Brieversweg
8310 Sint-Kruis Male
050 35 62 22

jongMALEvv

Rechtsvorm: vzw
Stamnr KBVB: 7951
Kleuren: groen - wit

Algemeen Bestuur & Contact Ligging terreinen Medisch Adressen clubs Aanduidingen Afgelastingen Onderkledij
Fanions Beloften B-RD U17-A U13A-F

U12-B

U10-C

U8 E en F U6
Beloften A-RC U21-B U15-I U13B-I

U11 D en E

U9-D U7-C -
Trainingsschema Krantenartikels Wedstrijdverslagen Wedstrijdballen Foto's Sponsors & PR Links Geschiedenis
 

Home

Laatste bijwerking:
Donderdag 18/09/2014 om 18:20

Bijwerkingsinfo


- wedstrijdverslagen (versie 3)
 
 

 

 

Sportkledij aankopen via Jong Male vv  (klik hier)                                                                                                              Prijslijst publiciteit Jong Male vv (Klik hier)

 


                                Nieuwe spelers die wensen aan te sluiten bij Jong Male V.V. kunnen zich wenden tot de Voorzitter Guido Vandille, Malehoeklaan 70,
8310 St.-Kruis (Axa-kantoor), best eerst telefonisch een afspraak maken op het telefoonnummer 050/35.21.46
Spelers jonger dan 18 jaar moeten vergezeld zijn van één van de ouders.

Data en info om te noteren

 


- 21/03/2015: jaarlijks "Dans diner" in Salons Lodewijk Van Male (info volgt later)
 

 

Eerstvolgende wedstrijden

< Afdrukken >

 
  Vrijdag 19/09/2014 19:30 FC Lissewege Beloften A - RC - Competitie
  Vrijdag 19/09/2014 19:30 Beloften B - RD SC Loppem - Competitie
 
  Zaterdag 20/09/2014 09:15 FC Moerkerke U17A - Competitie
  Zaterdag 20/09/2014 09:15 U11D HO Oedelem - Competitie
  Zaterdag 20/09/2014 09:15 FC Moerkerke U9D - Competitie
  Zaterdag 20/09/2014 09:15 SV Loppem U8E - Competitie
  Zaterdag 20/09/2014 09:15 FC Moerkerke U8F - Competitie
  Zaterdag 20/09/2014 10:30 FC Moerkerke U7C - Competitie
  Zaterdag 20/09/2014 11:15 U11E SC Beernem - Competitie
  Zaterdag 20/09/2014 11:15 U10C Daring Brugge - Competitie
 
  Zaterdag 20/09/2014 13:45 St-Andries/Brugge U13A-F - Competitie
  Zaterdag 20/09/2014 13:45 U13B-I Cercle Oedelem - Competitie
  Zaterdag 20/09/2014 13:45 SV Bredene U12B - Competitie
 
  Zaterdag 20/09/2014 15:30 U15I Cercle Oedelem - Competitie
  Zondag 21/09/2014 09:15 FC Moerkerke U21B - Competitie

 

Trainingsschema 2014 - 2015

< Top >

VERANTWOORDELIJKE ONDERBOUW
Carlos De Rock

Malehoeklaan 17, 8310 Brugge Sint-Kruis
0472 22 50 52    carlos.de.rock@telenet.be

U6 Trainer
Henri Coens

Fortstraat 4
 8000 Brugge

050 33 56 53
 
 
Dinsdag

Woensdag
16u30 - 17u30

14u00 - 15u00
Kantelberg

Jong Male
U7 Trainer
Serge Van Hulle

Vossensteert 237
 8310 Sint-Kruis

0497 48 03 87
Begeleider
Jürgen Damman


Zilversparrestraat 25
8310 Sint-Kruis

0477 83 28 96
Maandag

Woensdag
16u30 - 17u30

16u30 - 17u30
Jong Male

Jong Male
U8 Trainer
Patrick Geldhof

Oude Dosweg 3
8340 Sijsele

050 37 30 05
0477 06 74 32
Begeleider
Stefan Bouché

Moerkerksestwg 411
8310 Sint-Kruis

050 69 10 02
0477 94 23 86
Maandag

Woensdag
16u30 - 17u30

16u30 - 17u30
Jong Male

Jong Male
U9 Trainer
Henkie Simoens

Prins-Alexanderstraat 49
8310 Assebroek

050 36 87 57
0476 58 27 42
Begeleider
Saskia Dewitte

Damse Vaart Zuid 41
8310 Sint-Kruis

0486 23 24 89
Dinsdag

Donderdag
18u00 - 19u00

18u00 - 19u00
Jong Male

Jong Male
U10 Trainer
Hans Gijdé

Klompenmakerstraat 1
8310 Sint-Kruis

0497 46 60 21
Begeleider
Bram De Rock

Zuiderakker 35
8310 Assebroek

0486 90 99 06
Dinsdag

Donderdag
18u30 - 19u30

18u30 - 19u30
Jong Male

Jong Male
U10-11 Trainer
Brecht Pollet

Sint Godelievedreef 21
8310 Sint-Kruis

0478 68 92 94
    Maandag

Woensdag
18u30 - 19u30

18u30 - 19u30
Jong Male

Jong Male
U11 Trainer
Glenn Herbout

Generaal Lemanlaan 119
8310 Assebroek

0478 77 13 05
Begeleider
Bart Vanthournout

Brieversweg 161
8310 Sint-Kruis

0499 84 35 67
Maandag

Woensdag
18u30 - 19u30

18u30 - 19u30
Jong Male

Jong Male

VERANTWOORDELIJKE TUSSENBOUW
Franky Van Belleghem
Avignonlaan 20, 8310 Brugge Sint-Kruis
0478 61 95 13    franky.van.belleghem@telenet.be
U12 Trainer
Hans Gijdé

Klompenmakerstraat 1
8310 Sint-Kruis

0497 46 60 21
Begeleider
Fanny Christiaen

Doornstraat 101
8200 Sint-Andries

0476 31 06 24
Maandag

Woensdag
18u45 - 20u15

18u45 - 20u15
Jong Male

Jong Male
U12-U13 Trainer
Jannick D'Hondt

Kamerheerstraat 3
8310 Sint-Kruis

050 36 23 00
0478 73 57 54
Begeleider
Lieve Mille

Kamerheerstraat 3
8310 Sint-Kruis

050 36 23 00
0477 55 33 73
Dinsdag

Donderdag
19u00 - 20u30

19u00 - 20u30
Van Goethem

Van Goethem
U13 Trainer
Jorrit Demuynck

Dudzeelse stwg 144
8000 Brugge

0497 28 92 72
Begeleider
Martin de Rous

Zandtiende 26, 8310 Assebroek

0471 64 41 27
Dinsdag

Donderdag
19u00 - 20u30

19u00 - 20u30
Van Goethem

Van Goethem
U14-15 Trainer
Mario Neyens

Vossensteert 157
8310 Sint-Kruis

04
86 98 41 02
Begeleider
Jeroen Misschaert

Lod van Malestraat 56
8310 Sint-Kruis

050 67 34 64
0495 90 49 69
Maandag

Woensdag
19u00 - 20u30

19u00 - 20u30
Van Goethem

Van Goethem
U16-17 Trainer
Christophe Van Belleghem

0498 52 34 85
Begeleider
Franky Van Belleghem

Avignonlaan 20
8310 Sint-Kruis

050 35 72 36
0478 61 95 13
Dinsdag

Woensdag
18u30- 20u00

17u30 - 19u00
Van Goethem

Van Goethem

VERANTWOORDELIJKE BOVENBOUW
Michel van Mullem
Moerkerksesteenweg 516, 8310 Brugge Sint-Kruis
0495 59 19 17    michel.vanmullem@skynet.be
U21 Trainer en TVJO
Rudy D'Hondt

Kamerheerstraat 3
8310 Sint-Kruis

050 26 23 00
0485 58 43 59
Begeleider
Hans Denolf

Pijpeweg 124
8310 Sint-Kruis

050 39 27 72
0485 83 28 93
Maandag

Woensdag
19u30 - 21u00

19u30 - 21u00
Van Goethem

Koude Keuken
Beloften Trainer
Hugo Pieters

Tempelhof 21
8000 Brugge

0476 89 82 94
Begeleider
Marc Willems

Hofschenkerstraat 6
8310 Sint-Kruis

050 37 79 53
0472 55 57 87
Maandag

Woensdag
19u30 - 21u00

19u30 - 21u00
Van Goethem

Koude Keuken
Beloften

Trainer
Hugo Pieters

Tempelhof 21
8000 Brugge

0476 89 82 94

Begeleider
Albert Van Craeynest

Klerkenstraat 12
8310 Sint-Kruis

050 36 06 49
Maandag

Woensdag
19u30 - 21u00

19u30 - 21u00
Van Goethem

Koude Keuken
Fanions Trainer
Tom Goossens

Montpellier 48
 8310 St-Kruis

0479 65 99 60
Begeleider
Peter Vandewiele

Assebroeklaan 51
8310 Assebroek

050 35 84 11
0475 47 43 16

 

Dinsdag

Donderdag
19u30 - 21u00

19u30 - 21u00
Rust Roest

Jong Male
Assistent
Etienne Degrande

Astridlaan 307 Bus 201
 8310 Assebroek

050 35 90 03
0476 65 65 20
Doelmannen U21 t.e.m. Fanions Keeperstrainer
Matthias Van Acker
Pijpeweg 52
8310 Sint-Kruis

0473 70 89 00
Dinsdag 19u30 - 20u30 Van Goethem

Rust Roest

U10 t.e.m. U17

Keeperstrainer
Alexis D'Hondt

Kamerheerstraat 3
8310 Sint-Kruis

0478 02 07 34

Dinsdag 18u00 -19u00 Jong Male
U10 t.e.m. U17   Keeperstrainer
Jonathan De Serano

Zuidstraat 2a
8490 Jabbeke
 

Dinsdag 18u00 - 19u00 Jong Male
  Kinesist
Kurt De Fauw

Zwinstraat 7
8310 Sijsele-Damme

0486 33 16 45

Ploegdokter
Steve Devlieger

Malehoeklaan 21
8310 Sint-Kruis

050 36 31 36