Brieversweg
8310 Sint-Kruis Male
050 35 62 22

jongMALEvv

Rechtsvorm: vzw
Stamnr KBVB: 7951
Kleuren: groen - wit

HOME Sponsors Trainers &
 begeleiders
Trainings
dagen
Ploegfoto Kalender   Mededelingen
en selecties
  

Gewestelijke U10

2016-2017

 

Sponsor

< Top >

Trainers en begeleiders

< Top >

Trainer
Gerrit Verschoor
Duiventorenstraat 99, 8310 Assebroek
050 33 45 71 - 0474 28 27 75
Begeleider
Niki Pieters
Wagenmakersstraat 25, 8310 Sint Kruis
0474 28 27 75

 

Trainer - Sportief coŲrdinator middenbouw
Mario Neyens
Vossensteert 157, 8310 Sint-Kruis
04
86 98 41 02

Begeleider
Stefan Bouchť
Baljuwlaan 16, 8310 St Kruis
0477 96 41 02

VERANTWOORDELIJKE ONDERBOUW
Carlos De Rock

Malehoeklaan 17, 8310 Brugge Sint-Kruis
0472 22 50 52
carlos.de.rock@telenet.be
   

Trainingsdagen

< Top >

Training Terrein: Van Goethem Maandag
Dinsdag
18u00 - 19u15

< Help >

Mededelingen en selecties

< Top >

 

Ploegfoto

< Top >

 

 

< OfficiŽel >

Kalender

< Top >

 
 
U10A - Reeks D
Zaterdag 03/09/2016 9:15 K. FC MOERKERKE  U10A
Zaterdag 10/09/2016 9:30 U10A VK DUDZELE 
Zaterdag 17/09/2016 11:00 R. KNOKKE FC  U10A
Zaterdag 24/09/2016 9:30 U10A K. E. DE HAAN 
Zaterdag 01/10/2016 9:15 DARING BRUGGE U10A
Zaterdag 08/10/2016 10:00 S.V.V. DAMME  U10A
Zaterdag 15/10/2016 9:30 U10A K. FC HEIST 
Zaterdag 22/10/2016 9:30 U10A K. FC MOERKERKE 
Zaterdag 29/10/2016 9:15 VK DUDZELE  U10A
Donderdag 10/11/2016 19:00 U10A R. KNOKKE FC 
Zaterdag 12/11/2016 9:30 K. E. DE HAAN  U10A
Zaterdag 19/11/2016 9:30 U10A DARING BRUGGE
Woensdag 23/11/2016 18:00 U10A SK MIDDELKERKE - SPERMALIE
Zaterdag 26/11/2016 9:30 U10A S.V.V. DAMME 
Zaterdag 03/12/2016 10:00 K. FC HEIST  U10A
Woensdag 07/12/2016 18:00 SK MIDDELKERKE - SPERMALIE U10A
U10B - Reeks F
Zaterdag 03/09/2016 9:30 K. FC VARSENARE  U10B 
Zaterdag 10/09/2016 9:30 U10B  K.S.K. SNAASKERKE 
Zaterdag 17/09/2016 9:15 K. EG GISTEL A  U10B 
Zaterdag 24/09/2016 9:30 U10B  DAR. BRUGGE 
Zaterdag 01/10/2016 9:00 K. SV BREDENE B  U10B 
Zaterdag 08/10/2016 9:30 K. SV JABBEKE  U10B 
Zaterdag 15/10/2016 9:30 U10B  K. DOSKO SINT-KRUIS 
Zaterdag 22/10/2016 9:30 U10B  K. FC VARSENARE 
Zaterdag 29/10/2016 9:15 K.S.K. SNAASKERKE  U10B 
Zaterdag 05/11/2016 9:30 U10B  K. EG GISTEL A 
Zaterdag 12/11/2016 9:00 DAR. BRUGGE  U10B 
Zaterdag 19/11/2016 9:30 U10B  K. SV BREDENE B 
Zaterdag 26/11/2016 9:30 U10B  K. SV JABBEKE 
Zaterdag 03/12/2016 9:00 K. DOSKO SINT-KRUIS  U10B 
 
 
U10A - Reeks A
Zaterdag 04/02/2017 9:30 K. E. DE HAAN  U10-Wit
Zaterdag 11/02/2017 9:30 U10-Wit K. SV BREDENE 
Zaterdag 18/02/2017 9:00 K. SV BREDENE  U10-Wit
Zaterdag 25/02/2017 10:30 JVV SINT-ANDRIES U10-Wit
Zaterdag 04/03/2017 9:00 DAR. BRUGGE A  U10-Wit
Zaterdag 11/03/2017 9:30 U10-Wit K. SV JABBEKE 
Zaterdag 18/03/2017 9:30 U10-Wit K. EXC. ZEDELGEM 
Zaterdag 01/04/2017 9:30 U10-Wit K. E. DE HAAN 
Zaterdag 08/04/2017 9:30 K. SV JABBEKE  U10-Wit
Donderdag 22/04/2017 9:30 U10-Wit DAR. BRUGGE A 
U10B - Reeks H
Zaterdag 04/02/2017 10:00 S.V.V. DAMME  U10-Groen
Zaterdag 11/02/2017 9:30 U10-Groen K. SV BREDENE B 
Zaterdag 18/02/2017 11:00 K. SV BREDENE B  U10-Groen
Zaterdag 11/03/2017 9:30 U10-Groen K. FC MOERKERKE 
Zaterdag 18/03/2017 9:30 U10-Groen K. FC HEIST 
Zaterdag 25/03/2017 10:00 K. FC HEIST  U10-Groen
Zaterdag 01/04/2017 9:30 U10-Groen S.V.V. DAMME 
Zaterdag 08/04/2017 9:15 K. FC MOERKERKE  U10-Groen
Zaterdag 22/04/2017 9:30 U10-Groen R. KNOKKE FC