Brieversweg
8310 Sint-Kruis Male
050 35 62 22

jongMALEvv

Rechtsvorm: vzw
Stamnr KBVB: 7951
Kleuren: groen - wit

HOME Trainers &
 begeleiders
Trainings
dagen
Ploegfoto Uitslagen,
programma en
klassementen
Kalender Deelnemende
ploegen eindronde
Minitornooitje A-Kern Jong Male
 

3e Provinciale B

West-Vlaanderen

2016-2017

 

Sponsors

< Top >

Trainers en begeleiders

< Top >

Trainer
Martin Monbaliu
Weidepenningstraat 9, 8340 Sijsele
0494/39.71.60

Keeperstrainer
Bram Paepe
Brieversweg 274, 8310 Sint-Kruis
0496 15 80 61

Assistent
Etienne Degrande
Astridlaan 307 Bus 201, 8310 Assebroek
050 35 90 03 - 0476 65 65 20

Kinť
Kurt De Fauw
Zwinstraat 7, 8340 Sijsele-Damme
0486 33 16 45

Verzorger
Franky Van Belleghem
Avignonlaan 20, 8310 Sint-Kruis
050 35 72 36 - 0478 61 95 13

Ploegdokter
Steve Devlieger
Malehoeklaan 21, 8310 Sint-Kruis
050 36 31 36

Begeleider
Peter Vandewiele
Assebroeklaan 51, 8310 Assebroek
050 35 84 11 - 0478 26 60 65
 

Verantwoordelijke bovenbouw
Guido Vandille
Malehoeklaan 1, 8310 Brugge Sint-Kruis
050 35 62 64

Trainingsdagen

< Top >

Training Gulden Kamer
Jong Male / Rust Roest
Dinsdag
Donderdag
19u30 - 21u00
19u30 - 21u00
Keepertraining Van Goethem Woensdag 19u30 - 21u00

Ploegfoto

< Top >

 

 

Uitslagen, programma en klassementen

< Top >

 
 
3e Provinciale B  Speeldag 29 09/04/2017
FC Veldegem 2 - 1 FC St-Joris Sport
SV Loppem 3 - 4 SK Steenbrugge
SV Jabbeke 0 - 0 Sp Keiem
FC Moerkerke 3 - 0 VC Ichtegem
JONG MALE VV 1 - 1 SK Snaaskerke
FC Lissewege 1 - 1 Davo Westende
VVC Beernem 2 - 3 Dar Ruddervoorde
Un Zandvoorde 0 - 4 VV Koekelare
3e Provinciale B  Speeldag 30 23/04/2017
Sp Keiem 1 - 1 SV Loppem
SK Steenbrugge 0 - 2 Un Zandvoorde
VV Koekelare 1 - 2 VVC Beernem
VC Ichtegem 0 - 2 SV Jabbeke
Dar Ruddervoorde 2 - 5 FC Lissewege
Davo Westende 3 - 2 FC Veldegem
FC St-Joris Sport 4 - 5 JONG MALE VV
SK Snaaskerke 4 - 2 FC Moerkerke
 
 
 
 
Klassement 3B W G V D DV DT P
1 SV Jabbeke 30 21 3 6 68 31 69 37
2 FC Veldegem 30 18 5 7 73 42 61 31
3 VVC Beernem 30 17 10 3 65 47 54 18
4 JONG MALE VV 30 13 9 8 60 51 47 9
5 Davo Westende 30 14 12 4 53 52 46 1
6 VC Ichtegem 30 13 12 5 62 48 44 14
7 Sp Keiem 30 12 10 8 47 44 44 3
8 FC Moerkerke 30 12 13 5 53 52 41 1
9 SK Steenbrugge 30 12 13 5 42 53 41 -11
10 SV Loppem 30 12 16 2 64 68 38 -4
11 SK Snaaskerke 30 10 12 8 54 60 38 -6
12 VV Koekelare 30 10 14 6 53 61 36 -8
13 Dar Ruddervoorde 30 8 14 8 40 52 32 -12
14 Un Zandvoorde 30 9 18 3 46 68 30 -22
15 FC Lissewege 30 8 18 4 43 65 28 -22
16 FC St-Joris Sport 30 8 18 4 54 83 28 -29
1e Periode W G V D DV DT P
1 SV Jabbeke 10 9 0 1 28 10 28 18
2 FC Veldegem 10 7 0 3 32 14 24 18
3 FC Moerkerke 10 7 2 1 22 9 22 13
4 VC Ichtegem 10 5 4 1 24 16 16 8
5 Davo Westende 10 5 4 1 17 16 16 1
6 SV Loppem 10 5 5 0 24 20 15 4
7 JONG MALE VV 10 4 4 2 19 20 14 -1
8 FC Lissewege 10 4 4 2 16 18 14 -2
9 Dar Ruddervoorde 10 3 2 5 17 15 14 2
10 Un Zandvoorde 10 4 5 1 16 18 13 -2
11 VVC Beernem 10 4 6 0 15 18 12 -3
12 Sp Keiem 10 3 4 3 15 15 12 0
13 SK Steenbrugge 10 3 6 1 14 26 10 -12
14 FC St-Joris Sport 10 2 7 1 15 32 7 -17
15 VV Koekelare 10 1 7 2 13 23 5 -10
16 SK Snaaskerke 10 1 7 2 10 27 5 -17
 
       
 
2e Periode W G V D DV DT P
1 VVC Beernem 10 9 1 0 31 10 27 21
2 FC Veldegem 10 7 2 1 26 14 22 12
3 VV Koekelare 10 6 3 1 22 17 19 5
4 JONG MALE VV 10 5 2 3 17 14 18 3
5 VC Ichtegem 10 5 3 2 26 15 17 11
6 SV Jabbeke 10 5 3 2 14 11 17 3
7 Sp Keiem 10 5 5 0 18 18 15 0
8 SK Snaaskerke 10 4 4 2 24 20 14 4
9 Un Zandvoorde 10 4 6 0 18 19 12 -1
10 SK Steenbrugge 10 3 4 3 11 11 12 0
11 Davo Westende 10 3 5 2 16 23 11 -7
12 FC St-Joris Sport 10 3 5 2 18 27 11 -9
13 FC Moerkerke 10 3 7 0 13 22 9 -9
14 SV Loppem 10 3 7 0 17 27 9 -10
15 FC Lissewege 10 3 7 0 14 28 9 -14
16 Dar Ruddervoorde 10 2 6 2 11 20 8 -9
3e Periode W G V D DV DT P
1 SV Jabbeke 10 7 0 3 26 10 24 16
2 Davo Westende 10 6 3 1 20 13 19 7
3 SK Steenbrugge 10 6 3 1 17 16 19 1
4 SK Snaaskerke 10 5 1 4 20 13 19 7
5 Sp Keiem 10 4 1 5 14 11 17 3
6 JONG MALE VV 10 4 3 3 24 17 15 7
7 FC Veldegem 10 4 3 3 15 14 15 1
8 VVC Beernem 10 4 3 3 19 19 15 0
9 SV Loppem 10 4 4 2 23 21 14 2
10 VV Koekelare 10 3 4 3 18 21 12 -3
11 VC Ichtegem 10 3 5 2 12 17 11 -5
12 FC St-Joris Sport 10 3 6 1 21 24 10 -3
13 Dar Ruddervoorde 10 3 6 1 12 17 10 -5
14 FC Moerkerke 10 2 4 4 18 21 10 -3
15 FC Lissewege 10 1 7 2 13 19 5 -6
16 Un Zandvoorde 10 1 7 2 12 31 5 -19
 
 

< OfficiŽel >

Kalender 3e Provinciale B

< Top >

 
 
3e Provinciale - Reeks B
Zaterdag 03/09/2016 19:30 DAVO WESTENDE JONG MALE 2 - 0 Speeldag  1
Zondag 11/09/2016 15:00 JONG MALE K. DAR. RUDDERVOORDE 2 - 2 Speeldag  2
 

 

Zaterdag 18/09/2016 15:00 VV KOEKELARE JONG MALE 1 - 2 Speeldag  3
Zondag 25/09/2016 15:00 JONG MALE K. SK STEENBRUGGE A 3 - 4 Speeldag  4
 

 

Zondag 02/10/2016 15:00 SV LOPPEM JONG MALE 0 - 2 Speeldag  5
Zondag 09/10/2016 15:00 JONG MALE UN. ZANDVOORDE 0 - 3 Speeldag  6
 

 

Zaterdag 16/10/2016 15:00 VVC BEERNEM JONG MALE 2 - 4 Speeldag  7
Zaterdag 22/10/2016 19:45 JONG MALE K. FC LISSEWEGE 1 - 1 Speeldag  8



 

Zondag 30/10/2016 15:00 FC VELDEGEM JONG MALE 3 - 2 Speeldag  9
Zondag 06/11/2016 15:00 JONG MALE SP. KEIEM 3 - 2 Speeldag 10


 
Zondag 13/11/2016 15:00 JONG MALE K. FC MOERKERKE 2 - 1 Speeldag 11


Zondag 20/11/2016 15:00 K. SV JABBEKE JONG MALE 1 - 0 Speeldag 12
Zondag 27/11/2016 15:00 JONG MALE K.V.C ICHTEGEM 2 - 1 Speeldag 13

Zondag 04/12/2016 15:00 K.S.K. SNAASKERKE JONG MALE 2 - 2 Speeldag 14
Zondag 11/12/2016 15:00 JONG MALE K. FC SINT-JORIS SP. 1 - 4 Speeldag 15


 
Zondag 18/12/2016 15:00 JONG MALE DAVO WESTENDE 2 - 2 Speeldag 16


 
Donderdag 29/12/2016 19:15 JONG MALE DARING BRUGGE 4 - 1 Daverlo Dries
 
Zondag 08/01/2017 15:00 K. DAR. RUDDERVOORDE JONG MALE 0 - 2 Speeldag 17
Zondag 15/01/2017 15:00 JONG MALE VV KOEKELARE 2 - 1 Speeldag 18


 
Zondag 22/01/2017 14:30 K. SK STEENBRUGGE A JONG MALE 1 - 1 Speeldag 19
Zondag 29/01/2017 15:00 JONG MALE SV LOPPEM 3 - 1 Speeldag 20


 
Zondag 05/02/2017 15:00 UN. ZANDVOORDE JONG MALE 1 - 7 Speeldag 21
Zondag 12/02/2017 15:00 JONG MALE VVC BEERNEM 2 - 3 Speeldag 22


 
Zaterdag 19/02/2017 15:00 K. FC LISSEWEGE JONG MALE 0 - 1 Speeldag 23
Zondag 26/02/2017 15:00 JONG MALE FC VELDEGEM 2 - 2 Speeldag 24



 
Zondag 12/03/2017 15:00 K. FC MOERKERKE JONG MALE 1 - 3 Speeldag 26
Zondag 19/03/2017 15:00 JONG MALE K. SV JABBEKE 2 - 2 Speeldag 27



 
Zondag 26/03/2017 15:00 K.V.C ICHTEGEM JONG MALE 1 - 0 Speeldag 28
Zondag 02/04/2017 15:00 SP. KEIEM JONG MALE 2 - 1 Speeldag 25
Zaterdag 08/04/2017 20:00 JONG MALE K.S.K. SNAASKERKE 1 - 1 Speeldag 29


Zondag 23/04/2017 15:00 K. FC SINT-JORIS SP. JONG MALE 4 - 5 Speeldag 30
 
Zaterdag 06/05/2017 20:00 FC Veldegem JONG MALE 2 - 1 Eindronde
Zondag 14/05/2017 15:00 JONG MALE FC Veldegem 0 - 2 Eindronde

 

Deelnemende ploegen aan nacompetitie

< Top >

 

1. De eerste periodekampioen
Indien de eerste periodekampioen ook algemeen kampioen is wordt hij vervangen door de tweede geklasseerde van het eindklassement.

2. De tweede periodekampioen
Indien de tweede periodekampioen ook algemeen kampioen is, of reeds deelnemer aan de nacompetitie via het eerste
periodekampioenschap, wordt hij vervangen door de tweede of eerstvolgende deelnemer uit het eindklassement die nog niet
gekwalificeerd is voor deelname aan de eindcompetitie.

3. De derde periodekampioen
Indien de derde periodekampioen ook algemeen kampioen is, of reeds deelnemer aan de nacompetitie via het eerste of tweede
periodekampioenschap, wordt hij vervangen door de tweede of eerstvolgende deelnemer uit het eindklassement die nog niet
gekwalificeerd is voor deelname aan de eindcompetitie.

3. De tweede van het eindklassement
Indien de tweede van het eindklassement reeds gekwalificeerd is voor deelname aan de nacompetitie,
via de periodekampioenschapen, wordt hij vervangen door de eerstvolgende club van het eindklassement die nog
niet gekwalificeerd is voor deelname aan de nacompetitie. (de derde, vierde of vijfde)

 

Perioderangschikking

  - het aantal behaalde punten
- het aantal gewonnen wedstrijden
- het doelpuntensaldo
- het hoogst aantal gemaakte doelpunten
- de club die het best geplaatst staat in de eindrangschikking van het kampioenschap