Brieversweg
8310 Sint-Kruis Male
050 35 62 22

jongMALEvv

Rechtsvorm: vzw
Stamnr KBVB: 7951
Kleuren: groen - wit

HOME Sponsor Trainers &
 begeleiders
Trainings
dagen
Ploegfoto Klassement Kalender Mededelingen
en selecties
 

BRA

Bijzondere Beloften

2017-2018

 

Sponsor

< Top >

Trainers en begeleiders

< Top >

Trainer
Rudy D'Hondt
Kamerheerstraat 3, 8310 Sint-Kruis
050 36 23 00 - 0485 58 43 59

Keeperstrainer
Matthias Van Acker
Pijpeweg, 8310 Sint-Kruis
0473 70 89 00

Begeleider
Lieve Mille
Kamerheerstraat 3, 8310 Sint-Kruis
050 36 23 00 - 0477 55 33 73

Verantwoordelijke bovenbouw
Guido Vandille
Malehoeklaan 1, 8310 Brugge Sint-Kruis
050 35 62 64

Trainingsdagen

< Top >

Training Rust Roest
Koude Keuken
Maandag
Woensdag
19u30 - 21u00
Keepertraining Gulden Kamer Dinsdag 19u30 - 21u00

< Help >

Mededelingen en selecties

< Top >

 

 

Ploegfoto

< Top >

 

 

Klassement

< Top >

 
 
1 K. FC HEIST A 15 11 0 4 34 33
2 SV LOPPEM A 14 10 2 2 26 32
3 K.S.K. SNAASKERKE 15 9 2 4 25 29
4 K.FC LICHTERVELDE A 15 8 4 3 21 28
5 K. RC DE PANNE 14 9 0 5 24 27
5 SK SPERMALIE-MIDDELKERKE A 15 9 0 6 20 27
7 K. SV JABBEKE 14 8 2 4 6 26
8 K. E. DE HAAN 15 6 3 6 1 21
9 K. EG GISTEL 15 5 5 5 -1 20
10 K. SV NIEUWPOORT A 14 6 1 7 6 19
11 K. FC MOERKERKE 15 5 3 7 -9 18
12 BELOFTEN 14 5 1 8 -17 16
13 VVC BEERNEM A 15 4 3 8 -5 15
14 VV KOEKELARE 15 3 6 6 -8 15
15 FC VELDEGEM 13 0 1 12 -45 1
15 DAVO WESTENDE 14 0 1 13 -88 1
 

< OfficiŽel >

Kalender

< Top >

 
 
Bijzondere Beloften - Reeks A
Zaterdag 02/09/2017 18:00 BELOFTEN  FC MOERKERKE 2 - 2 Competitie
Vrijdag 08/09/2017 20:00  RC DE PANNE BELOFTEN 4 - 0 Competitie
Vrijdag 15/09/2017 20:00 BELOFTEN SV LOPPEM A 1 - 5 Competitie
Vrijdag 22/09/2017 20:00 BELOFTEN  EG GISTEL 0 - 3 Competitie
Vrijdag 29/09/2017 20:00 FC VELDEGEM BELOFTEN 1 - 4 Competitie
Vrijdag 06/10/2017 20:00 BELOFTEN VV KOEKELARE 1 - 2 Competitie
Vrijdag 13/10/2017 20:00 S. SNAASKERKE BELOFTEN 5 - 2 Competitie
Vrijdag 20/10/2017 20:00 BELOFTEN  FC HEIST A 2 - 5 Competitie
Zaterdag 28/10/2017 15:00 VVC BEERNEM A BELOFTEN 0 - 1 Competitie
Vrijdag 03/11/2017 20:00 BELOFTEN  SV NIEUWPOORT A 5 - 3 Competitie
Zaterdag 11/11/2017 15:00  E. DE HAAN BELOFTEN 1 - 2 Competitie
Vrijdag 17/11/2017 20:00 BELOFTEN DAVO WESTENDE 4 - 2 Competitie
Zaterdag 25/11/2017 15:00 SK SPERMALIE-MIDDELKERKE A BELOFTEN 4 - 2 Competitie
Vrijdag 01/12/2017 20:00 BELOFTEN  SV JABBEKE Afg Competitie
Vrijdag 08/12/2017 20:00 BELOFTEN FC LICHTERVELDE A 0 - 6 Competitie
Zaterdag 16/12/2017 15:00  FC MOERKERKE BELOFTEN   -   Competitie
Vrijdag 05/01/2018 20:00 BELOFTEN  RC DE PANNE   -   Competitie
Zaterdag 13/01/2018 15:00 SV LOPPEM A BELOFTEN   -   Competitie
Vrijdag 19/01/2018 20:00  EG GISTEL BELOFTEN   -   Competitie
Vrijdag 26/01/2018 20:00 BELOFTEN FC VELDEGEM   -   Competitie
Vrijdag 02/02/2018 20:00 VV KOEKELARE BELOFTEN   -   Competitie
Vrijdag 09/02/2018 20:00 BELOFTEN S. SNAASKERKE   -   Competitie
Vrijdag 16/02/2018 20:00  FC HEIST A BELOFTEN   -   Competitie
Zaterdag 24/02/2018 15:00 BELOFTEN VVC BEERNEM A   -   Competitie
Vrijdag 02/03/2018 20:00  SV NIEUWPOORT A BELOFTEN   -   Competitie
Dinsdag 13/03/2018 20:00  SV JABBEKE BELOFTEN   -   Competitie
Zaterdag 17/03/2018 15:00 BELOFTEN  E. DE HAAN   -   Competitie
Vrijdag 23/03/2018 20:00 DAVO WESTENDE BELOFTEN   -   Competitie
Vrijdag 06/04/2018 20:00 BELOFTEN SK SPERMALIE-MIDDELKERKE A   -   Competitie
Vrijdag 20/04/2018 20:00 FC LICHTERVELDE A BELOFTEN   -   Competitie