 27 75
Begeleider
Mattias Dupont
Vinkenplein 9, 8310 Assebroek
0478/62.90.48

 

VERANTWOORDELIJKE ONDERBOUW
Carlos De Rock

Malehoeklaan 17, 8310 Brugge Sint-Kruis
0472 22 50 52
carlos.de.rock@telenet.be

   

Trainingsdagen

< Top >

Training Terrein: Jong Male Maandag
Woensdag
19u00 - 20u00

< Help >

Mededelingen en selecties

< Top >

 

Ploegfoto

< Top >

 

 

< OfficiŽel >

Kalender

< Top >

 
 
U11-Wit - Reeks L
Zaterdag 20/01/2018 9:00 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C  U11-Wit
Zaterdag 27/01/2018 9:30 U11-Wit K. DAR. RUDDERVOORDE 
Zaterdag 03/02/2018 9:30 U11-Wit J.V.V.SINT-ANDRIES/BRUGGE 
Zaterdag 17/02/2018 9:30 U11-Wit K. SK STEENBRUGGE B 
Zaterdag 24/02/2018 10:45 FC VELDEGEM  U11-Wit
Zaterdag 03/03/2018 9:30 U11-Wit K. EXC. ZEDELGEM A 
Zaterdag 10/03/2018 9:30 U11-Wit K.V.C.S.V. OOSTKAMP C 
Zaterdag 17/03/2018 10:30 K. DAR. RUDDERVOORDE  U11-Wit
Zaterdag 24/03/2018 11:00 J.V.V.SINT-ANDRIES/BRUGGE  U11-Wit
Zaterdag 14/04/2018 11:00 K. SK STEENBRUGGE B  U11-Wit
Zaterdag 21/04/2018 9:30 U11-Wit FC VELDEGEM 
Zaterdag 28/04/2018 13:00 K. EXC. ZEDELGEM A  U11-Wit
U11-Groen - Reeks H
Zaterdag 20/01/2018 Afg K. DOSKO SINT-KRUIS B  U11-Groen
Zaterdag 27/01/2018 9:30 U11-Groen K. FC SINT-JORIS SP. 
Zaterdag 03/02/2018 9:30 U11-Groen K. SV BREDENE C 
Zaterdag 10/02/2018 11:15 R. KNOKKE FC B  U11-Groen
Zaterdag 17/02/2018 9:30 U11-Groen S.V.V. DAMME 
Zaterdag 24/02/2018 10:00 K. FC HEIST  U11-Groen
Zaterdag 03/03/2018 9:30 U11-Groen VVC BEERNEM B 
Zaterdag 10/03/2018 9:30 U11-Groen K. DOSKO SINT-KRUIS B 
Zaterdag 17/03/2018 10:30 K. FC SINT-JORIS SP.  U11-Groen
Zaterdag 24/03/2018 9:00 K. SV BREDENE C  U11-Groen
Zaterdag 07/04/2018 9:30 U11-Groen R. KNOKKE FC B 
Zaterdag 14/04/2018 10:00 S.V.V. DAMME  U11-Groen
Zaterdag 21/04/2018 9:30 U11-Groen K. FC HEIST 
Zaterdag 28/04/2018 11:00 VVC BEERNEM B  U11-Groen