Brieversweg
8310 Sint-Kruis Male
050 35 62 22

jongMALEvv

Rechtsvorm: vzw
Stamnr KBVB: 7951
Kleuren: groen - wit

HOME Sponsors Trainers &
 begeleiders
Trainings
dagen
Ploegfoto Kalender   Mededelingen
en selecties
  

Gewestelijke U11

2017-2018

 

Sponsor

< Top >

Trainers en begeleiders

< Top >

Trainer
Ludwig Sevenhant
Boomkwekerstraat 12, 8310 Sint-Kruis
050 67 89 41 -
0472 99 76 08

Trainer
Stefan Bouchť
Baljuwlaan 16, 8310 St Kruis
0477 96 41 02

  Begeleider
Pieters Niki
Wagenmakersstraat 25, 8310 St. Kruis
0474 28 27 75
Begeleider
Mattias Dupont
Vinkenplein 9, 8310 Assebroek
0478/62.90.48

 

VERANTWOORDELIJKE ONDERBOUW
Carlos De Rock

Malehoeklaan 17, 8310 Brugge Sint-Kruis
0472 22 50 52
carlos.de.rock@telenet.be

   

Trainingsdagen

< Top >

Training Terrein: Jong Male Maandag
Woensdag
19u00 - 20u00

< Help >

Mededelingen en selecties

< Top >

 

Ploegfoto

< Top >

 

 

< OfficiŽel >

Kalender

< Top >

 
 
U11-Wit - Reeks I
Zaterdag 02/09/2017 9:15 SV LOPPEM A  U11-Wit
Zaterdag 09/09/2017 10:00 K. FC HEIST  U11-Wit
Zaterdag 16/09/2017 9:15 U11-Wit K. DOSKO SINT-KRUIS B 
Zaterdag 23/09/2017 9:00 K. SV BREDENE B  U11-Wit
Zaterdag 30/09/2017 9:30 U11-Wit S.V.V. DAMME 
Zaterdag 07/10/2017 11:15 R. KNOKKE FC B  U11-Wit
Zaterdag 14/10/2017 9:30 U11-Wit K. FC MOERKERKE 
Zaterdag 21/10/2017 9:30 U11-Wit SV LOPPEM A 
Zaterdag 28/10/2017 9:30 U11-Wit K. FC HEIST 
Zaterdag 04/11/2017 9:00 K. DOSKO SINT-KRUIS B  U11-Wit
Zaterdag 11/11/2017 9:30 U11-Wit K. SV BREDENE B 
Zaterdag 18/11/2017 10:00 S.V.V. DAMME  U11-Wit
Zaterdag 25/11/2017 9:30 U11-Wit R. KNOKKE FC B 
Zaterdag 02/12/2017 10:30 K. FC MOERKERKE  U11-Wit
U11-Groen - Reeks H
Zaterdag 02/09/2017 9:00 DAR. BRUGGE  U11-Groen
Zaterdag 09/09/2017 9:15 U11-Groen K. FC VARSENARE B 
Zaterdag 16/09/2017 10:45 SV LOPPEM B  U11-Groen
Zaterdag 23/09/2017 9:00 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C  U11-Groen
Zaterdag 30/09/2017 9:30 U11-Groen SKD HERTSBERGE 
Zaterdag 07/10/2017 9:15 K. E. DE HAAN  U11-Groen
Zaterdag 14/10/2017 9:30 U11-Groen K. SV BREDENE C 
Woensdag 18/10/2007 18:00 U11-Groen SV ANZEGEM
Zaterdag 21/10/2017 9:30 U11-Groen DAR. BRUGGE 
Woensdag 25/10/2017 18:00 SV ANZEGEM U11-Groen
Zaterdag 28/10/2017 9:30 K. FC VARSENARE B  U11-Groen
Zaterdag 04/11/2017 9:30 U11-Groen SV LOPPEM B 
Zaterdag 11/11/2017 9:30 U11-Groen K.V.C.S.V. OOSTKAMP C 
Zaterdag 18/11/2017 10:45 SKD HERTSBERGE  U11-Groen
Zaterdag 25/11/2017 9:30 U11-Groen K. E. DE HAAN 
Zaterdag 02/12/2017 9:00 K. SV BREDENE C  U11-Groen