Brieversweg
8310 Sint-Kruis Male
050 35 62 22

jongMALEvv

Rechtsvorm: vzw
Stamnr KBVB: 7951
Kleuren: groen - wit

HOME Sponsors Trainers &
 begeleiders
Trainings
dagen
Ploegfoto Kalender   Mededelingen
en selecties
  

Gewestelijke U10

2018-2019

 

Sponsor

< Top >

Trainers en begeleiders

< Top >

  Trainer
Brian Harri
Sint-Pietersmolenstraat 141, 8000 Brugge
0487 34 89 64
Begeleider
Jurgen Himpe
Oude Hoogweg 124, 8310 St-Kruis
0494 53 56 10

  Trainer
Kristof Harri
Sint-Pietersmolenstraat,  141 8000 Brugge
0485 50 27 90
Begeleider
Tony Dumon
Felix Timmermansstraat 12, 8310 Assebroek
0476 60 44 30

VERANTWOORDELIJKE ONDERBOUW
Carlos De Rock

Malehoeklaan 17, 8310 Brugge Sint-Kruis
0472 22 50 52
carlos.de.rock@telenet.be
   

Trainingsdagen

< Top >

Training Terrein: U10-Groen Maandag

Woensdag
19u00 - 20u00

19u00 - 20u00

< Help >

Mededelingen en selecties

< Top >

 

Ploegfoto

< Top >

 

 

< OfficiŽel >

Kalender

< Top >

 

U10-Groen - Reeks B

 
12-01-2019 09:30 U10-Groen K. FC VARSENARE B  
19-01-2019 09:30 DAR. BRUGGE B U10-Groen  
02-02-2019 09:30 U10-Groen KV OOSTENDE C
Afg
09-02-2019 09:15 K.S.K. SNAASKERKE U10-Groen  
16-02-2019 09:30 U10-Groen K. SV JABBEKE A  
23-02-2019 09:00 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B U10-Groen  
02-03-2019 09:15 K. EG GISTEL A U10-Groen  
09-03-2019 10:00 K. FC VARSENARE B U10-Groen  
16-03-2019 09:30 U10-Groen DAR. BRUGGE B  
23-03-2019 09:30 U10-Groen K. EG GISTEL A
  -  
30-03-2019 09:15 KV OOSTENDE C U10-Groen
  -  
06-04-2019 09:30 U10-Groen K.S.K. SNAASKERKE
  -  
13-04-2019 09:30 K. SV JABBEKE A U10-Groen
  -  
27-04-2019 09:30 U10-Groen K.V.C.S.V. OOSTKAMP B
  -  



U10-Wit - Reeks H

 
12-01-2019 09:30 U10-Wit K.V.C.S.V. OOSTKAMP C  
19-01-2019 10:00 K. FC HEIST U10-Wit  
02-02-2019 09:30 U10-Wit SKD HERTSBERGE
Afg
09-02-2019 10:45 SV LOPPEM A U10-Wit  
16-02-2019 09:30 U10-Wit K. E. DE HAAN  
23-02-2019 11:15 TORHOUT 1992 KM C U10-Wit  
02-03-2019 09:00 K. DOSKO SINT-KRUIS B U10-Wit  
09-03-2019 09:00 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C U10-Wit  
16-03-2019 09:30 U10-Wit K. FC HEIST  
23-03-2019 09:30 U10-Wit K. DOSKO SINT-KRUIS B
  -  
30-03-2019 09:30 SKD HERTSBERGE U10-Wit
  -  
06-04-2019 09:30 U10-Wit SV LOPPEM A
  -  
13-04-2019 10:00 K. E. DE HAAN U10-Wit
  -  
27-04-2019 09:30 U10-Wit TORHOUT 1992 KM C
  -