Brieversweg
8310 Sint-Kruis Male
050 35 62 22

jongMALEvv

Rechtsvorm: vzw
Stamnr KBVB: 7951
Kleuren: groen - wit

HOME Trainers &
 begeleiders
Trainings
dagen
Ploegfoto Uitslagen,
programma en
klassementen
Kalender Deelnemende
ploegen eindronde
Minitornooitje A-Kern Jong Male
 

3e Provinciale B

West-Vlaanderen

2017-2018

 

Sponsors

< Top >



 

Trainers en begeleiders

< Top >

T1
Martin Monbaliu
Weidepenningstraat 9, 8340 Sijsele
0494/39.71.60

Keeperstrainer
Matthias Van Acker
Pijpeweg, 8310 Sint-Kruis
0473 70 89 00

T2
David Haers
Urseldorp 32,  9910 Knesselare
0474 23 89 86

Kinť
Kurt De Fauw
Zwinstraat 7, 8340 Sijsele-Damme
0486 33 16 45

T3
Etienne Degrande
Astridlaan 307 Bus 201, 8310 Assebroek
050 35 90 03 - 0476 65 65 20

Ploegdokter
Steve Devlieger
Malehoeklaan 21, 8310 Sint-Kruis
050 36 31 36

Verzorger
Franky Van Belleghem
Avignonlaan 20, 8310 Sint-Kruis
050 35 72 36 - 0478 61 95 13

Verantwoordelijke bovenbouw
Guido Vandille
Malehoeklaan 1, 8310 Brugge Sint-Kruis
050 35 62 64

Begeleider
Peter Vandewiele
Assebroeklaan 51, 8310 Assebroek
050 35 84 11 - 0478 26 60 65
   

Trainingsdagen

< Top >

Training Gulden Kamer
Cercle Ladies
Dinsdag
Donderdag
19u30 - 21u00
19u30 - 21u00
Keepertraining Gulden Kamer Dinsdag 19u30 - 21u00

Ploegfoto

< Top >

 

 

 

Uitslagen, programma en klassementen

< Top >

 
 
3e Provinciale B  Speeldag 7 15/10/2017
Un Zandvoorde 0 - 1 SK Steenbrugge A
JONG MALE VV 1 - 1 KE De Haan
Dar Ruddervoorde 0 - 1 VC Ichtegem
VV Koekelare 2 - 0 Davo Westende
Dosko St.-Kruis 3 - 0 SK Snaaskerke
SV Loppem 2 - 4 Sp Keiem
Daring Brugge 3 - 3 SV Nieuwpoort
FC Lissewege 3 - 4 FC Moerkerke
3e Provinciale B  Speeldag 8 22/10/2017
SK Steenbrugge A   -   Daring Brugge
VC Ichtegem   -   FC Lissewege
FC Moerkerke   -   SV Loppem
KE De Haan   -   Dosko St.-Kruis
Sp Keiem   -   JONG MALE VV
Davo Westende   -   Dar Ruddervoorde
SK Snaaskerke   -   Un Zandvoorde
SV Nieuwpoort   -   VV Koekelare
 
 
 
 
Klassement 3B W G V D DV DT P
1 Dosko St.-Kruis 7 5 0 2 28 8 17 20
2 KE De Haan 7 4 0 3 19 8 15 11
3 SV Nieuwpoort 7 4 0 3 19 11 15 8
4 Sp Keiem 7 4 2 1 24 13 13 11
5 VC Ichtegem 7 4 2 1 17 16 13 1
6 FC Moerkerke 7 4 3 0 19 16 12 3
7 VV Koekelare 7 4 3 0 15 13 12 2
8 Daring Brugge 7 3 2 2 22 19 11 3
9 SV Loppem 7 3 2 2 14 13 11 1
10 SK Steenbrugge A 7 3 3 1 10 11 10 -1
11 SK Snaaskerke 7 3 4 0 9 11 9 -2
12 FC Lissewege 7 2 3 2 13 14 8 -1
13 Dar Ruddervoorde 7 2 5 0 4 14 6 -10
14 Un Zandvoorde 7 1 5 1 10 17 4 -7
15 JONG MALE VV 7 0 5 2 3 11 2 -8
16 Davo Westende 7 0 7 0 4 35 0 -31
1e Periode W G V D DV DT P
1 Dosko St.-Kruis 7 5 0 2 28 8 17 20
2 KE De Haan 7 4 0 3 19 8 15 11
3 SV Nieuwpoort 7 4 0 3 19 11 15 8
4 Sp Keiem 7 4 2 1 24 13 13 11
5 VC Ichtegem 7 4 2 1 17 16 13 1
6 FC Moerkerke 7 4 3 0 19 16 12 3
7 VV Koekelare 7 4 3 0 15 13 12 2
8 Daring Brugge 7 3 2 2 22 19 11 3
9 SV Loppem 7 3 2 2 14 13 11 1
10 SK Steenbrugge A 7 3 3 1 10 11 10 -1
11 SK Snaaskerke 7 3 4 0 9 11 9 -2
12 FC Lissewege 7 2 3 2 13 14 8 -1
13 Dar Ruddervoorde 7 2 5 0 4 14 6 -10
14 Un Zandvoorde 7 1 5 1 10 17 4 -7
15 JONG MALE VV 7 0 5 2 3 11 2 -8
16 Davo Westende 7 0 7 0 4 35 0 -31
 
       
 
2e Periode W G V D DV DT P
1 JONG MALE VV 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dar Ruddervoorde 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SK Snaaskerke 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SK Steenbrugge A 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SV Loppem 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Un Zandvoorde 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SV Nieuwpoort 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Davo Westende 0 0 0 0 0 0 0 0
9 VC Ichtegem 0 0 0 0 0 0 0 0
10 FC Moerkerke 0 0 0 0 0 0 0 0
11 FC Lissewege 0 0 0 0 0 0 0 0
12 VV Koekelare 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Sp Keiem 0 0 0 0 0 0 0 0
14 KE De Haan 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Dosko St.-Kruis 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Daring Brugge 0 0 0 0 0 0 0 0
3e Periode W G V D DV DT P
1 JONG MALE VV 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dar Ruddervoorde 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SK Snaaskerke 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SK Steenbrugge A 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SV Loppem 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Un Zandvoorde 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SV Nieuwpoort 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Davo Westende 0 0 0 0 0 0 0 0
9 VC Ichtegem 0 0 0 0 0 0 0 0
10 FC Moerkerke 0 0 0 0 0 0 0 0
11 FC Lissewege 0 0 0 0 0 0 0 0
12 VV Koekelare 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Sp Keiem 0 0 0 0 0 0 0 0
14 KE De Haan 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Dosko St.-Kruis 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Daring Brugge 0 0 0 0 0 0 0 0
 
 

< OfficiŽel >

Kalender 3e Provinciale B

< Top >

 
 
 
Zondag 03/09/2017 15:00 JONG MALE VV  SV NIEUWPOORT 0 - 2 Speeldag  1


 
Zondag 10/09/2017 15:00  DAR. RUDDERVOORDE JONG MALE VV 2 - 0 Speeldag  2
Zondag 17/09/2017 15:00 JONG MALE VV  SK STEENBRUGGE A 1 - 2 Speeldag  3


 
Zaterdag 23/09/2017 19:30  FC LISSEWEGE JONG MALE VV 0 - 0 Speeldag  4
Zondag 01/10/2017 15:00 JONG MALE VV SK SNAASKERKE 1 - 3 Speeldag  5
Zondag 08/10/2017 16:30 SV LOPPEM JONG MALE VV 1 - 0 Speeldag  6
Zondag 15/10/2017 15:00 JONG MALE VV KE DE HAAN 1 - 1 Speeldag  7



 
Zondag 22/10/2017 15:00 SP. KEIEM JONG MALE VV - Speeldag  8
Zondag 29/10/2017 15:00 JONG MALE VV  DOSKO SINT-KRUIS - Speeldag  9



 
Zondag 05/11/2017 15:00  FC MOERKERKE JONG MALE VV - Speeldag 10
Zondag 12/11/2017 15:00 JONG MALE VV UN. ZANDVOORDE - Speeldag 11


 
Zondag 19/11/2017 15:00 V.C ICHTEGEM JONG MALE VV - Speeldag 12
Zondag 26/11/2017 15:00 JONG MALE VV DAR. BRUGGE - Speeldag 13



 
Zondag 03/12/2017 15:00 JONG MALE VV DAVO WESTENDE - Speeldag 14


 
Zondag 10/12/2017 15:00 VV KOEKELARE JONG MALE VV - Speeldag 15
Zondag 17/12/2017 15:00  SV NIEUWPOORT JONG MALE VV - Speeldag 16
Zondag 07/01/2018 15:00 JONG MALE VV  DAR. RUDDERVOORDE - Speeldag 17


 
Zaterdag 13/01/2018 19:30  SK STEENBRUGGE A JONG MALE VV - Speeldag 18
Zondag 21/01/2018 15:00 JONG MALE VV  FC LISSEWEGE - Speeldag 19



 
Zondag 28/01/2018 15:00 SK SNAASKERKE JONG MALE VV - Speeldag 20
Zondag 04/02/2018 15:00 JONG MALE VV SV LOPPEM - Speeldag 21


 
Zondag 11/02/2018 15:00 KE DE HAAN JONG MALE VV - Speeldag 22
Zondag 18/02/2018 15:00 JONG MALE VV SP. KEIEM - Speeldag 23


 
Zondag 25/02/2018 15:00  DOSKO SINT-KRUIS JONG MALE VV - Speeldag 24
Zondag 04/03/2018 15:00 JONG MALE VV  FC MOERKERKE - Speeldag 26



 
Zondag 18/03/2018 15:00 UN. ZANDVOORDE JONG MALE VV - Speeldag 27
Zondag 25/03/2018 15:00 JONG MALE VV V.C ICHTEGEM - Speeldag 28



 

Zondag 08/04/2018 15:00 DAR. BRUGGE JONG MALE VV - Speeldag 25
Zaterdag 14/04/2018 19:30 DAVO WESTENDE JONG MALE VV - Speeldag 29
Zondag 22/04/2018 15:00 JONG MALE VV VV KOEKELARE - Speeldag 30



 
 

Deelnemende ploegen aan nacompetitie

< Top >

 

1. De eerste periodekampioen
Indien de eerste periodekampioen ook algemeen kampioen is wordt hij vervangen door de tweede geklasseerde van het eindklassement.

2. De tweede periodekampioen
Indien de tweede periodekampioen ook algemeen kampioen is, of reeds deelnemer aan de nacompetitie via het eerste
periodekampioenschap, wordt hij vervangen door de tweede of eerstvolgende deelnemer uit het eindklassement die nog niet
gekwalificeerd is voor deelname aan de eindcompetitie.

3. De derde periodekampioen
Indien de derde periodekampioen ook algemeen kampioen is, of reeds deelnemer aan de nacompetitie via het eerste of tweede
periodekampioenschap, wordt hij vervangen door de tweede of eerstvolgende deelnemer uit het eindklassement die nog niet
gekwalificeerd is voor deelname aan de eindcompetitie.

3. De tweede van het eindklassement
Indien de tweede van het eindklassement reeds gekwalificeerd is voor deelname aan de nacompetitie,
via de periodekampioenschapen, wordt hij vervangen door de eerstvolgende club van het eindklassement die nog
niet gekwalificeerd is voor deelname aan de nacompetitie. (de derde, vierde of vijfde)

 

Perioderangschikking

  - het aantal behaalde punten
- het aantal gewonnen wedstrijden
- het doelpuntensaldo
- het hoogst aantal gemaakte doelpunten
- de club die het best geplaatst staat in de eindrangschikking van het kampioenschap