Brieversweg
8310 Sint-Kruis Male
050 35 62 22

jongMALEvv

Rechtsvorm: vzw
Stamnr KBVB: 7951
Kleuren: groen - wit

HOME Trainers &
 begeleiders
Trainings
dagen
Ploegfoto Uitslagen,
programma en
klassementen
Kalender Deelnemende
ploegen eindronde
Minitornooitje A-Kern Jong Male
 

3e Provinciale B

West-Vlaanderen

2018-2019

 

Hoofdsponsor

< Top >

Mede - hoofdsponsors

< Top >

Trainers en begeleiders

< Top >

T1
Martin Monbaliu
Weidepenningstraat 9, 8340 Sijsele
0494/39.71.60

Keeperstrainer
Jonathan De Seranno
Rijsestraat 26 9880 Aalter,
 0477 02 79 17

T2
Etienne Degrande
Astridlaan 307 Bus 201, 8310 Assebroek
050 35 90 03 - 0476 65 65 20
 

Kinť
Kurt De Fauw
Zwinstraat 7, 8340 Sijsele-Damme
0486 33 16 45

Verzorger
Franky Van Belleghem
Avignonlaan 20, 8310 Sint-Kruis
050 35 72 36 - 0478 61 95 13

Ploegdokter
Steve Devlieger
Malehoeklaan 21, 8310 Sint-Kruis
050 36 31 36

Begeleider
Peter Vandewiele
Assebroeklaan 51, 8310 Assebroek
050 35 84 11 - 0478 26 60 65

Verantwoordelijke bovenbouw
Guido Vandille
Malehoeklaan 1, 8310 Brugge Sint-Kruis
050 35 62 64

       

Trainingsdagen

< Top >

Training      
Keepertraining      

Ploegfoto

< Top >

 

 

Klassement

< Top >

 
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 K. SV NIEUWPOORT A 11 9 1 1 45 13 32 28
2 SV LOPPEM 11 8 0 3 33 19 14 24
3 K.S.K. SNAASKERKE 11 7 2 2 24 15 9 23
4 VVC BEERNEM A 11 6 2 3 30 21 9 20
5 SC LOMBARDSIJDE 11 5 2 4 31 26 5 17
5 K. FC LISSEWEGE 11 5 2 4 24 26 -2 17
7 K.V.C ICHTEGEM 11 5 1 5 18 20 -2 16
7 K. FC MOERKERKE 11 5 1 5 20 23 -3 16
9 SK TORHOUT 11 5 0 6 23 23 0 15
10 DAR. BRUGGE 11 4 3 4 18 24 -6 15
11 VV KOEKELARE 11 4 2 5 19 13 6 14
11 K. DAR. RUDDERVOORDE 11 4 2 5 24 31 -7 14
13 K. EG GISTEL 11 4 1 6 27 26 1 13
14 VK DUDZELE 11 3 1 7 8 24 -16 10
15 JONG MALE 11 2 4 5 18 21 -3 10
16 K. SK STEENBRUGGE A 11 0 0 11 4 41 -37 0
 

< OfficiŽel >

Kalender 3e Provinciale B

< Top >

 
 
02-09-2018 15:00 JONG MALE SC LOMBARDSIJDE
2 - 2

 
09-09-2018 15:00 K. EG GISTEL JONG MALE
2 - 2
16-09-2018 15:00 JONG MALE SV LOPPEM
1 - 4
22-09-2018 19:00 K. DAR. RUDDERVOORDE JONG MALE
1 - 1
30-09-2018 15:00 JONG MALE K. SV NIEUWPOORT A
1 - 3
07-10-2018 15:00 K.V.C ICHTEGEM JONG MALE
3 - 2
14-10-2018 15:00 JONG MALE K. SK STEENBRUGGE A
6 - 0

20-10-2018 19:30 VK DUDZELE JONG MALE
0 - 0
28-10-2018 15:00 JONG MALE VVC BEERNEM A
2 - 4

04-11-2018 14:30 K.S.K. SNAASKERKE JONG MALE
2 - 0
11-11-2018 15:00 JONG MALE VV KOEKELARE
1 - 0

18-11-2018 14:30 K. FC MOERKERKE JONG MALE
  -  
25-11-2018 15:00 DAR. BRUGGE JONG MALE
  -  
02-12-2018 15:00 JONG MALE K. FC LISSEWEGE
  -  
09-12-2018 15:00 SK TORHOUT JONG MALE
  -  
16-12-2018 15:00 SC LOMBARDSIJDE JONG MALE
  -  
06-01-2019 15:00 JONG MALE K. EG GISTEL
  -  
13-01-2019 14:30 SV LOPPEM JONG MALE
  -  
20-01-2019 15:00 JONG MALE K. DAR. RUDDERVOORDE
  -  
27-01-2019 15:00 K. SV NIEUWPOORT A JONG MALE
  -  
03-02-2019 15:00 JONG MALE K.V.C ICHTEGEM
  -  
10-02-2019 15:00 K. SK STEENBRUGGE A JONG MALE
  -  
17-02-2019 15:00 JONG MALE VK DUDZELE
  -  
 
24-02-2019 15:00 VVC BEERNEM A JONG MALE
  -  
03-03-2019 15:00 JONG MALE K.S.K. SNAASKERKE
  -  
17-03-2019 15:00 VV KOEKELARE JONG MALE
  -  
24-03-2019 15:00 JONG MALE K. FC MOERKERKE
  -  
31-03-2019 15:00 JONG MALE DAR. BRUGGE
  -  
07-04-2019 15:00 K. FC LISSEWEGE JONG MALE
  -  
14-04-2019 15:00 JONG MALE SK TORHOUT
  -  

 

Deelnemende ploegen aan nacompetitie

< Top >

 

1. De eerste periodekampioen
Indien de eerste periodekampioen ook algemeen kampioen is wordt hij vervangen door de tweede geklasseerde van het eindklassement.

2. De tweede periodekampioen
Indien de tweede periodekampioen ook algemeen kampioen is, of reeds deelnemer aan de nacompetitie via het eerste
periodekampioenschap, wordt hij vervangen door de tweede of eerstvolgende deelnemer uit het eindklassement die nog niet
gekwalificeerd is voor deelname aan de eindcompetitie.

3. De derde periodekampioen
Indien de derde periodekampioen ook algemeen kampioen is, of reeds deelnemer aan de nacompetitie via het eerste of tweede
periodekampioenschap, wordt hij vervangen door de tweede of eerstvolgende deelnemer uit het eindklassement die nog niet
gekwalificeerd is voor deelname aan de eindcompetitie.

3. De tweede van het eindklassement
Indien de tweede van het eindklassement reeds gekwalificeerd is voor deelname aan de nacompetitie,
via de periodekampioenschapen, wordt hij vervangen door de eerstvolgende club van het eindklassement die nog
niet gekwalificeerd is voor deelname aan de nacompetitie. (de derde, vierde of vijfde)

 

Perioderangschikking

  - het aantal behaalde punten
- het aantal gewonnen wedstrijden
- het doelpuntensaldo
- het hoogst aantal gemaakte doelpunten
- de club die het best geplaatst staat in de eindrangschikking van het kampioenschap