Brieversweg
8310 Sint-Kruis Male
050 35 62 22

jongMALEvv

Rechtsvorm: vzw
Stamnr KBVB: 7951
Kleuren: groen - wit

HOME Sponsor Trainers &
 begeleiders
Trainings
dagen
Ploegfoto Klassement Kalender Mededelingen
en selecties
 

BRA

Bijzondere Beloften

2017-2018

 

Sponsor

< Top >

Trainers en begeleiders

< Top >

Trainer
Rudy D'Hondt
Kamerheerstraat 3, 8310 Sint-Kruis
050 36 23 00 - 0485 58 43 59

Keeperstrainer
Matthias Van Acker
Pijpeweg, 8310 Sint-Kruis
0473 70 89 00

Begeleider
Lieve Mille
Kamerheerstraat 3, 8310 Sint-Kruis
050 36 23 00 - 0477 55 33 73

Verantwoordelijke bovenbouw
Guido Vandille
Malehoeklaan 1, 8310 Brugge Sint-Kruis
050 35 62 64

Trainingsdagen

< Top >

Training Rust Roest
Koude Keuken
Maandag
Woensdag
19u30 - 21u00
Keepertraining Gulden Kamer Dinsdag 19u30 - 21u00

< Help >

Mededelingen en selecties

< Top >

 

 

Ploegfoto

< Top >

 

 

Klassement

< Top >

 
 
1 K. FC HEIST A 29 21 3 5 77 66
1 K. RC DE PANNE 29 21 3 5 46 66
3 SV LOPPEM A 29 19 6 4 55 63
4 K. SV JABBEKE 28 17 3 8 26 54
5 K.S.K. SNAASKERKE 29 15 6 8 41 51
6 K. E. DE HAAN 30 14 4 12 10 46
7 K.FC LICHTERVELDE A 28 11 8 9 25 41
7 K. EG GISTEL 27 11 8 8 7 41
9 SK SPERMALIE-MIDDELKERKE A 29 13 1 15 12 40
10 K. FC MOERKERKE 28 12 3 13 -1 39
11 K. SV NIEUWPOORT A 28 11 3 14 8 36
12 BELOFTEN 26 10 3 13 -18 33
13 VV KOEKELARE 29 8 9 12 -10 33
14 VVC BEERNEM A 29 5 3 21 -63 18
15 FC VELDEGEM 26 2 2 22 -84 8
16 DAVO WESTENDE 26 1 1 24 -141 4
 

< OfficiŽel >

Kalender

< Top >

 
 
Bijzondere Beloften - Reeks A
Zaterdag 02/09/2017 18:00 BELOFTEN  FC MOERKERKE 2 - 2 Competitie
Vrijdag 08/09/2017 20:00  RC DE PANNE BELOFTEN 4 - 0 Competitie
Vrijdag 15/09/2017 20:00 BELOFTEN SV LOPPEM A 1 - 5 Competitie
Vrijdag 22/09/2017 20:00 BELOFTEN  EG GISTEL 0 - 3 Competitie
Vrijdag 29/09/2017 20:00 FC VELDEGEM BELOFTEN 1 - 4 Competitie
Vrijdag 06/10/2017 20:00 BELOFTEN VV KOEKELARE 1 - 2 Competitie
Vrijdag 13/10/2017 20:00 S. SNAASKERKE BELOFTEN 5 - 2 Competitie
Vrijdag 20/10/2017 20:00 BELOFTEN  FC HEIST A 2 - 5 Competitie
Zaterdag 28/10/2017 15:00 VVC BEERNEM A BELOFTEN 0 - 1 Competitie
Vrijdag 03/11/2017 20:00 BELOFTEN  SV NIEUWPOORT A 5 - 3 Competitie
Zaterdag 11/11/2017 15:00  E. DE HAAN BELOFTEN 1 - 2 Competitie
Vrijdag 17/11/2017 20:00 BELOFTEN DAVO WESTENDE 4 - 2 Competitie
Zaterdag 25/11/2017 15:00 SK SPERMALIE-MIDDELKERKE A BELOFTEN 4 - 2 Competitie
Vrijdag 01/12/2017 20:00 BELOFTEN  SV JABBEKE Afg Competitie
Vrijdag 08/12/2017 20:00 BELOFTEN FC LICHTERVELDE A 0 - 6 Competitie
Zaterdag 16/12/2017 15:00  FC MOERKERKE BELOFTEN Afg Competitie
Vrijdag 12/01/2018 15:00 SV LOPPEM A BELOFTEN 8 - 1 Competitie
Vrijdag 26/01/2018 20:00 BELOFTEN FC VELDEGEM 5 - 0 ff Competitie
Vrijdag 02/02/2018 20:00 VV KOEKELARE BELOFTEN 2 - 3 Competitie
Vrijdag 09/02/2018 20:00 BELOFTEN S. SNAASKERKE Afg Competitie
Maandag 12/02/2018 20:00 BELOFTEN  RC DE PANNE 0 - 1 Competitie
Vrijdag 16/02/2018 20:00  FC HEIST A BELOFTEN 8 - 2 Competitie
Zaterdag 24/02/2018 15:00 BELOFTEN VVC BEERNEM A 5 - 0 ff Competitie
Vrijdag 02/03/2018 20:00  SV NIEUWPOORT A BELOFTEN Afg Competitie
Vrijdag 09/03/2018 20:00  EG GISTEL BELOFTEN 0 - 0 Competitie
Dinsdag 13/03/2018 20:00  SV JABBEKE BELOFTEN 5 - 1 Competitie
Zaterdag 17/03/2018 16:30 BELOFTEN  E. DE HAAN 2 - 4 Competitie
Vrijdag 23/03/2018 20:00 DAVO WESTENDE BELOFTEN 0 - 3 Competitie
Vrijdag 06/04/2018 20:00 BELOFTEN SK SPERMALIE-MIDDELKERKE A 5 - 0 ff Competitie
Vrijdag 20/04/2018 20:00 FC LICHTERVELDE A BELOFTEN 1 - 1 Competitie