Brieversweg
8310 Sint-Kruis Male
050 35 62 22

jongMALEvv

Rechtsvorm: vzw
Stamnr KBVB: 7951
Kleuren: groen - wit

HOME Sponsor Trainers &
 begeleiders
Trainings
dagen
Ploegfoto Klassement Kalender Mededelingen
en selecties
 

RB

Gewestelijke Beloften

2016-2017

 

Sponsor

< Top >

Trainers en begeleiders

< Top >

Trainer
Serge Van Hulle
Vossensteert 237,  8310 Sint-Kruis
0492 40 85 91
 

Keeperstrainer
Bram Paepe
Brieversweg 274, 8310 Sint-Kruis
0496 15 80 61

Begeleider
Marc Willems
Hofschenkerstraat 6, 8310 Sint-Kruis
050 37 79 53 - 0472 87 47 74

Verantwoordelijke bovenbouw
Guido Vandille
Malehoeklaan 1, 8310 Brugge Sint-Kruis
050 35 62 64

Trainingsdagen

< Top >

Training Van Goethem Dinsdag
Donderdag
19u30 - 21u00
Keepertraining Van Goethem Woensdag 19u30 - 21u00

< Help >

Mededelingen en selecties

< Top >

 

 

Ploegfoto

< Top >

 

 

 

Klassement

< Top >

 
 
1 K.S.K. SNAASKERKE 26 22 3 1 96 69
2 SKD HERTSBERGE A 26 17 5 4 56 56
3 K. DOSKO SINT-KRUIS 25 16 5 4 59 53
4 K. VV AARTRIJKE 26 14 6 6 18 48
5 DAR. BRUGGE 26 13 8 5 23 47
6 BELOFTEN 26 13 5 8 26 44
7 VK DUDZELE 26 12 3 11 14 39
8 UN. ZANDVOORDE 25 10 5 10 15 35
8 K. FC HEIST B 26 10 5 11 7 35
10 SV LOPPEM B 26 9 5 12 -6 32
11 VK ZERKEGEM 25 7 4 14 -28 25
12 E. BRUGGE 26 4 0 22 -89 12
13 K. SK WENDUINE 24 3 1 20 -81 10
14 LADIES OUDENBURG 25 1 1 23 -110 4
 

< OfficiŽel >

Kalender

< Top >

 
 
Gewestelijke Beloften - Reeks B
Vrijdag 02/09/2016 19:30 BELOFTEN VVC BEERNEM A 5 - 0 ff Competitie
Zondag 11/09/2016 9:15 SV LOPPEM BELOFTEN 0 - 5 ff Competitie
Zondag 18/09/2016 9:30 BELOFTEN K. VV AARTRIJKE 6 - 2 Competitie
Zondag 25/09/2016 9:15 VK ZERKEGEM BELOFTEN 0 - 3 Competitie
Vrijdag 30/09/2016 19:30 BELOFTEN K.S.K. SNAASKERKE 3 - 5 Competitie
Zondag 09/10/2016 9:15 DAR. BRUGGE BELOFTEN 2 - 2 Competitie
Vrijdag 14/10/2016 19:30 BELOFTEN UN. ZANDVOORDE 8 - 1 Competitie
Vrijdag 21/10/2016 19:30 E. BRUGGE BELOFTEN 0 - 4 Competitie
Vrijdag 28/10/2016 19:30 BELOFTEN VK DUDZELE 3 - 1 Competitie
Zondag 06/11/2016 9:15 LADIES OUDENBURG BELOFTEN 3 - 5 Competitie
Vrijdag 11/11/2016 19:30 BELOFTEN K. SK WENDUINE 5 - 2 Competitie
Vrijdag 18/11/2016 20:00 SKD HERTSBERGE A BELOFTEN 4 - 2 Competitie
Vrijdag 02/12/2016 19:30 BELOFTEN K. DOSKO SINT-KRUIS 2 - 4 Competitie
Zondag 11/12/2016 9:15 K. FC HEIST BELOFTEN 0 - 0 Competitie
Zondag 15/01/2017 9:15 K. VV AARTRIJKE BELOFTEN 2 - 0 Competitie
Vrijdag 27/01/2017 20:00 K.S.K. SNAASKERKE BELOFTEN 5 - 0 ff Competitie
Zondag 05/02/2017 9:30 BELOFTEN DAR. BRUGGE 1 - 1 Competitie
Vrijdag 10/02/2017 19:30 UN. ZANDVOORDE BELOFTEN 4 - 2 Competitie
Zaterdag 18/02/2017 20:00 BELOFTEN E. BRUGGE 5 - 0 ff Competitie
Vrijdag 24/02/2017 20:00 VK DUDZELE BELOFTEN 1 - 1 Competitie
Zondag 12/03/2017 9:30 K. SK WENDUINE BELOFTEN 0 - 1 Competitie
Vrijdag 17/03/2017 19:30 BELOFTEN SKD HERTSBERGE A 0 - 4 Competitie
Zondag 26/03/2017 9:30 BELOFTEN LADIES OUDENBURG 5 - 0 ff Competitie
Dinsdag 28/03/2017 20:00 BELOFTEN VK ZERKEGEM 5 - 0 ff Competitie
Vrijdag 31/03/2017 20:00 BELOFTEN SV LOPPEM 5 - 0 ff Competitie
Zondag 09/04/2017 9:30 K. DOSKO SINT-KRUIS BELOFTEN 5 - 0 ff Competitie
Zaterdag 22/04/2017 18:30 BELOFTEN K. FC HEIST 1 - 1 Competitie