Brieversweg
8310 Sint-Kruis Male
050 35 62 22

jongMALEvv

Rechtsvorm: vzw
Stamnr KBVB: 7951
Kleuren: groen - wit

HOME Sponsors Trainers &
 begeleiders
Trainings
dagen
Ploegfoto Kalender   Mededelingen
en selecties
  

Gewestelijke U10

2018-2019

 

Sponsor

< Top >

Trainers en begeleiders

< Top >

  Trainer
Brian Harri
Sint-Pietersmolenstraat 141, 8000 Brugge
0487 34 89 64
Begeleider
Jurgen Himpe
Oude Hoogweg 124, 8310 St-Kruis
0494 53 56 10

  Trainer
Kristof Harri
Sint-Pietersmolenstraat,  141 8000 Brugge
0485 50 27 90
Begeleider
Tony Dumon
Felix Timmermansstraat 12, 8310 Assebroek
0476 60 44 30

VERANTWOORDELIJKE ONDERBOUW
Carlos De Rock

Malehoeklaan 17, 8310 Brugge Sint-Kruis
0472 22 50 52
carlos.de.rock@telenet.be
   

Trainingsdagen

< Top >

Training Terrein: U10-Groen Maandag

Woensdag
19u00 - 20u00

19u00 - 20u00

< Help >

Mededelingen en selecties

< Top >

 

Ploegfoto

< Top >

 

 

< OfficiŽel >

Kalender

< Top >

 

U10-Groen - Reeks F

 
01-09-2018 09:30 U10-Groen K. DOSKO SINT-KRUIS B  
08-09-2018 09:00 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B U10-Groen  
15-09-2018 09:30 U10-Groen K. E. DE HAAN  
22-09-2018 10:00 K. FC VARSENARE B U10-Groen  
29-09-2018 09:30 U10-Groen DAR. BRUGGE B  
06-10-2018 09:30 U10-Groen SV LOPPEM A  
13-10-2018 10:00 K. FC HEIST U10-Groen  
20-10-2018 09:00 K. DOSKO SINT-KRUIS B U10-Groen  
27-10-2018 09:30 U10-Groen K.V.C.S.V. OOSTKAMP B  
03-11-2018 10:00 K. E. DE HAAN U10-Groen  
10-11-2018 09:30 U10-Groen K. FC VARSENARE B  
17-11-2018 09:00 DAR. BRUGGE B U10-Groen
  -  
24-11-2018 09:15 SV LOPPEM A U10-Groen
  -  
01-12-2018 09:30 U10-Groen K. FC HEIST
  - 



U10-Wit - Reeks O

 
01-09-2018 09:30 U10-Wit VK DUDZELE F  
08-09-2018 09:30 VV WESTKAPELLE U10-Wit  
15-09-2018 09:15 K. FC MOERKERKE U10-Wit  
22-09-2018 11:00 J.V.V.SINT-ANDRIES/BRUGGE A U10-Wit  
29-09-2018 09:30 U10-Wit K. SK STEENBRUGGE B  
06-10-2018 11:00 VVC BEERNEM B U10-Wit  
13-10-2018 09:30 U10-Wit R. KNOKKE FC  
20-10-2018 11:00 VK DUDZELE F U10-Wit  
27-10-2018 09:30 U10-Wit VV WESTKAPELLE  
03-11-2018 11:00 U10-Wit K. FC MOERKERKE  
10-11-2018 09:30 U10-Wit J.V.V.SINT-ANDRIES/BRUGGE A  
17-11-2018 11:00 K. SK STEENBRUGGE B U10-Wit
  -  
24-11-2018 09:30 U10-Wit VVC BEERNEM B
  -  
01-12-2018 09:30 R. KNOKKE FC U10-Wit
  -  



U10 - Jeugdcup

 
21-11-2018 18:00 U10 BLAUWVOET OTEGEM -
28-11-2018 18:00 BALUWVOET OTEGEM U10 -