Brieversweg
8310 Sint-Kruis Male
050 35 62 22

jongMALEvv

Rechtsvorm: vzw
Stamnr KBVB: 7951
Kleuren: groen - wit

Algemeen Bestuur & Contact Ligging terreinen Medisch Adressen clubs Aanduidingen Afgelastingen Onderkledij
Fanions Beloften B U17 U15B

U13B

U12B - -
Beloften A U21 U15A U13A U12A - - -
Trainingsschema Krantenartikels Wedstrijdverslagen Wedstrijdballen Foto's Sponsors & PR Links Geschiedenis
 

Home

Laatste bijwerking:
Maandag 27/07/2015 om 15:15

Bijwerkingsinfo


- rouwbericht Delie Callewaert
- Sp Kruiseke - Jong Male vv 0 - 2 (Pen 3-4) (Beker van West-Vlaanderen)
 

 

 Nieuwe spelers die wensen aan te sluiten bij Jong Male V.V. kunnen zich wenden tot de Voorzitter Guido Vandille, Malehoeklaan 70,
8310 St.-Kruis (Axa-kantoor), best eerst telefonisch een afspraak maken op het telefoonnummer 050/35.21.46
Spelers jonger dan 18 jaar moeten vergezeld zijn van één van de ouders.

 


Nieuwsbrief 07/2015 (Klik hier)

Hierbij delen wij het overlijden mee van Mevrouw Delie CALLEWAERT, zijnde de moeder van
mede hoofdsponsor Stefaan Detavernier (Carpe Diem), en tevens oma van jeugdspeler Antoine Detavernier.
De uitvaartplechtigheid zal plaatsvinden zaterdag 1 augustus 2015 om 10.30 uur in de parochiekerk van Zwevezele.
(Klik hier voor het rouwbericht)


Eerste training en schema voorbereiding en/of oefenwedstrijden

18/07/2015:
Fanions (Info)     -     22/07/2015: Beloften (Info)     -     27/07/2015: U14 Sander Meulemeester (Info)

03/08/2015:
U13, U17, U21     -     04/08/2015: U12 (Info), U13, U15 ( Info)    -     11/08/2015: U9

17/08/2015:
U7 en U8     -     18/08/2015: U10 en U11    -     03/09/2015: U6
 


   Data en info

 


- 15/08/2015:
Teambuilding (Info)
- 22/08/2015: Zomertornooi Jong Male
- 24/08/2014 tot 28/08/2015: Zomervoetbalkamp (info)
 


- Sportkledij aankopen via Jong Male vv  (Info)
- Prijslijst publiciteit Jong Male vv (Info)

- Preventieve sportmedische screening (Info)
- Resultaat Audit najaar 2014 (Info)
 
 

Teambuilding 2015

Paas- en Zomer-voetbalkamp


< Download info- en inschrijvingsformulier >
 
 

Trainingsschema 2015 - 2016

< Top >

VERANTWOORDELIJKE ONDERBOUW
Carlos De Rock

Malehoeklaan 17, 8310 Brugge Sint-Kruis
0472 22 50 52    carlos.de.rock@telenet.be

U6 Trainer
Patrick Geldhof

Oude Dosweg 3
8340 Sijsele

050 37 30 05
0477 06 74 32
 
 
Woensdag 14u00 - 15u00 Jong Male
U7   Trainer
Jelle Vandemoere

Moerkerksestwg 607
8310 Sint-Kruis

0495 16 47 93
    Maandag

Woensdag

17u45 - 18u45

17u00 - 18u00
Jong Male

Jong Male
U8   Trainer
Stijn Van Belleghem

Avignonlaan 20
8310 Sint-Kruis

0492 99 89 26
    Maandag

Woensdag
17u45 - 18u45

17u00 - 18u0
Jong Male

Jong Male
Trainer
Kristof Leys

Brieversweg 29
8310 Sint-Kruis

0477 89 52 44
Begeleider
Jürgen Damman


Zilversparrestraat 25
8310 Sint-Kruis

0477 83 28 96
U9 Trainer
Patrick Geldhof

Oude Dosweg 3
8340 Sijsele

050 37 30 05
0477 06 74 32
Trainer
Stefan Bouché

Baljuwlaan 16
8310 St Kruis

0477 96 41 02
Dinsdag

Donderdag
18u15 - 19u15

18u15 - 19u15
Jong Male

Jong Male
Trainer
Mattias Dupont

Vredestraat 7
8310 Sint-Kruis

0478 62 90 48
   
U10 Trainer
Henkie Simoens

Prins-Alexanderstraat 49
8310 Assebroek

050 36 87 57
0476 58 27 42
Begeleider
Saskia Dewitte

Damse Vaart Zuid 41
8310 Sint-Kruis

0486 23 24 89
Dinsdag

Donderdag
17u30 - 18u30

18u00 - 19u00
Jong Male

Jong Male
U11 Trainer
Ludwig Sevenhant

Boomkwekerstraat 12
8310 Sint-Kruis

050 67 89 41
0472 99 76 08
  Begeleider
Christophe Lagast

Raadsherenlaan 9/1
8310 Sint-Kruis

0491 74 58 15
Dinsdag

Donderdag
18u30 - 19u30

18u30 - 19u30
Jong Male

Jong Male
Trainer
Jelle Sevenhant

Boomkwekerstraat 12
8310 Sint-Kruis

050 67 89 41
0487 19 65 01
Begeleider
Bram De Rock

Zuiderakker 35
8310 Assebroek

0486 90 99 06

VERANTWOORDELIJKE TUSSENBOUW
Franky Van Belleghem
Avignonlaan 20, 8310 Brugge Sint-Kruis
0478 61 95 13    franky.van.belleghem@telenet.be
U12 Trainer
Gerrit Verschoor

Duiventorenstraat 99
8310 Assebroek

050 33 45 71
0474 28 27 75
Begeleider
Paul Anseeuw

Oudeputstraat 33
8730 Oedelem

050 55 18 15
0477 68 15 81
Dinsdag

Donderdag
18u00 - 19u15

18u00 - 19u15
Van Goethem

Van Goethem
  Trainer
James  Dryepondt

Warmoezeniersstraat 26
 8000 Koolkerke

0476 62 25 06
   
U13   Trainer
Robin Vandewater

Brugsesteenweg 221
 8000 Brugge

0473 36 25 77
Begeleider
Fanny Christiaen

Doornstraat 101
8200 Sint-Andries

0476 31 06 24
Dinsdag

Donderdag
18u00 - 19u15

18u00 - 19u15
Van Goethem

Van Goethem
Trainer
Serge Van Hulle

Vossensteert 237
 8310 Sint-Kruis

0497 48 03 87
    Maandag

Woensdag
18u00 - 19u15

18u00 - 19u15
Van Goethem

Van Goethem
U14-U15 Trainer
Sander Meulemeester

Hofschenkerstraat 9
 8310 Sint-Kruis

0478 51 26 81
Begeleider
Martin de Rous

Zandtiende 26
8310 Assebroek

0471 64 41 27
Maandag

Donderdag
18u00 - 19u30

18u00 - 19u15
Van Goethem

Van Goethem
U15 Trainer
Mario Neyens

Vossensteert 157
8310 Sint-Kruis

04
86 98 41 02
Begeleider
Jeroen Misschaert

Lod van Malestraat 56
8310 Sint-Kruis

050 67 34 64
0495 90 49 69
Dinsdag

Donderdag
19u30 - 21u00

19u30 - 21u00
Van Goethem

Van Goethem
U17 Trainer
Jannick D'Hondt

Kamerheerstraat 3
8310 Sint-Kruis

050 26 23 00
0478 73 57 54
Begeleider
Lieve Mille

Kamerheerstraat 3
8310 Sint-Kruis

050 36 23 00
0477 55 33 73
Maandag

Woensdag
19u30- 21u00

19u30 - 21u00
Van Goethem

Van Goethem

VERANTWOORDELIJKE BOVENBOUW
Michel van Mullem
Moerkerksesteenweg 516, 8310 Brugge Sint-Kruis
0495 59 19 17    michel.vanmullem@skynet.be
U21 Trainer en TVJO
Rudy D'Hondt

Kamerheerstraat 3
8310 Sint-Kruis

050 26 23 00
0485 58 43 59
Begeleider
Franky Van Belleghem

Avignonlaan 20
8310 Sint-Kruis

050 35 72 36
0478 61 95 13
Maandag

Woensdag
19u30 - 21u00

19u30 - 21u00
Van Goethem

Koude Keuken
Beloften B   Trainer
Louagie Thibaut Diksmuidse

Heerweg 189
8000 Brugge

0472 36 09 70
  Begeleider
Patrick Herbout

Gen. Lemanlaan 119
8310 Assebroek

0493 16 86 87
Maandag

Woensdag
19u30 - 21u00

19u30 - 21u00
Van Goethem

Koude Keuken
Beloften A Trainer
Hugo Pieters

Tempelhof 21
8000 Brugge

0476 89 82 94
Begeleider
Marc Willems

Hofschenkerstraat 6
8310 Sint-Kruis

050 37 79 53
0472 55 57 87
Dinsdag

Donderdag
19u30 - 21u00

19u30 - 21u00
Rust Roest

Jong Male
Fanions Trainer
Tom Goossens

Montpellier 48
 8310 St-Kruis

0479 65 99 60
Begeleider
Peter Vandewiele

Assebroeklaan 51
8310 Assebroek

050 35 84 11
0475 47 43 16

 

Dinsdag

Donderdag
19u30 - 21u00

19u30 - 21u00
Rust Roest

Jong Male
Assistent
Etienne Degrande

Astridlaan 307 Bus 201
 8310 Assebroek

050 35 90 03
0476 65 65 20
Doelmannen U21 t.e.m. Fanions Keeperstrainer
Matthias Van Acker
Pijpeweg 52
8310 Sint-Kruis

0473 70 89 00
Dinsdag 19u30 - 20u30 Van Goethem

Rust Roest

           
U12 t.e.m. U17   Keeperstrainer
Jonathan De Seranno

Rijsestraat 26
9880 Aalter
 

Donderdag 18u45 - 19u45 Jong Male
  Kinesist
Kurt De Fauw

Zwinstraat 7
8310 Sijsele-Damme

0486 33 16 45

Ploegdokter
Steve Devlieger

Malehoeklaan 21
8310 Sint-Kruis

050 36 31 36